Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joa :lol: vistiek jų paskutinis žodis :lol:

bent jau kolkas :P

 

kai mum rekėjo rinktis tai praktiškai nebuvo iš ko. Arba bent jau tada taip atrodė. O dabar eni per parduotuves ir žiūri, kad vienos suknelės. Ir dar tokios gražios <3

Aha, dabar tai tikrai yra iš ko rinktis ;) kažkaip keista, dar negaliu patikėt, kad baigiu mokyklą....tikriausiai tik rugsėjo 1 suprasiu :)

My grandfather was from Lithuania :D

nice. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, dabar tai tikrai yra iš ko rinktis ;) kažkaip keista, dar negaliu patikėt, kad baigiu mokyklą....tikriausiai tik rugsėjo 1 suprasiu :)

aha, praeis šiek tiek laiko kol suprasi :| man tai po išleistuvių baliaus daėjo :|

no no,never been outside Latin America :p

 

oh. so what do you know about lithuania? :lol:

Link to comment
Share on other sites

o jergau, kepu aš čia :| ypač pradžioj buvo žiauru :| dabar tai išmokau visus langus atsidaryt , duris prispaut, kad skersvėjis susirdaytų, pasikeičiau kaldrą, tai bent naktį miegot galiu :lol:

 

jau artėja egzas, kaip jautiesi? :lol:

Link to comment
Share on other sites

joa, aš irgi :lol: storą kaldrą pasidedu šalia ant fotelio. tai ne vieną kartą užmigau su užvalkalu, bet pabudau apsiklojusi su stora kaldra xDD paslėpčiau tą kaldrą kurnors bet perdaug juokinga kiekvieną rytą :laugh3:

 

aha, aš irgi, nebgaliu tvertis :|

Link to comment
Share on other sites

Aha, man kartais būna, kad, atrodo, ant nugaros užmiegi, o pabundi šoną nugulėjus. Geriausia kai vieną kartą, kažkaip sugebėjau pabust prieš žadintuvą ir jį išjungt, o paskui, kai jau turėjo skambėt, tai jau buvau pabudus, guliu ir laukiu kada skambės, o neskamba, paskui pažiūriu,kad išjungtas :D

taip nežmoniškai atostogų noriu, gerai, kad jau nedaug liko :)

o kada tau paskutinis egzas?

Link to comment
Share on other sites

Aš irgi jau braškių valgiau ;)

normaliai testas buvo labai lengvas, tik ant vieno klausimo susimoviau, o šaltiniai - normaliai, buvo sunkesnių ir lengvesnių. bet šiaip tikiuosi gan gerai gaut :D

Nepatikėsi iki ko nusigyveno televizija - šnd nieko geriau nei Ispanijos "Premiera" lygos apžvalga vakare nerodė :D tai pažiūrėjau visą sezoną per valandą :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...