November 3, 200520 yr nothing important :D I'm just glad I can write something in mother tongue :cool:
November 3, 200520 yr But why in the polish zone? :D BTW: Tuning Party Hradec Kralove 2005 :D i love Czech republic :D
November 4, 200520 yr helou.dawno mnie tu nie było.jak tam , oglądał ktoś wczoraj mtv EMA? "Talk" :D świetne to było.a nagroda( szkoda ,że tylko 1) w pełni zaslużona!
November 4, 200520 yr But why in the polish zone? :D BTW: Tuning Party Hradec Kralove 2005 :D i love Czech republic :D why here?..I love Poland :P :lol: :D ehm, just joking, it's because I miss my polish friend Kasia, I haven't seen her here for so long time :/
November 5, 200520 yr helou.dawno mnie tu nie było.jak tam ' date=' oglądał ktoś wczoraj mtv EMA? "Talk" :D świetne to było.a nagroda( szkoda ,że tylko 1) w pełni zaslużona![/quote'] nie,nie jedna....DWIE!!!!!!best album i best ireland&uk :) wystep byl wspanialy
November 5, 200520 yr :o no tak .zapomnialam a to przez to, ze tego nie widzialam .własnie sobie sciagnelam ich występ :D rewelacja
November 7, 200520 yr rewelacja? Chris miał problemy z głosem, śpiewał nierówno z willem (ew. był to efekt zamierzony, ale wyszło kiepsko).
November 8, 200520 yr 1/25/06 - KEY ARENA Seattle, WA - On Sale: 11/19 1/26/06 - GM PLACE Vancouver, British Columbia - On Sale: 11/21 1/30/06 - ARCO ARENA Sacramento, CA- On Sale: 11/19 1/31/06 - OAKLAND ARENA Oakland, CA - On Sale: 11/19 2/1/06 - HP PAVILION @ San Jose - San Jose, CA - On Sale: 11/19 2/3/06 - MGM GRAND GARDEN ARENA Las Vegas, NV - On Sale: 12/3 2/19/06 - PEPSI CENTER Denver, CO - On Sale: 11/19 2/20/06 - QWEST CENTER Omaha, NE - On Sale: 11/19 2/22/06 - PALACE OF AUBURN HILLS Auburn Hills, MI - On Sale: 11/19 2/23/06 - FREEDOM HALL Louisville, KY - On Sale: 11/19 2/25/06- TOYOTA CENTER Houston, TX - On Sale: 11/21 2/26/06 - AMERICAN AIRLINES CENTER Dallas, TX - On Sale: 11/21 2/27/06 - FORD CENTER Oklahoma City, OK - On Sale: 11/19 3/2/06 - MCI CENTER Washington, DC - On Sale: 11/19 3/4/06 - T.D. WATERHOUSE CENTRE Orlando, FL - On Sale: 12/3 3/5/06 - FORD PAVILION Tampa, FL - On Sale: 11/19(Rescheduled date. for postponed Sept.14 concert will be honored.) 3/20/06 - QUICKEN LOANS ARENA Cleveland, OH - On Sale: 11/19 3/22/06 - AIR CANADA CENTRE Toronto, Ontario - On Sale: 11/19 3/25/06 - CONTINENTAL AIRLINES ARENA East Rutherford, NJ - On Sale: 11/21 3/26/06 - NASSAU VETERANS MEMORIAL COLISEUM Uniondale, NY - On Sale: 11/21 3/3O/06 - UNITED CENTER Chicago, IL - On Sale: 11/19 4/4/06 - MOHEGAN SUN ARENA Uncasville, CT - On Sale: 11/19 4/3/06 - VERIZON WIRELESS ARENA Manchester, NH - On Sale: 11/19 4/6/05 - WACHOVIA CENTER Philadelphia, PA - On Sale: 11/19 wake up dreamer.
November 8, 200520 yr u nas będą pewnie 7-ego kwietnia...;) już rezewruję sobie czas...;) jak to 7 kwietnia...skad ta informacja????? :o
November 9, 200520 yr :P pierwszy wolny termin po usa trasie :cool: pewnie będą odpoczywać między kwietniem a czerwcem. przyda im się.
November 10, 200520 yr wejdzcie na Coldplay Live -> Leipzig 9/11 i zobaczcie co robiłiśmy w Lipsku, bo juz nie chcę mi się pisać...;)
November 10, 200520 yr oooooooooooooohhhhhhhhh myyyyyyyyyyy GOOOOOOOOOOOOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! voila, pijana powietrzem. AH ha ahhahaha! ps. tak, odbiło mi. specjalne pozdrowienia dla fanów z polski. omg.
November 16, 200520 yr rewelacja? Chris miał problemy z głosem' date=' śpiewał nierówno z willem (ew. był to efekt zamierzony, ale wyszło kiepsko).[/quote'] dla mnie kazdy wystep tej grupy jest rewlelacyjny.i nie chodzilo mi jedynie o wokal Chrisa.CHLOPAKI sie spisali.dobra... nvm.
November 17, 200520 yr link do relacji z wyjazdu na koncert w lipsku, w esce rock (jest sporo o banerze) http://rapidshare.de/files/7777784/eska.mp3.html
November 25, 200520 yr ma swoja rockową stację, lecz czasami także kiczowatą...;/ http://www.eskarock.fm
November 25, 200520 yr w tym tygodniu gramy: limp bizkit, nickelback. wtf? kiepsko to widzę (to = rockowe oblicze eski)
December 1, 200520 yr Dear Polish fans!! Mam nadzieje, że chcecie sobie po polsku o Coldplay(i nie tylko) pogadać. Z moja koleżanką zrobiłyśmy forum o Coldplay. Na razie grono moich znajomych nie odpowiedziało hucznie(ciagle chcą offtopici :angry: ) Na razie forum się rozwija. http://www.parachutes.fora.pl Pozdrawiam z zimnej dziury-Cracow /Koło Wieliczka's town/ XX Carol
December 1, 200520 yr A co do Talk...na początku moją review było: Co to do kurny nędzy jest ??!! a później było lepiej. ;) zrozumiałam, że ten klip musiał taki być(w stylu Kraftwerk). Podoba mi się ta przejaskrawiona gra aktorska i czarno-biały teledysk. Ten rebel Guy zabrał robotowi pokrętełko!! :D
Create an account or sign in to comment