Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

TÜRKÇE!

hippidami

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bir de CP'in şu içinde "kardeş,yoldaş:dozey: ..falan" geçen şarkılarının lirikleri daha çok beni sıkıyo.İNsan CP gibi bir gruptan daha çok romantik şarkılar beklio...

ben de aksine romantik aşk şarkılarındansa hayatla ilgili sözleri daha çok seviyorum , böylesi daha anlamlı.. aşkla ilgili yazan bir sürü insan var zaten :P özellikle fix you insan hayatının özeti gibi mükemmel bir eser :)

bir de CP'in şu içinde "kardeş,yoldaş:dozey: ..falan" geçen şarkılarının lirikleri daha çok beni sıkıyo.İNsan CP gibi bir gruptan daha çok romantik aşk şarkıları beklio...

Millet bi önerim var;bildiğiniz CP şarkı çevirilerini buraya yazmaya ne dersiniz???:wink3:

nette rastladıım sadece clocks var ama komik olmuş o da :) kendim çevirim dicem daha komikler ortaya çıkabilir :))) boşver bence..

.Chris, mariah carey'in göğüslerine öyle bi takmış ki koptum yani:D

X&Y ile Emancipipation of Mimi'nin yıl içinde başbaşa gitmesi sebebiyle bi konserden önce gazeteciler Chris Martin'e demiş:

-Mariah Carey'i ensenizde hissediyomusunuz? diye Chris Martin'de aynen şöyle:

-Carey'i değil ama göğüslerini gerçekten ensemde hissedebiliyorum.Onun çoğu işini göğüsleri yapıyor zaten!Geçen gün sokakta yürüken iki kocaman göğüs tarafından sıkıştırıldım galiba Carey'inkilerdi...

Hatta konser esnasında bir de şarkı yapmış ve onu konserde okuyup milleti koparmış:

Mariah Carey'nin göğüsleri o kadar güzel ki

Saçama sapan ortalıkta gezinmesini bile anlamlı kılıyor

Carey,Titanik'e çarpsa bile

Göğüsleri sayesinde, geminin batma şansı yok...

heehheheheheeh:D

.Chris, mariah carey'in göğüslerine öyle bi takmış ki koptum yani:D

X&Y ile Emancipipation of Mimi'nin yıl içinde başbaşa gitmesi sebebiyle bi konserden önce gazeteciler Chris Martin'e demiş:

-Mariah Carey'i ensenizde hissediyomusunuz? diye Chris Martin'de aynen şöyle:

-Carey'i değil ama göğüslerini gerçekten ensemde hissedebiliyorum.Onun çoğu işini göğüsleri yapıyor zaten!Geçen gün sokakta yürüken iki kocaman göğüs tarafından sıkıştırıldım galiba Carey'inkilerdi...

Hatta konser esnasında bir de şarkı yapmış ve onu konserde okuyup milleti koparmış:

Mariah Carey'nin göğüsleri o kadar güzel ki

Saçama sapan ortalıkta gezinmesini bile anlamlı kılıyor

Carey,Titanik'e çarpsa bile

Göğüsleri sayesinde, geminin batma şansı yok...

heehheheheheeh:D

o deil de bacaklarıyla ünlü deilmiydi mariah carey hatta geçenlerde heykeli fln da yapılmış...

sanat camiası işte garip şeyler oluyo :P

herkese selam!

ben de ankaradan elif. daha da tanıtmak gerekirse odtü - ulslararası ilişkilerde okuyorm

coldplay hariç dinlediklerimi yazsam sığmaz buraya da:D belli başlıcaları 3 Doors Down, Green Day, Audioslave, Lifehouse, Keane, Travis, Starsailor, Arctic Monkeys, Muse, Breaking Benjamin, Trapt vs. vs.

hardest part'ın videosu da gayet güzel ya ilginç bişi olmuş en azından.Klipteki o teyzeyi de takdir etmemek elde değil ya maaşalh walla o yaşında kadının yaptığı hareketlere bak. Ayrıca Guy da çok sevimli çıkmış klipte:D

ikinizle de tanıştığıma memenun oldum... tuğce gel walla beklerim odtüye:D emre yok mu başka odtüden.. coldplay hayranı olan olması lazım baya odtüde ya emre bilgisyr. müh te okumana çok sevndm çünkü bilsgyrla ilgili bişi sorcak birini arıodm:D iyi denk geldi

yok çok zor bi soru değil:) ya şimdi ben bi konser indrmştm 885 mb avi dosyası bunu en az 700mba küçültmem lazm cdye çekmem için biri bana windows movie makerı indr ordan yap dedi indrdm ama nasıl yapıcağımı bulamadım:confused:

blmemki windows movie maker kullnmadım hiç de dosyaları küçültmek için winzip yada winrar kullanabilirsin işe yarar galiba..yani tabi o kdar küçültürmü bilmiyorum yine de...sağ tıklayıp zip yap fln gibi bişeyler olması lazım... hem ben daha küçüğüm 1.sınıf yeni bitti öyle şeyler göstermediler :P :P bu msjı okuyup da daha ii bilenler daha mantıklı şeyler atabilirler ama bekle biraz sen yine de.. :) şimdi çıkmam lazım görüşürüz..