Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aš realiai - irgi. per daug ambicinga, kad kai kuriems parašyčiau ir pasiūlyčiau, kur nors išeit kartu. baisu :(

bet va, turiu galimybę gaut FC Barcelonos marškinėlius su Messi pavarde, tai tikiuosi, kad išdegs :D

ką veiksi per Jonines? aš tai turėsiu dvejuose baliuose sudalyvaut, bet į nei vieną per daug nenoriu :thinking:

Link to comment
Share on other sites

Na, mažiau nei krepšinio fanų, suprantama :D aj, nežinau...krepšinį žiūriu tik, kai būna čempionatai ir žaidžia rinktinės. Ir futbolą anksčiau taip žiūrėdavau, čia tik neseniai sugalvojau, kad man Barcelonos komanda patinka :)

o tau kas labiau prie širdies?

Ir ką gero nuveikei?

Link to comment
Share on other sites

aš tai atvirkščiai :lol: futbolu domiuosi tik kai čiampionatai vyksta. praeitą pasaulio čempionatą žiūrėjom su pusessere :lol: aš už portugalus/brazilus/ispanus. nors nežinau kodėl :lol:

 

idomu buvo plateliuos, visokios tradicijos. milžiniškas laužas. ir žinok kad ir kaip būtų keista, labai daug jaunimo. ir visi ne tai, kad voliojas kur girti kampe, bet šoka rankom susikibę :stunned:

Link to comment
Share on other sites

aaa.. o kas buvo? aš tai dbr pas sesę kaune, eisiu į sandėlį pas jos grupioką gitara pagrot prisijungus prie geros aparatūros :D ryt namo važiuosiu, tetos gimtadienis nusišviečia. vis dar tikiuosi, kad mano marškinėliai šnd parėjo, jei ne, tai gali tekt iki pirmadienio laukt, kol bus ir marijampolėj pas mane :)

Link to comment
Share on other sites

aha, praeis šiek tiek laiko kol suprasi :| man tai po išleistuvių baliaus daėjo :|

 

 

oh. so what do you know about lithuania? :lol:

 

 

 

Not too much to be honest.

 

What can you tell me about it?:p

Link to comment
Share on other sites

peršalau :|

bet jau lyg geriau ;)

 

o iškur marškinėlius užsisakei?

oo..užjaučiu aš irgi buvau biskį užkimus, bet nieko. šiandien dviračiu kokius 10 km kaime nuvažiavau, tai jau kojos nebeveikia :D

iš ebay man nupirko sesės draugas, bet jau nusibodo laukt kol parsiųs, jau daugiau nei savaitė :dozey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meh, aš nieko tokio ypatingo nenuveikiau. plateliuos buvom

ar šiaip prie kokio ežero, su dviračiais pasivažinėt :nice:

 

mes irgi planuojam į palanga kadanors numaut. Su palapinėm kogero. Tik reikia gero orą sugaudyt :lol:

 

o kur įrašei stot? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...