March 16, 200719 yr Nem egyáltalán nem...A mama bátyjának a munkája miatt kellett kimennie Hollandiába...valami 2 dolog között kellettt választania..erre pontosan nem emlékszem...még a nyáron mesélte a mamám...aztán ő Hollandiát választotta, és ott megismerkedett egy lánnyal, aki később a felesége lett. Aztán kiköltözött. Egyedül ő beszélt magyarul, a családja nem tanult meg, csak pár szót tudnak. Régebben többet jöttek ide, de mióta Tóni bátyja meghalt, azóta nem túl gyakran jönnek...ugy 2 évente talán...de én még soha nem voltam ott.
March 16, 200719 yr Hát igen..csak előbb kapcsolatba kéne kerülni, mertugye ők nem tudnak magyarul, én meg eddig nem igazán tudtam angolul, de most már ugy érzem elég jól tudok, szóval írtam nekik egy levelet...aztán majd meglátjuk mi lesz:) Meg tényleg érdekel h mi van velük, hiszem szinte alig ismerem őket.
March 16, 200719 yr Igen remélem sikerül és ki tudsz menni hozzájuk :) De nekem most mennem kell..később még beszélünk :) Szia :)
March 17, 200719 yr Jó:) bár amit elterveztem azt nem sikerült megcsinálnom, ami kicsit aggaszt...de azért jó volt. Egy nagyon jó coldplay koncertet hallgattam:)
March 23, 200719 yr jah..épp most áztam el, éslefagyott az arcom amikor jöttem haza gitárról. nagyon fúj a szél és esik.:cry: pedig tegnap olyan szép idő volt
March 23, 200719 yr jah..épp most áztam el, éslefagyott az arcom amikor jöttem haza gitárról. nagyon fúj a szél és esik.:cry: pedig tegnap olyan szép idő volt Itt Pesten is jó idő volt tegnap, aztán reggel is olyan szép idő volt, aztán délután elkezdett zuhogni, de én nem áztam el a szuper kapucnimnak köszönhetően. :)
March 24, 200719 yr jah..épp most áztam el, éslefagyott az arcom amikor jöttem haza gitárról. nagyon fúj a szél és esik.:cry: pedig tegnap olyan szép idő volt en mar napszemuveget is hortam már
March 24, 200719 yr húú nekem azt még vennem kéne, mert a tavalyi eltörött...de úgy látom, hogy még ráérek.
April 15, 200719 yr oké:) ha ma nem majd jövő 7en. ah, milyen hosszú lesz ez a hét..még szombaton is suli, de szombaton Kispál koncert:) yeeeah Amugy az hát akart lenni, csak nemtok írni haha:)
Create an account or sign in to comment