Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

šeštadienį.

Ten fraternito ir tautito korporacijų metinis balius, kadangi mano sesei priklauso tautito korp tai ir mane pakvietė sudalyvaut ;) tai ryte bus mišios, paskui iš kitų korporacijų ir užsienio pristatymai įvairiom temom ir paskui balius kažkokiam dvare prie kauno ;)

Link to comment
Share on other sites

o tai šaunu :) aš tai niekur nepriklausau :lol:

 

vat vienas geras dalykas apie Vilnių yra tas, kad bet kada sugalvojęs gali ką nors įdomaus surast. koncertas prasidėjo 21h. iš pradžių žadėjau niekur neit nes penktadienį turėjau atsiskaitymą, bet kažkur 21:15 sugalvojau, kad gal reiktų nueit. tai už 15min jau buvau vietoj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aha, labai :D nors šiaip uodai sugėlė ir dabar visas kojas skauda.

Ryte pasipuošėm mašinas ir pas auklėtoją važiavom, paskui buvo mokytojų sutikimas prie mokyklos, tai rėkėm ir plojom kiek galėjom :D paskui oficiali dalis-tai kai buvo paskutinė daina, tai vos ne visi verkė, net ir 11-liktokai. O vakarui išsinuomavom namuką prie Orijos ežero, su pirtim. Tai taip ir atšventėm :)

Link to comment
Share on other sites

Joa :lol: vistiek jų paskutinis žodis :lol:

bent jau kolkas :P

 

kai mum rekėjo rinktis tai praktiškai nebuvo iš ko. Arba bent jau tada taip atrodė. O dabar eni per parduotuves ir žiūri, kad vienos suknelės. Ir dar tokios gražios <3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...