Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Czech Fans


janula

Recommended Posts

no to si pis, ze to umeji rozjet.... ja myslim, ze se snad este mame na co tesit... ;)

:D :D no...10 roku bude uspech...preci jen, Chrisovi se nelibilo, ze by mel hrat za CP po tricitce, co pak ale po ctyricitce.... :D ani Guy uz nebude takovej sladous a krasavec, jak ted, vid? :D :P

 

ja ted provokuju na jiny fronte...skolni :D s tebou fakt neni radno se sazet...achjo :D ale este neni kveten, este mam nadeji.... :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, ted uz konecne muzu zareagovat na vsechno, co mi behem dubna uniklo :D

 

co myslis, jak slo uceni na stredni Guyovi? ;)

 

Tak vis co... krasni, talentovani a prubojni lide, pripadne ti, co se takovymi lidmi dokazou obklopit vyuzit toho ve svuj prospech, se v zivote kolikrat dost dobre obejdou i bez vzdelani :D ti ostatni jim muzou leda tak tise zavidet :D

 

no ale pockej, to nemuzes, Guy ma dneska narozeniny! to jako dovolis, mu tady verejne nepoprat???!! i ty jedna! :D

 

Co bych mu mela prat, dyt uz vsechno ma... tak snad jen dodatecne.. keep your hotness, Guy! :D :D

 

ale pravidlo c. 1 zni, nechat me vyhrat, takze mas tu spamovat jeho jmeno, jeho fotky, proste se trochu snazit :D

 

Jen pockej, fotky budou :D jelikoz pust je uz za mnou, chystam vyber tech nejlepsich hotackych :D

 

ani Guy uz nebude takovej sladous a krasavec, jak ted, vid? :D :P

 

Tsss.... ten bude starnout jedine do krasy :D a nahodou, jsou takovi, co ve ctyriceti vypadaji lip nez ve dvaceti... nevim, jestli zrovna tohle je ten pripad, ale zatim to tak vypada :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tak, ted uz konecne muzu zareagovat na vsechno, co mi behem dubna uniklo :D

 

 

 

Tak vis co... krasni, talentovani a prubojni lide, pripadne ti, co se takovymi lidmi dokazou obklopit vyuzit toho ve svuj prospech, se v zivote kolikrat dost dobre obejdou i bez vzdelani :D ti ostatni jim muzou leda tak tise zavidet :D

 

 

 

Co bych mu mela prat, dyt uz vsechno ma... tak snad jen dodatecne.. keep your hotness, Guy! :D :D

 

 

 

Jen pockej, fotky budou :D jelikoz pust je uz za mnou, chystam vyber tech nejlepsich hotackych :D

 

 

 

Tsss.... ten bude starnout jedine do krasy :D a nahodou, jsou takovi, co ve ctyriceti vypadaji lip nez ve dvaceti... nevim, jestli zrovna tohle je ten pripad, ale zatim to tak vypada :D :D

 

:laugh3: :laugh3: :laugh3: jak se rozjela..... :D no da se tomuhle neco vytknout? :D ovsem...na ten vyber fotek se tesim...tusim, ze mas dobry vkus :laugh3:

jo a to keep your hotness...sice trochu pozde, ale nejlepsi prani :P

Link to comment
Share on other sites

Tak, tady to mas :D ale bacha, dala jsem si zalezet, takze fakt kvalitni material :D je jich trosku vic, nez jsem zamyslela, ale to ti, predpokladam, vadit nebude :D

 

 

 

1272561628565f.jpg

sv5b0h8eg9tjrd9.jpg

2006_03_03_005.jpg

85512275.jpg

1sexiestpictureeverrrrr.jpg

4037915638_ca18d51f30_o.jpg

MH1010_COLDPLAY_6.jpg

11407.jpg

5099055bh9bd.jpg

collarmk.jpg

pic1114cjrk2.jpg

guy29.jpg

9u9rmu.jpg

guyy2.jpg

h4hn01.jpg

hoooooot.jpg

takayhot_2.jpg

z5f2668copy.jpg

wembelyarms.jpg

22659314.jpg

guy3e.jpg

guyflipped.jpg

18646_1101390274140_1808210765_198173_7375315_n.jpg

HOTGUY-1.jpg

QJul2008coldplay5.jpg

n615067663_1071427_8538.jpg

20100306spn2.jpg

wemov3.jpg

tourbook09.jpg

exeterohgod.jpg

Berlin-GB-JB.jpg

3998169061_608a08310b_o.png

006.png

011.png

023.png

25055_110256395654733_100000111205393_242674_3430866_n.jpg

003.jpg

 

.....

 

chrisandguy.jpg

 

:laugh3::laugh3:

 

 

 

Peace, love, and Berryman! :D

Link to comment
Share on other sites

ovsem....tomu rikam material!!!! diky Boze, zes nam ho seslal :P :P jezis, ted jsem z toho uplne cela rozhozena, se nedokazu soustredit na hodinu :D :D ....

ehm..ta posledni je jako co, Chrisi? :D :D

Link to comment
Share on other sites

ze dobry? dloooouho potom uz nic takovyho nepredvedl... :D

noo..nebyl to dobrej napad...jsem svoji posledni hodinu psychologie v zivote prosnila s hotaakovskou fotkou na lehatku vrytou do oci...a to se fakt neda :P :P

nedivim, zavidim! :laugh3:

....hehe, aspon to melo i nejakej pozitivni dopad...jenze tim to konci, protoze tema c. 1 je opet na..miste c. 1 :P :P

btw... ta tvoje profilovka.....:rolleyes: :laugh3: :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Jen jednu hodinu? :D

To jo, i kdyz pro me je c. 1 momentalne Bellamy a ta jeho parta... kuurna, to prece musi vyjit :(

Joo, avatar... libi, libi? :D

 

EDIT: Prochazela jsem si starsi stranky jisteho vlakna tady na foru a nasla jsem odu na Hotaka! :D

 

 

 

"What if there was no Guy?

Nothing sexy, nothing fly?

And what if there was no time?

To admire that perfect smile?

 

What if he should decide,

That he won't pick up a bass, in his life?

That he won't buy a goat, for his ____?

 

What if we got it wrong?

And no gold pants, or thong,

Could put right, what we got wrong,

Or win his love with this song....

 

What if he should decide,

That he wont, want us there, by his side?

That we wont, was us there, in his life?

 

Oooooooooh, that's Guuuuuuuuuuuuuuuy,

We all adore him and you know that its right,

Ooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuy,

He turns us on, with those pants oh so tight.....

Ooooooooooooh......thats Guuuuuuuuuuuuuuuuuy.....

 

With every step that we take,

And every cheesecake we bake,

That sexy bod and perfect face,

Dont even start me on that bass....

 

But what if he should decide,

That he wont, want us there, by his side?

That we wont, was us there, in his life?

 

Oooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuy,

We take a breath when we see that smile,

Oooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuy,

That Scottish accent and his hair is divine...

Oooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuuuy......

 

 

Oooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuy,

We all adore him but he has a ____,

Oooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuy,

We'll keep on dreaming for the rest of our lives.....

Oooooooooh, thats Guuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuy......!"

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

nee, to jsem si je zrovna prohlizela....pak to bylo jen horsi a horsi...ostatne jako vzdycky... :D

to vyjde, to urcite vyjde! ;) este cas...a rodice na tohle musej kejvnout...prazdniny...doma v republice....to vyjde ;)

eh....docela libi, no... :laugh4:

heeej....dobry :D este zhudebnit a maj skvelej novej song na dalsi desku :D

Link to comment
Share on other sites

Oni by i kejvli, tam by snad problem nebyl, ale mam trochu obavu, jestli bych tam nakonec nemusela jet jen na ten jeden den a pak se mackat nekde vzadu a vubec na ne nevidet. Nejspis to ted necham byt a zajedu si na ne nekdy priste. A rovnou do Wembley :P

A to jsem si puvodne chtela jako avatar nastavit jednu desne hotackou animacku, ale server to nevzal... pry byla moc velka :/ :P

Link to comment
Share on other sites

Neni nad to, kdyz ma clovek takove naroky...Wembley :D jo...asi to bude i trosicku vetsi zazitek nez nejakej Hradec :D

este porad se ale muze neco stat....co te pritahne primo do prvni rady :D a estli na tebe Bellamy jako zamrka, tak si me neprej! :laugh3:

prd velka, to jen ten server zavidel a nechtel klesnout este niz, tak to takhle zakamufloval :D

Link to comment
Share on other sites

Proc troskarit :D

Muzes byt klidna, nikdo na me mrkat nebude. Definitivne nejedu. (i kdyz se mi o nich posledni dobou zda - znameni? :D ) Vim, ze je to velka sance a ceska premiera, ale lidi tam bude jak nas.rano a pokud me (v tom lepsim pripade) neuslapou, na predni rady si stejne velke nadeje nedelam. Radsi si pockam a priplatim, ale at z toho neco mam...

Pche. Az budu mit cas, kouknu se na to... nejaky server me nemuze rozhazet :D

 

 

 

BTW, Happy 50th birthday to Bonoooo! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A co ty? Svatak? :D

Konecne za mnou...uplne se stydim, ze jsem vsechny zalezitosti tykajici se CP uplne zanedbavala :D

 

Proc troskarit :D

Muzes byt klidna, nikdo na me mrkat nebude. Definitivne nejedu. (i kdyz se mi o nich posledni dobou zda - znameni? :D ) Vim, ze je to velka sance a ceska premiera, ale lidi tam bude jak nas.rano a pokud me (v tom lepsim pripade) neuslapou, na predni rady si stejne velke nadeje nedelam. Radsi si pockam a priplatim, ale at z toho neco mam...

Pche. Az budu mit cas, kouknu se na to... nejaky server me nemuze rozhazet :D

 

 

 

BTW, Happy 50th birthday to Bonoooo! :D

 

jejeeee...tak dodatecne vsechno nejlepsi, Bonoooooooo!!!!! :laugh3: :P

 

takze fakt nejedes? to je skoda :( zrovna vcera jsem konecne zapnula TV, a tam hned hrali asi na trech programech....jsou uzasny :D

ale myslim, ze az na ne pojedes treba .. do...nevim, Wembley? :D ze se ti to mnohonasobne vynahradi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ne, ale kamaradka - hardkor Musistka jede... takze verim, ze me pak aspon zasobi fotkama :D

Kde ze to hrali? :D

Wembley jedine! :P Ja vim... nazivo nemaji mezi soucasnyma kapelama konkurenci :P

 

Btw, nejspis ses pilne ucila, kdyz Novinky zverejnily tohle. Bav se :D

Link to comment
Share on other sites

Ne, ale kamaradka - hardkor Musistka jede... takze verim, ze me pak aspon zasobi fotkama :D

Kde ze to hrali? :D

Wembley jedine! :P Ja vim... nazivo nemaji mezi soucasnyma kapelama konkurenci :P

 

Btw, nejspis ses pilne ucila, kdyz Novinky zverejnily tohle. Bav se :D

 

takovy ty jako Ocko, Meduza a pak neco nemeckyho :D ale zapnes, a je to tam..to bylo poprve, co jsem je slysela v TV...a bylo to zuuzo :D :laugh3:

 

uprimne...fakt asi nemaji.... ted me za to Allah nebo Chris Martin potrestaji :/ :P

 

:laugh3: :laugh3: nenee! :D ale to prece nejde...jako by Guy potreboval citit se "neskutecne sexy" chapu, ze ten pocit asi nezna, ale jestli to na sebe natahne...!!!:inquisitive: :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...