Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Slovakia - heart of the Europe


Plug_in_coldplaying

Recommended Posts

Vcera v noci mi odpisali z auparku, ze listky sa zacnu predavat dnes, a cenu este vtedy nevedeli, ze sa to riesi :-)

Som zvedava, ked v Polsku je 5€, v Srbsku iba 3!

 

Inak, uz je v programe prazdny riadok, iba s casom 20:00, a ked kliknes na cas, objavi sa Coldplay live, ale este sa nedaju vybrat listky :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stale je tam len prazdny riadok, ale uz sa daju listky rezervovat.

Len som spravila preklep v mailovej adrese, tak mi neprislo potvrdenie, ale vidim tam zarezervovane tie miesta, ktore som vybrala, ten mail nepotrebujem pri vyzdvihnuti listokv, ze?

Link to comment
Share on other sites

Vdaka za info!

V ktorej rade ste? My v 8.

Celkom dost listkov je uz zarezervovanych, ani som necakala. A myslela som, ze to bude v mensej sale.

 

Inak, mali chyby v popise k filmu, tvrdili, ze Coldplay su na scene 9 rokov a turne sa vola Mylo Xylo, tak som im napisala a opravili to :P

Link to comment
Share on other sites

Ten text skopirovali z ceskeho Cinema City, tam to maju zle...

Namiesto toho, aby si dali prelozit oficialny komentar.

Ale aspon ze to opravili. Dokonca mi odpisali na mail a ospravedlnili sa, celkom ma to pobavilo :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

No, to je smola teda, ale zatial mas cas napocuvat si vsetky albumy, B-sides, nevydane pesnicky, popozerat vsetky interview a koncerty na youtube, je toho velmi vela a kym to stihnes, mozno aj dalsie turne bude :-)

Link to comment
Share on other sites

Jooj, väčšina z toho sa už dávno stala. :D Čo sa týka pesničiek tak myslím, že som už ponachádzala 99,99% ale interview a koncerty nájdem vždy. Mňa keď niečo chytí tak do toho idem naplno. :D Ja som ich mala vždy rada - mama ich počúvala odkedy som bola malá... Len od 2011 - keď vyšlo MX tak som si povedala "no, ostanem pri starom" - podobne aj s GS ale (ako mám aj v profile) potom som videla Zane Lowe interview s Chrisom a všetko sa zmenilo. :)

Link to comment
Share on other sites

To rada pocujem, moje deti ich tiez pocuvaju odkedy boli male, najmensi bol na koncerte, ked bol v bruchu :-) Dufam, ze ich to chyti podobne, ako budu rast a raz ich budem bravat na koncerty.

Tie obdobia medzi albumami su tazke, snad to nepotrva prilis dlho!

Link to comment
Share on other sites

Hej, oplati sa pockat.

A bude aspon v septembri zrejme itunes festival, ktory sa bude streamovat, a este aj dalsi festival v Las Vegas, ktory by mal byt v radiu...

Potom snad nejaka charitativna akcia na Vianoce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...