Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

Kaip tai nemoki rašyt angliškai?Taigi labai lengva gali ir su klaidom rašyt,nes gi čia iš viso pasaulio žmonės renkasi :> o šiaip kada prisijungei prie Coldplaying.com? MAn kažkaiup keista labai iš pradžių čia buvo,nes kai prisiregistravau tik viena lietuvė buvau,bet po to dar draugę prisikalbinau tai ji prisijungė tik,kad nlb jau ji čia lankosi,o dbr dar ir tu prisijungei,smagu :>

 

Rudy_o - our language is not so difficult as it seems :dozey: sometimes we can talk in English too.It`s not so hard :> Besides all Lithuanian fans I think that they would like to know some members of this Coldplaying.com forum ;> So if you want something to say than do it! :cool:

Link to comment
Share on other sites

No, I'm live in Alytus... I think Agna live in Vilnius :)

 

Ne baisiai seniai aš čia prisijungiau... Kai išgirdau,kad yra naujas Coldplay albumas,tai kažkaip užsikrėčiau.. O šiaip tai brolis klausydavo ir man jau nuo 5 metų Coldplay patinka :D

Tai va, kažkaip per radiją vis girdėdavau Viva La Vida, nors dar nežinojau nei pavadinimo,nei ko kito... Tai pradėjau domėtis ir radau coldplaying.com . Įdomu jie kada nors atvažiuos į Lietuvą, Latviją ar Estiją? Galų gale į Lenkiją... Bet labiausiai mane sunervino,kai perskaičiau,kad buvo Stokholme... Gi galėjau nuskrist,mane tėvai būtų leidę vieną skrist,sakė...

Tai tu gyveni Vilniuj, ar ne?

Link to comment
Share on other sites

Automatinio vertimo sapalionės apie Coldplay biografiją:

 

"Coldplay buvo paskirtas į septynis Grammy Apdovanojimo paskyrimą 51-uosiuose Metiniuose Grammy Apdovanojimuose: Metų albumas (Tegyvuoja la Vidai ar Mirčiai ir Visiems jo Draugams), Įrašas Metų, Dueto ar Grupės Metų, Geriausio Pokštelėjimo Vokalo Atlikimo Daina ("Tegyvuoja la Vida"), Geriausia Uolos Daina, Geriausias Dueto ar Grupės Uolos Atlikimas ("Violet Hill") ir Geriausias Uolos Albumas (Tegyvuoja la Vidai ar Mirčiai ir Visiems jo Draugams). 2008 m. gruodį, gitaristas Joe Satriani registravo autorystės teisių pažeidimo kostiumą Los Andželo Federaliniame teisme prieš Coldplay tam, kad tariamai, kad nukopijuotų jo įnagininko linksnio dalis, "Jei aš Galėčiau Skristi" nuo albumo, Yra Ten Meilė Erdvėje? naudojimui "Tegyvuoja la Vida". Muzikinį stilių Coldplay muzikinis stilius buvo apibrėžtas kaip alternatyvi uola, būdama palyginti su Jeff Buckley ir Oaze, grupės muzika pavadino "susimąsčiusiu"; tai "galvoja apie jų emocijas", ir pagrindinis dainininkas / dainų autorius Martin "be galo nagrinėja savo jausmus". Martin lyrišką žodžių žaismą pavadino feministe, panašia į Ženevos Andrew Montgomery. Tonas grupės pirmo studijos albumo, Parašiutų, buvo apibrėžtas kaip melodingas pokštelėjimas su "iškraipyta gitara riffs ir prašvilpiančiais mušamaisiais instrumentais". Apžvalgoje Antplūdžiui Kraujo Galvai, buvo manyta, kad dainos turėjo savyje "sodrias melodijas ir širdgėlą" ir kad jie turėjo "naujai atrastą tikėjimą." Muzika ant X&Y, kaip buvo manyta, buvo "apmąstymai ant Martin abejonių, nuogąstavimo, vilčių, ir mėgsta." Nepaisant Coldplay pasaulinio populiarumo, grupė liko apsauginė to, kaip jų muzika yra panaudota žiniasklaidoje, atsisakydama nuo jos naudojimo produkto patvirtinimui. Praeityje, Coldplay atšaukė multimilijono dolerių kontraktus nuo Gatorade, Dietos Kokso, ir Tarpo, kas norėjo panaudoti "Geltonas" dainas, "Bėda", ir "Nepanikuoja" atitinkamai. Daina "Tegyvuoja la Vida" buvo rodyta reklaminėje laidoje iTunes Parduotuvei, reklamuodama jos išskirtinį tinkamumą singlo kaip skaitmeninis duomenų perkėlimas ant iTunes. Coldplay yra Amnesty International šalininkai. Chris Martin yra taip pat pažymėtas, kadangi vienas iš matomiausių garsenybės gynėjų teisingai prekybai, palaikydamas tebevykstantį Oxfam Daro Prekybos mugės kampaniją. Martin buvo kelionėse su Oxfam, kad įvertintų sąlygas, pasirodė jo reklaminėje kampanijoje, ir yra žinomas dėl to, kad jis dėvėjosi, "Daro Prekybos mugę" rankogaliu per viešus pasirodymus, apimdamas į Coldplay koncertus. Grupė buvo taip pat nufilmuota, Daro Skurdo Istoriją, spragtelėdamas jų pirštus."

Link to comment
Share on other sites

Rudy_o - that is really nice ! Hey nice to see you here :rolleyes: How are you? No actually I don`t. I am not from the capital of Lithuania , I do live in a smaller city which is called Marijampole but I would like to live in Vilnius :> and you are from Malaysia right? ;)

 

Taigi jie dar ir Čekijoj buvo.Aš tarp kitko buvau tam koncerte,tai po to dar kokią savaitę negalėjau nustot verkt.Iš tiesų labai gražu buvo.Viską atiduočiau,kad dar kartą galėčiau pamatyt Coldplay :rolleyes: o šiaip kiek tau metų? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Tu buvai koncerte :shocked2: ???

Man tai šiaip dar tik 14... Reikia pasidomėt,kur jie važiuos,tai gal nuvažiuotume į koncertą... Šiaip tikrai aš pamatysiu kokį koncertą, nes brolis sus sese "Metallicos" koncerte tai buvo (jų abiejų mėgiamiausia grupė buvo kažkada) , netgi po 2-3 kartus... Taip ,kad tikrai nebūsiu vėpla ir nesėdėsiu rankas sudėjus, nelauksiu,kol coldplay atvažiuos į alytų ir dainuos rotušės aikštėj....

Link to comment
Share on other sites

Manau,kad būtų beviltiška jų Alytaus rotušės aikštėj sulaukt.

Aha buvau tikrai nerealiai buvo,patikėk :rolleyes:

Iš tikrųjų jei ne tėvai gal ir nebūčiau aš nuvažiavus į Čekiją,nes mano tėvams ne mažiau nei man patinka Coldplay ir aš iš tiesų dėl to laaabai džiaugiuosi.Na,jau į šio turo koncertą tikriausiai aš nebenuvažiuosiu daugiau,bet gal į dar sekančio turo nuvažiuosi tiksiuosi :rolleyes:

Na,o šiaip dar į U2 ketinam važiuot kai bus kažkur netoli Lietuvos-Vokietijoj ar toje pačioje Čekijoje ;>

Link to comment
Share on other sites

Taip ne kur kitur,bet Marijampolėj :rolleyes:

Mano tėvai irgi buvo U2 koncerte,gaila,kad aš dar buvau tada tokia nenuovoka ir nlb supratau kas tai yra gera muzika :>

Ai ir žnai vis tiek galvoju,kad jei Coldplay į Lietuvą atvažiuotų pigiausi bilietai būtų 200lt,o gi lietuviam per brangu būtų . . .

O šiaip čia Lietuvoj yra koks Coldplay fanų klubas ar kažkas panašaus,nežinai?

Link to comment
Share on other sites

Nu tikrai nežinau,bet tikriausisi yra. Bent jau pačių fanų tai yra, ir nemažai. Nes per Alytaus regioninę radiją tai jau Lost! Kelinta savaitė nepalieka pirmo trejeto...

Šiaip manau yra,tik reikia pasiknist. Bent jau kai per google suvedi "Coldplay fanai" ir paspaudi "puslapiai lietuviškai" tai rodo vien straipsnius,kažko konkretaus nėra.

Link to comment
Share on other sites

Tai va matai man tas ir yra įdomu ar yra kažkas oficialesnio :rolleyes:

Žinau aš vieną tokią svetainę ten ne forumas,tiesiog taip svetainė apie Coldplay :>

Manau,būtų visai nieko sukurti kažką tokio oficialaus,tik gaila,kad nemoku :confused:

 

Gali būt,kad Alytuj fanų yra.

Marijampolėj tai nlb pažįstu tokių žmonių kurie būtų pakvaišę dėl Coldplay ir jų muzikos.

Žinau tik tuos kurie jų tik klauso,bet į visus tuos fanų dalykus nenori leistis :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...