June 22, 200719 yr Sziasztok! Letelt egy hét a munkából:) Végre hétvége, végre nem kell korán kelni... Hogy vagytok?
June 22, 200719 yr Horváth Róbert :) sok Horváth itt is él,peldául a tanárom is a nevem Szolgai Marek
June 23, 200719 yr Tavaly a speed of soundot hallottam MTVn, akkor nagyon tetszett, most már nem a kedvencem :)
June 23, 200719 yr külön óriás kedvencem nincs, avgy mindig változik nincs csak sok kedvenc van amit felváltva hallgatok :D Szeretek még sok mindent... Pl.: U2, Johnny Cash, Bob Dylan magyarok közül Hiperkarma.
September 14, 200718 yr Sziasztok! Új vagyok itt, pontosabban csak most regisztráltam. :D Már régóta hallgatok Coldplay-t, ők a kedvenceim. :) Szép estét mindenkinek! sylvia :)
Create an account or sign in to comment