Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Slovakia - heart of the Europe


Plug_in_coldplaying

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale 12 tisic by celkom aj mohlo byt, hrali aj na minulom turne v arenach s takymi poctami.

Lenze urcite pojdu radsej do Viedne.

Takze ak Slovensko, podla mna jedine Pohoda...

 

Podla mna album vyjde pred tymi festivalmi, cize v maji. Nezda sa mi, ze by robili 9 (10 ak sa potvrdi Glastonbury), bez vydaneho albumu.

 

A dobre si pamatam z nejakej diskusie, ze si sa dostal ku Coldplay cez svoju mamu?

Nepresvedcil by si ju na nejaky festival? Ci to nie je dobry napad? :)

Link to comment
Share on other sites

No vsak to.... do Viedne pojdu urcite...ked tam mozu mat vacsie kapacity, naco by lozili sem :D

 

Hej hej.... mamu si ale na festivale neviem predstavit :D :D A s tym, ze by ma niekam pustili/nepustili je skor problem s otcom :/ D zahranicia na festival nemam sancu :/ budem veeeelmi veeelmi rad, ak sa vobec dostanem na Pohodu :/

 

Co sa tyka LP5.. dufam, ze to bude tak. Ked si pozries tie datumy - maju tam uplne volny august (zatial)...mozno aj vtedy by to mohlo vyjst... cim skorej, tym lepsie :D

 

Ako sa Ti inac dari? :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, no august maju volny, ale mam taky pocit, ze si vtedy daju prazdniny s rodinami, tusim aj minuly rok tak bolo.

Moj tip je album v maji, jun-jul festivaly a nejake promo veci, august pauza, a na jesen by mohlo zacat riadne turne :-)

 

Inak, ja som chvilku rozmyslala nad takym dlhsim vyletom, z Werchteru letiet do Spanielska a ist aj do Bilbaa, ale je to akurat cez Pohodu, a nikoho sa mi na to nepodarilo nahovorit, vsetci uz maju listok na Pohodu.

Nevadi.

Drzim palce, nech ti Pohoda vyjde, snad otca presvedcis!

 

Ako sa mi dari, no, klasika, praca, deti, skolkarske choroby... uz sa neviem dockat jari!

Chystame sa na lyzovacku vo februari, tak trosku vypadneme zo stereotypu.

 

Jaj, a vsimla som si, ze spolupracujes na Coldplaying TV, good job! Rada to pozeram :-)

Link to comment
Share on other sites

Hej, no august maju volny, ale mam taky pocit, ze si vtedy daju prazdniny s rodinami, tusim aj minuly rok tak bolo.

Moj tip je album v maji, jun-jul festivaly a nejake promo veci, august pauza, a na jesen by mohlo zacat riadne turne :-)

Tak to znie uplne idealne :) Snad budes mat pravdu :)

 

Inak, ja som chvilku rozmyslala nad takym dlhsim vyletom, z Werchteru letiet do Spanielska a ist aj do Bilbaa, ale je to akurat cez Pohodu, a nikoho sa mi na to nepodarilo nahovorit, vsetci uz maju listok na Pohodu.

Nevadi.

Drzim palce, nech ti Pohoda vyjde, snad otca presvedcis!

Diky diky :P Snaaad sa to vydari... Su tam Portishead!!!!! Ty ides? :)

 

Ako sa mi dari, no, klasika, praca, deti, skolkarske choroby... uz sa neviem dockat jari!

Chystame sa na lyzovacku vo februari, tak trosku vypadneme zo stereotypu.

 

Jaj, a vsimla som si, ze spolupracujes na Coldplaying TV, good job! Rada to pozeram :-)

 

Podobneeeee! Kam sa chystate? :)

 

A dakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Dalsi festival vyhlasili, Svedsko.

Preco vsetko tak od ruky! :cry:

 

Na Pohodu idem, uz mame listky.

My byvame v Trencine, takze je to pre nas velmi pohodlny festival, po koncertoch sa pekne odvezieme taxikom domov :)

 

Lyzovat ideme na Myto pod Dumbierom.

Link to comment
Share on other sites

Ved to, tiez som sa najprv tesila, ze budu u susedov. Dostat sa na sever Polska je skoro nemozne.

 

Ja musim zmenit plany, lebo 1-dnove listky na Werchter sa uz vypredali.

Asi teda nakoniec Holandsko, to sa zacina predavat az v marci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahojte,

posledna zmena planu :-)

Nakoniec ideme do Talianska na festival. Spojime to s tyzdnovou dovolenkou.

Uz mame zabookovany hostel, takze je to iste!

 

Nadeje, ze by prisli na Pohodu som sa uz vzdala uplne, ked budu headlinovat Glastonbury, bolo by to prilis trufale mysliet si, ze pridu aj k nam ...

co uz, mozno nabuduce.

Pekny vikend vsetkym!

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

posledna zmena planu :-)

Nakoniec ideme do Talianska na festival. Spojime to s tyzdnovou dovolenkou.

Uz mame zabookovany hostel, takze je to iste!

 

Nadeje, ze by prisli na Pohodu som sa uz vzdala uplne, ked budu headlinovat Glastonbury, bolo by to prilis trufale mysliet si, ze pridu aj k nam ...

co uz, mozno nabuduce.

Pekny vikend vsetkym!

 

Gratuluju :)

Jak tak sleduju, datum vydani LP5 se stale posunuje a s nim asi i regulerni turne...

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

posledna zmena planu :-)

Nakoniec ideme do Talianska na festival. Spojime to s tyzdnovou dovolenkou.

Uz mame zabookovany hostel, takze je to iste!

 

Nadeje, ze by prisli na Pohodu som sa uz vzdala uplne, ked budu headlinovat Glastonbury, bolo by to prilis trufale mysliet si, ze pridu aj k nam ...

co uz, mozno nabuduce.

Pekny vikend vsetkym!

 

Pridavam sa ku gratulacii :) Poriadne si to uzite! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Helou,

ako sa mate?

Co hovorite na novinky? ETIAW a ostatne nove veci?

Ja mam za sebou Benatky, a bolo fajn, aj ked to nebolo uplne vsetko take dokonale ako v Liverpoole, ale to sa dalo cakat.

Novy singel ma pravdupovediac velmi nenadchol, prekvapilo ma, ako znie, ale nazivo to bolo fajn, dobry zaver koncertu. Bolo to cele kratsie, ako som cakala. Bola som pripravena, ze sa este raz vratia, tak som ostala trochu sklamana, ked po prvom pridavku zasvietili svetla a bol koniec.

Ale nove pesnicky boli super, stare samozrejme tiez.

Lenze som nemohla od rana cakat a snazit sa dostat dopredu, lebo som mala so sebou neplanovane aj buduceho maleho fanusika (este v brusku), takze som bola pre istotu dost daleko od podia, aby ma neudupali... Ale som rada, ze som sla, lebo zrejme sa zase tak skoro niekam na koncert nedostanem.

Bola som prekvapena, ze bolo dost malo ludi, citala som niekde, ze len okolo 17 tisic, hoci kapacita je 30. Ale celkovo ten festival nebol velmi dobre zorganizovany, s nasou Pohodou sa neda vobec porovnat. Tak snad niekedy CP zavitaju aj k nam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj,

z novinek taky nejsem kdovijak nadsena, libi se mi Major Minus, zbytek jsem si poslechla dvakrat, trikrat, a nejak nemam potrebu se k tomu vracet...

Co Benatky, byli jste tam jen na ten festival, nebo jste to spojili s dovolenou?

Gratuluju k malemu, kdy se ma narodit? :)

Link to comment
Share on other sites

V Taliansku sme boli cely tyzden, 3 dni v Terste a 3 dni v Benatkach, ked uz cestovat taku dialku, tak radsej na dlhsie :-) Bolo to cele super.

 

Vdaka za gratulaciu, narodi sa zaciatkom decembra.

 

Trochu ma zarazili tie famy o dalsom turne - November/December/Januar.

Su tam terminy aj na Vieden, Budapest, Prahu. Dufala som, ze to bude neskor. Takto skoro urcite nebudem moct ist :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj,

no ja sa nechystam, kedze sa chystam v decembri rodit :-)

Ale potesilo ma, ze sa nepotvrdil ten termin 19. dec. vo Viedni, tym padom pojdu do Viedne neskor a to uz snad budem moct.

Ak by sa potvrdila Budapest 7.1., tak by som uz asi sla... (Rodina sa vyjadrila, ze to s malym nejako zvladne :D )

Ale tak isto dufam, ze to bude az neskor.

Link to comment
Share on other sites

Went to your country a few years ago in the Bratislava Old Town!. Still got plans to return and maybe see other cities like Zilina and Kosice.

 

:)

Hi, I recommend visiting Trencin as well, it's on the way from Bratislava to Zilina.

 

 

Som zvedava, ci sa potvrdia tie terminy Praha/Budapest, o ktorych boli chyry, ale myslim, ze skor nie. Skoro nic potvrdene sa nezhoduje s tym povodnym zoznamom.

Ale ved niekedy buduci rok urcite pridu aj do tychto koncin.

 

Co hovorite na novinky?

Ja som teda Paradise dost dlho predychavala :confused:

Link to comment
Share on other sites

:)

Som zvedava, ci sa potvrdia tie terminy Praha/Budapest, o ktorych boli chyry, ale myslim, ze skor nie. Skoro nic potvrdene sa nezhoduje s tym povodnym zoznamom.

Ale ved niekedy buduci rok urcite pridu aj do tychto koncin.

 

Jo, o tom taky pochybuju.

I kdyz, bylo by fajn, kdyby prijeli az bude trochu teplejc. Klepat se v lednu nekolik hodin pred halou se mi teda moc nechce...

Link to comment
Share on other sites

Jo, o tom taky pochybuju.

I kdyz, bylo by fajn, kdyby prijeli az bude trochu teplejc. Klepat se v lednu nekolik hodin pred halou se mi teda moc nechce...

 

Urcite by bolo prijemnejsie na jar :-)

Aj ked ma to svoje caro mrznut vonku a cakat, ale musi to byt na speci vianocny koncert :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...