Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hey girls!

It`s true we need someone,who could take care of this thread.

How are you all doing? ;)

 

Atsiprašau,kad tiek ilgai nebuvau atėjus.

Internetas tris dienas iš eilės neveikė,nžn kas buvo atsitikę.

Bet svarbu,kad jau dbr viskas gerai.

Parnešu iš karto,kad vėl kelias dienas galiu nebūti :cool:

Aš nemačiau jūros šventės.Papasakokit.Kaip ten viskas buvo?Daug žmonių?

Link to comment
Share on other sites

Tiesiai į dešimtuką pataikei ;)

Moku ir grot ir dainuot.

Groju pianinu,gan seniai negrojau,bet manau,kad pavyktų prigaivint mano žinias :D

Kuriam grupę? :rolleyes: :lol: :o

Aš galėčiau būt back vokalu :cool:

 

You can also say kokia graži diena,ar ne?=what a beautiful day,isn`t it?

Link to comment
Share on other sites

Jei reikia ir aš galiu būti vokalu.Pakaktų mano balso :cool:

Aš ir anksčiau norėjau turėt savo grupę.Ir dainų esu parašius.

Bet mano manymu jos beryšio :D

O tu turi kokių dainų?

Link to comment
Share on other sites

o..kaip faina ir dainų jau turi.. :) kokio stiliaus dainos? na, aš irgi kažkada bandžiau rašyt dainas, na gal kokią vieną ar dvi turiu, bet šiaip man labiau rašyt sekasi eilėraščiai, ar kažkas panašaus..bet iš jų juk galima padaryt dainas, ane? :D nu aš irgi nemanau, kad pas mane kažkas ten labai jau ypatingo mano rašiniuose, bet dauguma yra anglų kalba... :) o rimtai mąstant, tai pirmiau reikia "gyvai" susitikt ir aptart ;)

Link to comment
Share on other sites

Gyvybės viskam suteikti ar ne? :dozey:

Man žodžiai lietuviški,bet sakau,ten nesamonė,galima būtų pabandyt ir perrašyt viską angliškai,stengiantis surimuot.Tik tai truputį laiko užimtų ;)

Gerai tai sakykim gitarą turim,balsą turim,bet dar reikėtų boso ir būgnų ar ne?

Link to comment
Share on other sites

na, aš manau,kad būtų gražu grot gitara ir pianinu...prisimenu, kai anais metais buvo kažkoks renginys mokyklose, kur grojo ir dainavo visi,. tai vienas mano pažįstamas iš muzikinės su draugu grojo....tai visai gražiai skamba... :) o šiaip aš labai rimtai apie grupę nemanau, tiesiog manau,kad būtų smagu ką nors tokio nuveikt, vis šioks toks bendras kūrinys būtų, svarbu, kad smagu būtų :D

Link to comment
Share on other sites

na, aš manau,kad būtų gražu grot gitara ir pianinu...prisimenu, kai anais metais buvo kažkoks renginys mokyklose, kur grojo ir dainavo visi,. tai vienas mano pažįstamas iš muzikinės su draugu grojo....tai visai gražiai skamba... :) o šiaip aš labai rimtai apie grupę nemanau, tiesiog manau,kad būtų smagu ką nors tokio nuveikt, vis šioks toks bendras kūrinys būtų, svarbu, kad smagu būtų :D

Link to comment
Share on other sites

Aha,bent jau turėtų būt smagu.Kažkas kitokio ;)

Manau,kad gan sunku būtų sukurt melodiją pianinui,nors gal kaip tik lengva? :rolleyes:

Tik bėda yra tame,kad aš jo neturiu.Turėjom,bet pardavėm,ir tik dbr suprantu,kaip blogai mes padarėm.

Ai ir dėl dainų,aš melodijos irgi neturiu.Ir man jos nepatinka,nu,kaip aš sakau,jos yra tamsios.O aš noriu šviesių.Reikės pabandyt ką nors parašyt,kai išvažiuosiu,gal įkvėpimas paims :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...