Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Czech Fans


janula

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kdyz uz jsme u tech basistu... tuhle slecnu znate? :D

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mIFFRHBCPzA]YouTube- Jeff Beck & Tal Wilkenfeld - Cause We Ended As Lovers[/ame]

 

Edit: Jeste jsem z YT vystrachala toto: [ame=http://www.youtube.com/watch?v=4JHqeePBq3I]YouTube- Amazing bassist in Piazza Navona (Rome)[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zdravim este raz! Vidim ze to tu mate o VEĽA zivsie ako nas slovensky thread :D :D aj ked...mno :D :D Odkiaľ ste? Ja som Bratislavčan aaaa dufam ze sa tu na dalsi tour chalani zastavia odohrat jeden gig :D :)

Link to comment
Share on other sites

Svatej hotakuv bicaku... a jsme zase u toho :D

a o cem jinym chces jako diskutovat? :D btw...ten hlod je fakt dobrej! :P :D

 

Zdravim este raz! Vidim ze to tu mate o VEĽA zivsie ako nas slovensky thread :D :D aj ked...mno :D :D Odkiaľ ste? Ja som Bratislavčan aaaa dufam ze sa tu na dalsi tour chalani zastavia odohrat jeden gig :D :)

cau ;) ... ja jsem teda jako z nejlepsiho ceskyho mesta v Cechach...proste Liberec forever :P :D :D ne, kecam, ale z Liberce jsem :P .... nikam se stavet nebudou, do Cech si to rovnu namiri! :D

Nejake namitky? :D

Jo, celkem to tu zije... a to jen diky mne :P :D

"jen diky mne?":lol: :D :D holcicka drza... :P

Link to comment
Share on other sites

a o cem jinym chces jako diskutovat? :D btw...ten hlod je fakt dobrej! :P :D

 

Je spousta jinych veci, o kterych by se dalo diskutovat... ale to na tebe, jak se zda, nezabira :D no, kdyz uvazim, o cem vetsinou diskutujeme... hotak, hotak, koule, Coldplay, hotak, hotak... ze ja se jeste vubec divim :P

 

 

"jen diky mne?":lol: :D :D holcicka drza... :P

 

No jiste... kdybych sem v srpnu nezabloudila, nemela by sis s kym povidat :D a to si pis, ze nekoho stejne posahanyho a jeste k tomu tak ukecanyho, jako jsem ja, bys tady hledala jen tezko :wink3: :D

A tu holcicku si vyprosuju, zase o tolik mladsi nejsem... devenko :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...