Everything posted by onute
- Write the Persons Name Above You
-
What was the last thing you said?
Aaaa, aisku. :D
-
Rate The User Above You.
10 because we are all somehow awesome :smug:
-
(game) The Next poster...
yeah, especially bad milk... :D tnp listens to music now
-
Describe the person above you :D - PART I
likes to play with her dog
- COUNT UP TO 1000!!!
-
I am currently listening to....
Biplan new album's songs...
-
What are you thinking right now?
I can't turn of the computer because I can't stop listening to the music which I listen to now...
- Alphabet Game
- A - Z Cities
-
What was the last thing in your mouth?
water
-
Officially pointless Coldplaying word association thread
history
- Country Game (Alphabet)
-
What do you feel like doing right now?
I feel like I'm sitting here and listening to a verrry good music and i'm doing it right now.
-
Tell me something about you that I don't know
^I can't, but I can touch my lips with my tongue. :cool: :D
- A-Z animals game
-
Irritate the person above you using only an emoticon
:guitarist:
- The "OR" Game
- A-Z Food Game!!!
-
Is there anybody from Lithuania?
:D haha, taip, garinam cia viska.. :D as tai pvz radijo klausaus kiekviena diena ir pagal ji dazniausiai orientuojuos, ka parsisiust. Pvz dabar man visai Biplan pradejo patikt. :rolleyes: nors ir anksciau patiko :) turiu omeny ju naujas, na ne tokias naujas, bet vis tik ne senas dainas :) [ame= ] [/ame] [ame= ] [/ame] kaip jum? :)
-
Hola a todos!!!
Hello, dear Benjy! :lol:
- Hey theree!
-
Is there anybody from Lithuania?
Ziu, netiketai radau kadaise cionai apsilankiusiu lietuvaiciu foruma: http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=38774 taigi, pasirodo cia ir daugiau musu tautos atstovu anksciau buta. :wink3: beje, dalyvavau snd interneto vienam psl tokioj apklausoj, tai ir jusu paklausiu idomumo delei: kur atrandat nauja muzika? (ta prasme, pamegstat anksciau negirdetas dainas, atrandat gal kokias geras grupes ir pan....) :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Mane šiandien irgi truputį sulijo :D O šiaip tai aš pasiilgau kokios nors didelės perkūnijos, griaustinio, žaibo... neįdomu vien toks pat oras. :D O dabar aišku džiaugiuos, kad mokslo metai baigias, pats geriausias metas... :) Karolina, o tau kaip matau mažieji 10 kl egzaminėliai artėja, tai kaip matau visai nepergyveni ir gerai darai. nes jie visai nesvarbūs, na nebent tik pasitikrint savo žinių lygį. ;) O dėl klipo tai aš apie jį iš anksčiau žinojau :cool: jau sukurtas vasarą turbūt pasirodys. ir jei aš būčiau jo režisierė, tai tikrai pavaizduočiau gražų romantišką dangų, kokią nors vasaros gamtą... na ir aišku jos fone Chrisą, kurio plaukus kedentų vėjas :D o kaip tu Agna įsivaizduoji? :D
-
Is there anybody from Lithuania?
nu nu, tu nori pasakyti, kad mes trys cia neduodam uztektinai garo?? :lol: cia tiesiog verda emocijos, kunkuliuoja kalbos ir neitiketinai idomios diskusijos...! :D :smart: :dance: