Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taigi vardinau aš tau kažkada šalis, kuriose buvau. :D Gal ir nevisas pasaulis :D, gal daugiau pakeliavus manyčiau kitaip. Bet dabar kalbu kaip manau dabar. Taip užsienis žavus. Bet man seilė taip netįsta. :D Pakeliaut - taip, bet išvykt.. :uhoh:

Link to comment
Share on other sites

Aš vis tiek už išvykimą.

Susisiekimo priemonės šiais laikais labai geros,todėl jei išvažiuosi,bet kada galėsi parskristi.

Žinoma,tam reikia pinigų,bet jei gerai mokaisi,gali gauti stipendiją,kurios,beja,ten yra labai didelės.

AŠ nesuprantu tų žmonių,kurie viską baigia čia,o tik po to išvažiuoja dirbti į užsienį.Jei jau sieji savo ateitį su užsieniu,tai važiuok nuo pat pradžių.

Žinoma,ten niekas mūsų nelaukia išskėstom rankom,tačiau ten yra galimybė prasimušti ir bet kuriuo atveju ten dabar yra žymiai geresnės sąlygos mokiniams sudarytos,t.y.mokytis ir dirbti,negu Lietuvoje.

Tai va tokia jau ta mano nuomonė.

Aišku vis tiek čia mūsų namai,todėl čia visada bus smagu sugrįšti,kad ir kur tave likimas benuvestų :rolleyes:

Saule,nežinau ar visi tėvai.Mano abu tėvai architektai,iš pradžių lyg ir norėjo,kad stočiau į teisę,bet kai pasakiau,kad noriu į dizainą,labai apsidžiaugė ir pasakė,kad labai daug turėsiu dirbti,kad įstočiau į ten kur noriu.Ir aš pasiryžau daryti viską,kad įstočiau į Westminster universitetą Londone.Svarbiausia yra norėti ir turėti ryžto,manau :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nemanau, kad Lietuva sugrius... Bet vistiek, man tai kvaila, kad Lietuva nieko nesiima, norėdama sustabdyti tą emigraciją.. Gerai, kai žmonės važiuoja į kokią Angliją mokytis, bet kiek tų besimokančiųjų pasilieka ten gyventi? Man atrodo daugiau negu pusė.. Tai ar ne geriau būtų Lietuvoj viską susitvarkyt? Keista man kažkaip...

Link to comment
Share on other sites

Valstybę kuria žmonės, mes patys. Kas tie jie, kas turi kažko imtis?

Ir dar. Esam nedaug metų priklausomi, todėl kam lygintis su kitomis Europos šalimis, kurios žymiai seniau gyvuoja.

Tai tiek norėjau pasakyt trumpai, perdaug neišsiplečiant. O dabar apie grybus. :D Girdėjau prastai šiemet su jais. :uhoh: Gal buvot kas grybaut? :D

Link to comment
Share on other sites

Jo, prastokai. Mano tėvai porą kartų buvo.. Ant krepšio dugno kažką parsinešė :D

 

haha :D tikėkimės gal rudenį bus geriau :D mano tėtis irgi mėgsta grybaut. :D

 

na, nesakyčiau, kad "mes patys" nes aš pvz, dar neturiu jokios teisės valstybės kūrime...

 

Turi teisę. Stenkis būt dora piliete, neniokok aplinkos, elkis draugiškai su kitais, tobulėk kaip asmenybė, prisidėk bent kažkuo pati, kad nereiktų sakyt, va kokie tie lietuviai blogi žmonės ar pan. Gali susikurt idėją, ką galėtum padaryti tokio, ko tavo nuomone Lietuvoj trūksta.

Link to comment
Share on other sites

Kaip mano tėtis pasakė: "Dar turi praeiti kelios kartos,kad atsikratytų to sovietiškumo"

Iš tiesų,pažiūrėkit,lietuviai visiškai kitokie negu kiti europiečiai:susivaržę,visada apkalbinėja ir panašiai.

Sutinku su tuo,kad reikia pradėti nuo savęs,bet vienas lauke-ne karys :dozey:

 

O dėl grybų,tai taip,labai nedaug jų šiais metais :lol:

Bet va mano tėvai buvo į mišką savaitgalį išvažiavę ir daug grybų rado,gal dėl to,nes palijo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kaip mano tėtis pasakė: "Dar turi praeiti kelios kartos,kad atsikratytų to sovietiškumo"

Iš tiesų,pažiūrėkit,lietuviai visiškai kitokie negu kiti europiečiai:susivaržę,visada apkalbinėja ir panašiai.

Sutinku su tuo,kad reikia pradėti nuo savęs,bet vienas lauke-ne karys :dozey:

 

Nebūkim tokie savikritiški. :D Europiečiai irgi turi trūkumų. ;)

O šiaip teisingai tavo tėtis sakė. ;)

 

 

Ačiū už sveikinimus :D

Na ir aš taip pat linkiu jums gerų metų, optimizmo, ištvermės ir pan....!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...