May 11, 200620 yr Janulaaaaaaaaa' date='kde jsiiiiiiiiiiiiii?[/quote'] no, když jsi odešel, tak jsem taky odešla. byla jsem na chvíli venku. to se ti tak stýskalo?
May 11, 200620 yr no' date=' když jsi odešel, tak jsem taky odešla. byla jsem na chvíli venku. to se ti tak stýskalo?[/quote'] tolik,že aš moc:kiss:
May 11, 200620 yr "Ich will da sein wenn....(forgot the text)......wenn es passiert"...hey I like this tune...
May 11, 200620 yr wir sind heldeeeeeen!!!! Genau! Though I'm not a fan of them...but i really like some songs...
Create an account or sign in to comment