Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

TÜRKÇE!

hippidami

Recommended Posts

coldplayden baska neler dinliyorsunuz' date=' ben ayrıca travis ve oasis fanıyım:smug:[/quote']

teoman kargo şebnem ferah demir demirkan - hatta barış manço da diyebilirim

yeni türkü

COLDPLAY, travis,oasis (eh işte)

tabiki cp favorim :)

--şimdilik bunlar geldi aklıma....

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s.a. arkadaşlar nabersiniz?Tuğçe bize selam yokmu?:(

seni unutmakk diil yahu sen zaten buralardasın ama Emre arada anca bir geliyo:)

valla nolsun emre benim de sınavlarımın ikinci haftası yarın başlıyor işte. Fena gitmiyor daaa seneye ÖSS aman Allahımm.. :) ( odtüyü de baya istiyorum hadi bakalım :) )

ben de oasis'i baya severim yeni arkadaşımız :P bunun dışında beatles,creedence clearwater revival,john denver,james blunt,ray charles sevdiklerimden..

seni unutmakk diil yahu sen zaten buralardasın ama Emre arada anca bir geliyo:)

valla nolsun emre benim de sınavlarımın ikinci haftası yarın başlıyor işte. Fena gitmiyor daaa seneye ÖSS aman Allahımm.. :) ( odtüyü de baya istiyorum hadi bakalım :) )

ben de oasis'i baya severim yeni arkadaşımız :P bunun dışında beatles,creedence clearwater revival,john denver,james blunt,ray charles sevdiklerimden..

Ahh ahhh... benim de seneye öss dalga'sı var üfff....Niye söyledin şimdi bunu ya!!!Efkarlandım aniden:P

ciddi? valla süper olur beklerim :) altını üstüne getiririz buranın :P

adım yiğit ankarada yasıyorum coldplay :) blur travis the feeling Kaiser Chiefs ve Franz Ferdinand dinliyorum.Ayrıyetten green daye gıcığım.

Ne olmuş green day'e:angry: bak ayıp ediyosun haberin olsun..

CP,LP(linkin park),Radiohead,Keane,Green Day,Placebo,Beastie Boys:P,RHCP bunları da ben dinliom:rolleyes:

tek radiohead fanı sen değilsin

Bak buna sevindim işte çünkü millet radiohead'in fazlasıyla psychedelic olduğunu düşünüyo:veryangry:

Önyargı ii bişe diil.Ben de radiohead sevmezdim eskiden ama bi kere doğru dürüst dinleyince harika olduklarını anladım:wink3: Ne de olsa:

"Biz gerçekleşmeyi bekleyen kazalarız..."

Radiohead'in hangi albümlerini dinledin?

Bence ilk 3 albüm süper ama sonraki albümlerde baymışlar:dozey:

Peki Radiohead'in 2006 içinde yeni albümü çıkacakmış diolar:rolleyes:

Bu konu da bi bilgin var mı?

ya coldplay gelsin şuraya başka hiçbişi istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!! düşünsenize rockncoke 2006 cumartesi saat 24.00 bi bakıyosunuz bir melodi speed of sound..

yeter bee yeterr (=

weeee loveee you coldplayyy!!

radiohead? çok fazla dinlemedim ama güzel..sadece bu kadar yorum yapabilcem :)

ama şans eseri bi radiohead fan sitesine bi girmiştim coldplay niyeyse çok sevilmiyo taklitçi fln gibi görülüyo..çok saçma bence...müzikte taklit mi olur ya hadi oldu diyelim bu kadar profesyonel gruplarda?? yani aynı -ya da benzer- tür müzik yapamazlar mı...biri alternatif rock türünde çıktı mesela başka kimse çıkmicak mı?? zaten kim daha iyi yaparsa karşılıını görür dinleyicilerden...

tabi bu arada kim istemez coldplay i burda görmeyi :)

radioheadi ben sevmiyorum.. daha dorusu eskiden severdim dinlerdim ama inanılmaz derecede sıktı çünkü gerçekten biraz depresif ve her zmn çekilesi türden değil.. ( yeni albümleri hakkında fikrim yok aslında..:) ) işte burda coldplayn fakrı devreye giriyo ..:) her nabza şerbet bi grup coldplay asla tekdüze değil.. hayat boyu sıkılmam gibi geliyor :)

coldplayi gelecekte elbet bir şekilde görürüz ama İstanbul'da Türk izlecisiyle kendi memleketimde görmeyi gerçektenn inanılmaz isterim ve böyle arada hayalini de kurmuyorum sanmayın, ne kadar güzel olur fln diye:) neyse güzel günler göreceğiz =P

radioheadi ben sevmiyorum.. daha dorusu eskiden severdim dinlerdim ama inanılmaz derecede sıktı çünkü gerçekten biraz depresif ve her zmn çekilesi türden değil.. ( yeni albümleri hakkında fikrim yok aslında..:) ) işte burda coldplayn fakrı devreye giriyo ..:) her nabza şerbet bi grup coldplay asla tekdüze değil.. hayat boyu sıkılmam gibi geliyor :)

=P

CP orta şekerli olduğu için ööle,ama maalesef ekstrem deil,çoğu zaman beni bayıyo:dozey:

Radiohead dinlerken çok uzaklara gidiom,ama CP'de bu söz konusu deil..:dozey:

radiohead? çok fazla dinlemedim ama güzel..sadece bu kadar yorum yapabilcem :)

ama şans eseri bi radiohead fan sitesine bi girmiştim coldplay niyeyse çok sevilmiyo taklitçi fln gibi görülüyo..çok saçma bence...müzikte taklit mi olur ya hadi oldu diyelim bu kadar profesyonel gruplarda?? yani aynı -ya da benzer- tür müzik yapamazlar mı...biri alternatif rock türünde çıktı mesela başka kimse çıkmicak mı?? zaten kim daha iyi yaparsa karşılıını görür dinleyicilerden...

Bence de çok saçma.Mesela CP'nin parachutes albümünün radiohead gölgesinde kaldığını düşünenler var

ben onlara inanmıyorum ve onları şiddetle kınıyorum:veryangry:

CP'nin tek sevmediğim yönü;şarkıların %70'inin sözlerinin çok saçma olması:dozey:

En basit örnek:Clocks'un çevirisini okumuştum ve gayet saçma gelmişti..

Müzik mükemmel ama lirikler saçma..

Bence de çok saçma.Mesela CP'nin parachutes albümünün radiohead gölgesinde kaldığını düşünenler var

ben onlara inanmıyorum ve onları şiddetle kınıyorum:veryangry:

CP'nin tek sevmediğim yönü;şarkıların %70'inin sözlerinin çok saçma olması:dozey:

En basit örnek:Clocks'un çevirisini okumuştum ve hayal kırıklığına uğramıştım..

Müzik mükemmel ama lirikler saçma..

bi açıklaması varmış galiba chris martin in şarkı sözleri üzerinde daha çok düşünmem ve zaman ayırmam gerekir gibisinden... bence hiç de gerekli deil..gayet yeterli geliyo bana sözler..bazı şarkılarda dediin gibi anlaşılmaz şeyler var gibi ama ben seviyorum o tip şeyleri..yani uydurcak hali yok ya aklına gelen o anki durumunu yansıtan bişeyler yazmış mutlaka...ve her şeyi de açık açık anlaşılır olması gerekmez diye düşünüyorum... zaten aşırı bi alakasızlık da yok..sadece bazen "o nerden çıktı şimdi :S" gibisinden aklımdan geçmiyo deil ama dediim gibi nası desem esrarengizlik katıyo gibi bişey :))) benim açımdan yani...