Everything posted by Mrs.Chatterbox
-
The Awesome Random Posting Thread
nothing, actually. just damn insomnia ;)
-
The Awesome Random Posting Thread
y'know, there i live it's 6 o'clock in the morning ;)
-
The Awesome Random Posting Thread
hello :)
-
What are you thinking right now?
Ok, i'm going to find out the truth this afternoon :sneaky:
-
The Awesome Random Posting Thread
:ninja:
-
Write the first word that comes to mind.
damn
-
Is there anybody from Lithuania?
ah, o aš jau ryt išvarau į Kauną, nes trečiadienį naujas semestras....nenoriu.. :confused:
-
What are you thinking right now?
screw him!
-
Is there anybody from Lithuania?
Wow, jėga :) Ir kaip sekasi?
-
Is there anybody from Lithuania?
nu, neblogas :D 'nieko, belgijoj sėdžiu'? :D ką ten veiki? atostogos?
-
Is there anybody from Lithuania?
yeah, ''staying alive'' thing was delirious :D :D what's happening on Laura's fb? I can use fb for 20 days more because I made a deal with my friend to survive a month without fb ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Laura, kaip tau sekasi? Seniai nekalbėjom.. :) Parašyčiau į fb'ą, bet man dar 20 dienų reikia išgyvent be jo ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Hey, Celien, what's up? :) Are you Sherlocked? :D (Just watched s02e01 ;) ) edit: and why Lithuania is in Belgium?
-
Is there anybody from Lithuania?
Tai, kurgi ne :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Irgi visai neblogai :D ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
^ jo, gerai čia jum :D bet aš užtai turėsiu tik vieną paskaitą ketvirtadieniais ir laisvą penktadienį :P
-
Is there anybody from Lithuania?
Mano viena draugė pernai įstojo kaip tik į šitą specialybę ;) Sakė, kad nėra lengva, nors ji mokykloj vien dešimtukais mokėsi, čia turi ką veikt, bet sakė, kad įdomu tik nežino ar gaus darbą pabaigus.
-
Is there anybody from Lithuania?
Na, savaitė tai sakyčiau truputį mažokai, bet ką padarysi... ;) man nuo vasario 1d prasidės, ir bus lieva tas, kad paskaitos bus nuo 8val, tai neįsivaizduoju, kaip atsikelsiu taip anksti, kai jau spėjau priprast prie gero gyvenimo :D Aš tai anglų filologiją studijuoju VDU dar tik pirmi metai. Neturiu kuo skųstis, šis semestras tikrai nebuvo sunkus, kitas, manau, bus sunkesnis. Šiaip ar taip, pagyvensim - pamatysim :) Visur yra visokių dėstytojų, čia nuo tavęs priklauso, ko sieki, ko nori ir kaip pati mokaisi ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Man sesija pasibaigė dar prieš Kalėdas ;) Dar buvo truputį praktikos sausio mėnesį, tai antra savaitė dabar atostogauju namie. Biskį nuobodu, nes nėra čia ką veikt :D o kaip tau? :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Na, gal labiau sesijos ir atostogos :D
-
Rate the latest movie you've seen
Puss In Boots 9/10
-
Post pics of the city you live in
Kaunas, Lithuania
-
What's the weather like today in your town?
lots of snow
-
The Official Club Football 2014-2015 thread
In your face, Madrid :cool:
-
The Official Club Football 2014-2015 thread
I'd say 1-1