Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

Nem egyáltalán nem...A mama bátyjának a munkája miatt kellett kimennie Hollandiába...valami 2 dolog között kellettt választania..erre pontosan nem emlékszem...még a nyáron mesélte a mamám...aztán ő Hollandiát választotta, és ott megismerkedett egy lánnyal, aki később a felesége lett. Aztán kiköltözött. Egyedül ő beszélt magyarul, a családja nem tanult meg, csak pár szót tudnak. Régebben többet jöttek ide, de mióta Tóni bátyja meghalt, azóta nem túl gyakran jönnek...ugy 2 évente talán...de én még soha nem voltam ott.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát igen..csak előbb kapcsolatba kéne kerülni, mertugye ők nem tudnak magyarul, én meg eddig nem igazán tudtam angolul, de most már ugy érzem elég jól tudok, szóval írtam nekik egy levelet...aztán majd meglátjuk mi lesz:) Meg tényleg érdekel h mi van velük, hiszem szinte alig ismerem őket.

Link to comment
Share on other sites

jah..épp most áztam el, éslefagyott az arcom amikor jöttem haza gitárról. nagyon fúj a szél és esik.:cry: pedig tegnap olyan szép idő volt

 

Itt Pesten is jó idő volt tegnap, aztán reggel is olyan szép idő volt, aztán délután elkezdett zuhogni, de én nem áztam el a szuper kapucnimnak köszönhetően. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...