Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Turkish Lessons ;) ;)

hippidami

Recommended Posts

• Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vaayyy odtü bilg. mühendisliği mi =))İyiymiş cidden.=P Ben aslında bu sene girmiyorum okulumuz 2 sene hazırlık(geçen sene 1 e indi) toplam 5 sene olduğundan şu an lise 2 deyim.Boğaziçi Uluslarası ilişkiler hedefim Odtü fln da isterdim baya ama Ankara işte..İstanbul'dan ayrılamam sanırım!

Ne zamandır bu forumdasınız..?Başlığı görünce baya sevindim ama 3 Türk Coldplay için az diil mi ya.. =)

hmm anladım.valla bekleriz odtüye boşver 5-6 saatlik mesafe alışırsın :P şaka bi yana olur umarım istediin yer :)

ne zaman katıldıımız da joined diye yazıyo bak resimlerimizin altında şu an diğer sayfada olduum için göremiyorum ama var orda :) aslında var sanırım bi iki Türk daha ama pek sesleri çıkmıyo bende fırsat buldukça girip yazıyorum bişeyler genelde boş şeyler yazarım burası hariç :)

evt doğru çok atılıyo ama zaten hepsini takip etmiyorum zaten yoksa çok karışık oluyo.başkaa işte çok yabancı dinlemem aslında türkçede baya var sevdiim kıraç teoman şebnem ferah mor ve ötesi-çok sıktı gerçi- kargo demir demirkan ı severim rock olarak bide alternatifler var yeni türkü düş sokağı sakinleri ezginin günlüğü feridun düzağaç fln ya çok aslında işte aklıma gelmeyenlerde vardır

Benim İngiliz gruplarına karşı sempatim var =P coldplay , beatles, oasis fln sonra son zamanlarda james blunt dinliyorum genelde pink floyd fln da dinlerim çeşitli baya Türk olarak saydığın herkesi ben de dinlerim ama bir süre sonra sıkıyo dediğin gibi =) dediklerin dışında Sezen aksu fln da severim Mfö , zeki müren bile dinlerim yani yeter ki kaliteli işler olsun =)

selam Tuğçecm:) Damla ben:) Hoşgeldn;)

Sezen Aksu,Barış Manço,Erkin Koray,Cem Karaca,MFÖ :smug: , Demir Demirkan,Pentagram,Şebnem Ferah, Türk Sanat Müziğine bayılırım:)

Coldplay, Depeche Mode :D :D ,Beatles,Eco&the bunyymen,white stripes,franz ferdinand,....................... bole gidio bitmez:)

KDL'nden lise sonlardan tanıdıın var mı?

misal ece?? bi de uğur?