Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Slovakia - heart of the Europe


Plug_in_coldplaying

Recommended Posts

Dakujem za privitanie.

No, obavam sa, ze ked zacnem prispievat, tak tu zabijem este viac casu ako doteraz... preto som sa tomu branila. :-)

Robim si album na photobucket, tak potom poslem link ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakujem za privitanie.

No, obavam sa, ze ked zacnem prispievat, tak tu zabijem este viac casu ako doteraz... preto som sa tomu branila. :-)

Robim si album na photobucket, tak potom poslem link ;-)

 

Jo, tak to spolehlive zabijes, je to tu skoro az navykove :D

Pekne fota... a co ze jsi jela az do Italie?

Link to comment
Share on other sites

Noo, zhodou okolnosti mam v Udine kamaratku, a bolo mi to tam sympatickejsie ako v Nemecku a podobne...

A rok predtym, ked hrali v Prahe, Viedni, Budapesti, som este nemohla, moje deti boli prilis male, nemohla som ist na taky vylet :P

 

Najprv som mala listok na tribunu, ale na poslednu chvilu som vymenila za listok pod podium a stalo to za to, bola som asi v 3. rade :D

Link to comment
Share on other sites

Tak to se hodi :D

Ja jsem tentokrat bohuzel zadny z koncertu nestihla... taky je trochu problem s tim, ze jeste nejsem ani plnoleta, takze rodice z toho uplne nadseni nebyli. Ale to se podda, aspon doufam, a pristi turne je uz snad konecne uvidim :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Inac, docetla jsem se, ze se chystas na a-ha... to je mile, byli moji prvni oblibenou skupinou, i kdyz patrim mezi ty mladsi fanousky (je mi 17). Tri roky zpatky jsem si poslechla Lifelines a uz se to se mnou vezlo :D jen uz je ted skoro neposloucham, nelibil se mi jejich posledni album. Nejradsi mam East of the sun / West of the moon a Analogue, tzn. ty albumy, kde se asi nejvic odchylili od sveho "typickeho" zvuku...

Link to comment
Share on other sites

No, pre mňa je A-ha také retro, páčili sa mi ešte "za mlada". Tiež skôr tie staršie veci.

A toto je výročný koncert k 25. výročiu a mali by hrať práve tie staršie veci z albumu Hunting High and Low. (Aj keď tie časy ani ja nepamätám, mala som len 5 rokov :laugh3:)

Ale celkovo to bude určite super zážitok, je to v Royal Alber Hall.

A ešte keby sa tam objavili ako diváci CP, tak by to bol milý bonus :D

Link to comment
Share on other sites

No, pre mňa je A-ha také retro, páčili sa mi ešte "za mlada". Tiež skôr tie staršie veci.

A toto je výročný koncert k 25. výročiu a mali by hrať práve tie staršie veci z albumu Hunting High and Low. (Aj keď tie časy ani ja nepamätám, mala som len 5 rokov :laugh3:)

Ale celkovo to bude určite super zážitok, je to v Royal Alber Hall.

A ešte keby sa tam objavili ako diváci CP, tak by to bol milý bonus :D

 

Vim, letos konci karieru...

Kdyz oznamili svoje posledni koncerty v Oslu, uvazovala jsem chvilku, ze tam pojedu, ale do dvou hodin bylo vyprodano...

Tak to bude urcite super, na jejich posledni koncert v RAH jsem cetla velmi kladne ohlasy :)

A pokud vim, aspon Guy uz letos na jejich koncerte v Britanii byl :D

Link to comment
Share on other sites

No, tak Magne z A-ha hostoval na koncerte CP, tak keby teraz Chris prisiel s nimi zaspievat Hunting High and Low, potesilo by.

Ale mozno aj ako divaci...

Ako sledujem toto forum, tak casto ich ludia stretli ako divakov na inom koncerte

 

A áno, v Apparatjik je Magne z A-ha :-)

Link to comment
Share on other sites

To bylo na koncerte CP v Oslo, ze? Jak se tak divam na program turne, po RAH uz tam nic "lepsiho" neni, leda tak Wembley na konci listopadu... a uprime doufam, ze z tech zaverecnych koncertu v Norsku bude aspon live prenos... kdyz uz nemuzeme byt primo na miste...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahojte,

akosi nebol cas na forum, potom bolo zase nefungobalo...

 

Co hovorite na novinky?

Update stranky coldplay.com - idu vam spustit tie live transmissions? Mne sa ukaze len modra mapa a nic viac :(

 

A co hovorite na Wedding Bells? Je super pocut nieco nove, snad uz sa ten 5. album blizi!

Link to comment
Share on other sites

Taky zdravim,

ty live transmissions jsem zatim nezkousela, ani jsem nejak nezjistovala, o co vlastne jde...

A tezko rict, jestli se na nove album spis tesim, nebo se ho bojim... jelikoz ani Wedding Bells, ani Don Quixote me nezaujaly natolik, abych si je pustila vic nez trikrat. Mno, snad budu mluvit jinak, az si poslechnu studiovou verzi.

 

BTW, tebe tady vidim online porad, kolik casu tady denne stravis? :D

Link to comment
Share on other sites

Uz mi to ide, v live transmissions su fotky a videa z minuleho turne, podla lokalit.

 

No, ja pracujem na pocitaci, s internetom, tak mam forum stale otvorene v jednom z okien, ale netravim tu cele dni, len obcas nakuknem v pauze medzi pracou :wink2:

 

Ja si myslim, ze tie dve nove pesnicky nebudu na albume. Pochybuje, zeby ich pustili von predtym ako je hotovy. Tak sa nechajme prekvapit.

Link to comment
Share on other sites

No ja verim, ze novy album nesklame ;)

 

Najoblubenejsi album ani neviem, kazdu chvilu je to iny. Podla nalady.

 

Uz len nieco vyse 3 tyzdnov a caka ma Londyn, keby som tak mala aspon polovicu stastia, ako mali tie dievcata z Nemecka, co ich stretli pred studiom!

Drzte palce!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...