Everything posted by Mrs.Chatterbox
-
(game) The Next poster...
no, i like football :) tnp plays football
-
What have you learned today?
i can survive 2 days without facebook :D
-
Answer the question above you
Well....no... What's your first childhood memory?
-
The "OR" Game
classical rock or pop?
-
(game) The Next poster...
nope, i'm on holiday, i have nothing to do :D tnp is annoyed of tv
-
Would you marry??? *For the girls
Maybe no :D James McAvoy?
-
What are you thinking right now?
why they speak russian? :dozey:
-
The Official Club Football 2014-2015 thread
El Clasico tonight! Any predictions? :)
-
What have you learned today?
i can survive a day without facebook :D
-
Is there anybody from Lithuania?
O, dar yra kas veikt tada ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
A, nu mes visus egzus dar prieš Kalėdas išlaikėm, todėl ;) Nežinau, matyt jau visai ne fanė darausi :confused:
-
Is there anybody from Lithuania?
Tai žinoma :) aš tai tikriausiai tiesiog tingiu ir tiek :D Dabar jau irgi turiu atostogų iki vasario 1d. buvo pasiūlymas į Norvegiją važiuot, bet kažkaip nenorėjau...
-
Is there anybody from Lithuania?
A.. :D aš taip kažkaip nenoriu, tiesiog nenoriu ir tiek :D
-
I am currently listening to....
Done With Bonaparte by Mark Knopfler
-
(game) The Next poster...
yes tnp is from Europe
-
What are you thinking right now?
is it somehow related? yeah, i believe so. then it's true :awesome:
-
The Awesome Random Posting Thread
Ice-skating!! :dance:
-
What made you happy today?
The fact that i'm going ice-skating today after such a long time :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Ne, nepirkau. O tu, Laura? :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Wow, net keista, kaip gerbėjų atsidaro :D o vienu metu dviese su Laura tik kalbėjomės. Kaip faina dabar :nice:
-
Is there anybody from Lithuania?
Aha, pastebėjau ir aš dėl Paradise ;) smagu :nice:
-
Is there anybody from Lithuania?
Aha, būtent, kai areštuoja :D čia visi mes fotkinomės prie tos sienos. Pasirodo ir rozetė ten labai į temą :D pas mus irgi buvo vykus tema ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Šių Naujų Metų tema buvo mafija :D
-
Is there anybody from Lithuania?
mačiau gan neblogų ;) padegtą šluotą? :D :D:D mūsų tai išviso tik 10 buvo, tai tilpom ;) va, apie šitą foto kalbėjau ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
ohoho, tai čia tau kaip reikiant :D man irgi buvo linksma, nuėjau miegot po 8 val ryte :D balsą irgi buvau praradus, vakar grįžau namo, tai dar žiauriai miego norėjau :D eglutės Vilniuj net nemačiau, o kai iš Vilniaus į Kauną važiavom, tai pirmam golfe trise gale sėdėjom, tiksliau - miegojom :D dabar laukiu foto, viena turi būt labai gera, tai jei gražiai atrodau aš joje, tai į fb įsidėsiu ;)