Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Czech Fans


janula

Recommended Posts

Je spousta jinych veci, o kterych by se dalo diskutovat... ale to na tebe, jak se zda, nezabira :D no, kdyz uvazim, o cem vetsinou diskutujeme... hotak, hotak, koule, Coldplay, hotak, hotak... ze ja se jeste vubec divim :P

 

 

 

 

No jiste... kdybych sem v srpnu nezabloudila, nemela by sis s kym povidat :D a to si pis, ze nekoho stejne posahanyho a jeste k tomu tak ukecanyho, jako jsem ja, bys tady hledala jen tezko :wink3: :D

A tu holcicku si vyprosuju, zase o tolik mladsi nejsem... devenko :P

 

:D no dobra, ja uz o hotakovi, hotakovi, kouli??? :D, a jeste dvakrat hotakovi nenapisu ani slovo.... :D ja to zvladnu...ale nebudu nahodou sama??? :P :D

 

:D to mas pravdu, nikdo tak posahanej a ukecanej v Cechach uz asi neni, jeste ze mam takovy stesti... :D :D a jaky zabloudila, snad jsi sem sla sama, rovnou a dobrovolne z budouci lasky ke Coldplay, ne? :D

:laugh3: no, za tu holcicku bys mela bejt rada.....jeste me napadaly jiny vyrazy..ale kdyz nesmim ani slovo o hotakovi, asi by uz nebyly na miste... :P :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D no dobra, ja uz o hotakovi, hotakovi, kouli??? :D, a jeste dvakrat hotakovi nenapisu ani slovo.... :D ja to zvladnu...ale nebudu nahodou sama??? :P :D

 

:D to mas pravdu, nikdo tak posahanej a ukecanej v Cechach uz asi neni, jeste ze mam takovy stesti... :D :D a jaky zabloudila, snad jsi sem sla sama, rovnou a dobrovolne z budouci lasky ke Coldplay, ne? :D

:laugh3: no, za tu holcicku bys mela bejt rada.....jeste me napadaly jiny vyrazy..ale kdyz nesmim ani slovo o hotakovi, asi by uz nebyly na miste... :P :laugh3:

 

Pockej... ze uz o nem nesmis ani slovo, to rikal kdo? :D No, ale zkusit to muzeme... ja toho nahodou vydrzim :P

 

Boha, ani radsi nechci vedet, co zahrnujou ty "jiny vyrazy" :D

Link to comment
Share on other sites

Pockej... ze uz o nem nesmis ani slovo, to rikal kdo? :D No, ale zkusit to muzeme... ja toho nahodou vydrzim :P

 

Boha, ani radsi nechci vedet, co zahrnujou ty "jiny vyrazy" :D

 

:D no ja..... :P ...:laugh3: nechtej me rozesmat, to nevydrzis :laugh3: ale ja to za sebe asi budu muset na chvili odlozit, protoze zrovna koukam na South Bank Show, jak chodi po tom parku, a to se fakt neda.... :D

 

:D no...bud rada, ze to zustalo tam, kde .... to zustalo :D :D

Link to comment
Share on other sites

:D no ja..... :P ...:laugh3: nechtej me rozesmat, to nevydrzis :laugh3: ale ja to za sebe asi budu muset na chvili odlozit, protoze zrovna koukam na South Bank Show, jak chodi po tom parku, a to se fakt neda.... :D

 

:D no...bud rada, ze to zustalo tam, kde .... to zustalo :D :D

 

Vsadime se? :D

Si odkladej co chces, ale ja si davam pauzu... na cely mesic :P

Link to comment
Share on other sites

Vsadime se? :D

Si odkladej co chces, ale ja si davam pauzu... na cely mesic :P

 

:D :D :D tim chces jako rict, ze vydrzis az do kvetna nenapsat o hotaaaakovi a jeho bicaaaakovi ani carku???? hohohou.....a muzu te provokovat? to by se chtelo o neco vsadit....rada vyhravam.... :P:laugh3:

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D tim chces jako rict, ze vydrzis az do kvetna nenapsat o hotaaaakovi a jeho bicaaaakovi ani carku???? hohohou.....a muzu te provokovat? to by se chtelo o neco vsadit....rada vyhravam.... :P:laugh3:

 

No jo, uplne te vidim, jak se tam svijis smichy :P ale kdo se smeje naposled... :D

To jsem na tom fakt uz tak spatne, ze mi nikdo neveri? :D

Si klidne provokuj, ale zkus to nejak neverejne, ano? :D To by se teda chtelo... tak o co? :P

Link to comment
Share on other sites

No jo, uplne te vidim, jak se tam svijis smichy :P ale kdo se smeje naposled... :D

To jsem na tom fakt uz tak spatne, ze mi nikdo neveri? :D

Si klidne provokuj, ale zkus to nejak neverejne, ano? :D To by se teda chtelo... tak o co? :P

 

svijim, svijim... :D ... no kdo se smeje naposledy, ten to driv nepochopil ;) :P

nee, nejsi na tom spatne, jen todle ti teda neverim :D

kdyz provokovat, tak verejne.... :P a tak...cooo treebaaa.... kdyz prohrajes, tak vezmes jeho velkou fotku, staci treba na plose, budes delat srdicka, budes ji pusinkovat a budes vykrikovat "miluju GB, miluju GB, aaa..ty bicaaaaaky", vsechno to natocis a vlozis na facebook......co? :wink3: :D :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

svijim, svijim... :D ... no kdo se smeje naposledy, ten to driv nepochopil ;) :P

nee, nejsi na tom spatne, jen todle ti teda neverim :D

kdyz provokovat, tak verejne.... :P a tak...cooo treebaaa.... kdyz prohrajes, tak vezmes jeho velkou fotku, staci treba na plose, budes delat srdicka, budes ji pusinkovat a budes vykrikovat "miluju GB, miluju GB, aaa..ty bicaaaaaky", vsechno to natocis a vlozis na facebook......co? :wink3: :D :laugh3:

 

Fakt neveris? No tak to si dam fakt zalezet abych te fakt presvedcila :P

No tyvole :D tobe ta fantazie teda pracuje, holka... :D to ty taky takhle obstastnujes svoje wallpapery? :D

A co, kdyz vyhraju? :P Natocis stejny video? Nebo mi povis vsechny svoje berrylisticky prihody ze zivota (jak uz jsi mi ostatne jednou slibovala?) :D

A co presne myslis tim "verejnym provokovanim"? :D

Link to comment
Share on other sites

Fakt neveris? No tak to si dam fakt zalezet abych te fakt presvedcila :P

No tyvole :D tobe ta fantazie teda pracuje, holka... :D to ty taky takhle obstastnujes svoje wallpapery? :D

A co, kdyz vyhraju? :P Natocis stejny video? Nebo mi povis vsechny svoje berrylisticky prihody ze zivota (jak uz jsi mi ostatne jednou slibovala?) :D

A co presne myslis tim "verejnym provokovanim"? :D

 

:D no tak na to si pockam...a klidne mesic :P

:D pssst....samozrejme, ze ne :sneakyjoe: :P musela jsem si dat hodne zalezet, abych vymyslela, co by ti zpusobilo poteseni..... :D

co ze kdyz? vyhrajes? :laugh3: :laugh3: :laugh3: .... no, kdyby se to naaahodou stalo, jakoze se nemusim bat...tak....si vyber, ja takovejch videii mam...eee, teda bude to strastne hustodemonsky krutoprisnej trest! :D

a to verejny provokovani....to ti nemuzu rict, to by pak nebyla takova zabava.... :P

Link to comment
Share on other sites

:D no tak na to si pockam...a klidne mesic :P

:D pssst....samozrejme, ze ne :sneakyjoe: :P musela jsem si dat hodne zalezet, abych vymyslela, co by ti zpusobilo poteseni..... :D

co ze kdyz? vyhrajes? :laugh3: :laugh3: :laugh3: .... no, kdyby se to naaahodou stalo, jakoze se nemusim bat...tak....si vyber, ja takovejch videii mam...eee, teda bude to strastne hustodemonsky krutoprisnej trest! :D

a to verejny provokovani....to ti nemuzu rict, to by pak nebyla takova zabava.... :P

 

Ty si nejak veris :P

To nebude poteseni, to bude spis poradny trapas, teda jen v pripade, ze vyhrajes, coz se mi i pres vsechny ty tvoje vysmaty smajliky nezda moc pravdepodobne :D a vubec... tresty by nemely pusobit poteseni, ne? :D

Mas takovejch videi, jo? Tak to se tesim :D

 

Fajn, beru te za slovo, cely duben o nem nebudu vedet :D

Link to comment
Share on other sites

Ty si nejak veris :P

To nebude poteseni, to bude spis poradny trapas, teda jen v pripade, ze vyhrajes, coz se mi i pres vsechny ty tvoje vysmaty smajliky nezda moc pravdepodobne :D a vubec... tresty by nemely pusobit poteseni, ne? :D

Mas takovejch videi, jo? Tak to se tesim :D

 

Fajn, beru te za slovo, cely duben o nem nebudu vedet :D

 

no....nechame to proste na osudu...ale ver, ze i ted, v dobe maturitniho strachu si najdu chvilky, abych te nachytala...!!! :D .....

vis co, zadnej trest, ve kterym figuruje hotaaak nemuze byt vlastne trest....to si proste odporuje :D

eee..to bylo spatne napsany, samozrejme nemam zadny takovy video, ale tesim se, az uvidim to tvoje... :D

Link to comment
Share on other sites

no....nechame to proste na osudu...ale ver, ze i ted, v dobe maturitniho strachu si najdu chvilky, abych te nachytala...!!! :D .....

vis co, zadnej trest, ve kterym figuruje hotaaak nemuze byt vlastne trest....to si proste odporuje :D

eee..to bylo spatne napsany, samozrejme nemam zadny takovy video, ale tesim se, az uvidim to tvoje... :D

 

Vis, ja sice desne nerada chladim to tvoje nadseni, ale radsi se moc netes :D aby sis pak nevycitala, ze ses marne pokousela me nachytat, misto aby ses ucila :P z ceho vubec maturujes?

Link to comment
Share on other sites

Vis, ja sice desne nerada chladim to tvoje nadseni, ale radsi se moc netes :D aby sis pak nevycitala, ze ses marne pokousela me nachytat, misto aby ses ucila :P z ceho vubec maturujes?

 

:D no...za mesic si povime... sakra, to bude ale napinavy.... :D ....

jinak maturuju ze samejch krasnej predmetu :P proste cj, nemcina, dejepis, zaklady spol. ved a obhajoba nepovedeneho projektu..... ver mi, ze te radsi budu hlidat, nez se todleto ucit.... :D

Link to comment
Share on other sites

:D no...za mesic si povime... sakra, to bude ale napinavy.... :D ....

jinak maturuju ze samejch krasnej predmetu :P proste cj, nemcina, dejepis, zaklady spol. ved a obhajoba nepovedeneho projektu..... ver mi, ze te radsi budu hlidat, nez se todleto ucit.... :D

 

No krasa... vstric svetlym humanitnim zitrkum :D obhajoba nepovedeneho projektu, co si pod tim mam predstavit? :D kam miris potom? :)

Hlidat... jako male dite :P

Link to comment
Share on other sites

tak tak.... :D

s tim projektem, to nic, ja jen tak, mam trosku vitr, ze to budu dvakrat odrikavat pred lidma, coz me fakt dodava klidny spani... :D

a pak....tezko rict, zatim muzu jen doufat, ze jedna z tech 9 prihlasek podanych do ruznych koutu nasi republiky vyjde....protoze fakt nechci skejsnout v Liberci studiem filologie :D treba takova polititologie a mezinarodni vztahy v Olomouci nebo Brne by nebyly marny... :D

bud rada, ze te to vsechno teprve ceka :D

:D vsak ja vim, ze nejsi male dite, ale davat pozor na kazdou zminku o hotaakovi je zabavnejsi nez literatura vychodniho bloku nebo vznik francie :P :D

Link to comment
Share on other sites

Devet prihlasek? Fakt devet? Tak v tom pripade to nekde vyjit musi :D

Jo, to sice ceka, ale druhak utika neskutecne rychle (ne ze by mi to nejak vadilo, je to dost vycerpavajici rocnik, nestiham a tak desny znamky jsem nikdy nemela), a uz na me rodice tlaci, abych se rozhodla, co budu delat dal... uz tak mam problem vybrat si seminare na pristi rok, tak moc tu budoucnost fakt naplanovanou nemam :D navic... obavam se, ze se v tom s nima uplne neshodnu... ale to uz neni muj problem :D

Link to comment
Share on other sites

Devet prihlasek? Fakt devet? Tak v tom pripade to nekde vyjit musi :D

Jo, to sice ceka, ale druhak utika neskutecne rychle (ne ze by mi to nejak vadilo, je to dost vycerpavajici rocnik, nestiham a tak desny znamky jsem nikdy nemela), a uz na me rodice tlaci, abych se rozhodla, co budu delat dal... uz tak mam problem vybrat si seminare na pristi rok, tak moc tu budoucnost fakt naplanovanou nemam :D navic... obavam se, ze se v tom s nima uplne neshodnu... ale to uz neni muj problem :D

 

no, fakt devet...tak vis co, platila maminka, prej investice do budoucnosti :D jedna uz bohuzel vysla, ta liberecka, jezis, jen tam ne! :D

bud rada, ze to budes mit rychle za sebou, budou prazdniny, klidek a pak uz bude jen hur :D ver mi, holka, zlatej druhak :D ... co myslis, jak slo uceni na stredni Guyovi? ;) z jakych seminaru si muzes vybirat? ;)

ve druhaku je jeste brzo na planovani budoucnosti, muze se stat tolik veci! .... hlavne bez do toho, co te bavi, ne, co chteji rodice ;)

Link to comment
Share on other sites

Celkem mastna investice, ne? :D To jsem nevedela, ze jich muzes podat tolik... jeste se me to bezprostredne netyka, takze se v tom nijak neorientuju... vlastne ani poradne nevim, jak budou probihat ty statni maturity :D

Nedes me :D ja zase slysela, ze druhak je zaprah a tretak je pak docela pohoda...

No, ja uz jsem si vybrala, rustinu, literaturu a jako nahradni psychologii... slo to vylucovaci metodou (fyzika ne, matika ne, biologie ne, chemie ne atakdale, proste naprosto nevedecky typ) :D No, jeste porad to muzu zmenit :D

Jo, uz jsem jim dala najevo, ze v jejich stopach fakt jit nehodlam. Nastesti to chapou :)

Link to comment
Share on other sites

Celkem mastna investice, ne? :D To jsem nevedela, ze jich muzes podat tolik... jeste se me to bezprostredne netyka, takze se v tom nijak neorientuju... vlastne ani poradne nevim, jak budou probihat ty statni maturity :D

Nedes me :D ja zase slysela, ze druhak je zaprah a tretak je pak docela pohoda...

No, ja uz jsem si vybrala, rustinu, literaturu a jako nahradni psychologii... slo to vylucovaci metodou (fyzika ne, matika ne, biologie ne, chemie ne atakdale, proste naprosto nevedecky typ) :D No, jeste porad to muzu zmenit :D

Jo, uz jsem jim dala najevo, ze v jejich stopach fakt jit nehodlam. Nastesti to chapou :)

 

no...stalo to vic nez moje ubytovani v Londyne :D ... a jinak je to tak, ze si jich muzes podat tolik, na kolik ti stacej penize :D

ty statni maturity ti fakt nezavidim, ani nevis, jak jsem rada, ze se nam to jeste vyhnulo :D

ono asi zalezi na skole, proste nejvetsi sajty clovek dostava ve ctvrtaku, o tom neni pochyb :D .... tak ale to je porad pozitivni, mas rok na psychickou pripravu :D

vybrala sis uplne krasny predmety..jako fakt..;) literatura...:rolleyes: .... uplne chapu tvoje ne matice, fyz, bio...a dalsim divnejm vecem...jak koluje po facebooku, nechapu, jak ti z hrusek a jablek muzou vzniknout madarinky :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

A nebylo tam driv nejake omezeni?

Hm, to me fakt uklidnuje :D no, tak "pry" budou... chapes :D

Nerekla bych krasny, takovy, ktery bych ja povazovala za krasny, ani nejsou v osnovach, ale nic jinyho po tom ocistci nezbylo :D

 

ja nevim, ja se o to driv moc nezajimala... :D

no, tak ja chapu, ze to neni vysneny, ale taky to jde;)...vis co, nebudou otevirat berrylogii a hotaaaakologii kvuli jednomu exemplari na skole.... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...