Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Nemzetközi gazdaságtant.... :confused:

 

De most inkább Coldplay-t hallgatok, mert addig nem lesz nyugtom úgysem, amíg nem hallgatom meg sokszor az új számot. :D

 

Mi a véleményed Viva la Vida-ról?

Szerintem gyönyörű, végre egy új szám, amitől libabőrös leszek. Erre az érzésre vártam. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Aha.

Hát én már annyira várom ezt az új albumot..... sztem nagggyon jóóóó lesz. A Violet Hillből ítélve...már vagy 100szor meghallgattam (minden nap lefekvés előtt):) Sztem jó, h most a Coldplay újított egy kicsit, és jó irányba... Micsoda gitár, basszus gitár, és dob részek..na meg Chris....hmmm:D De azért a borítón megleődtem először, de nagyon tetszik. Mindenesetre ez is olyan Coldplayes. Tuudják, hogy kell meglepetést okozni:)

Sztem szupcsi lesz

Link to comment
Share on other sites

A borítón én is meglepődtem, de tetszik. :D Mindig mindent gondosan megterveznek,

tetszenek az új ötletek, meglepetések. Nagyon kreatívak. :D

 

A Viva la Vida számot is meghallgattad már? A Spell A Rebel Yell is felkerült jobb

minőségben és a Lost?-ból is van egy részlet a multimédiában. :) (nem tudom, hogy láttad-e)

Eddig nagyon meg vagyok elégedve a számokkal. :nice:

 

Kicsit féltem, hogy nem fog tetszeni az újítás, de nem is annyira más szerintem.

Az alap az a régi Coldplay, megfűszerezve egy kis új hangzással. :)

 

Azt hiszem ismét előjött a függőségem... nem bírom abbahagyni a hallgatását. :lol:

 

 

Hogy ment az érettségi? :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok :)

 

Nekem is nagyon bejönnek az új számok.

Losthoz tudsz adni linket? Nem találom.

 

NMEt nem tudjátok hol lehet kapni pesten?

 

Van egy olyan érzésem, hogy az új turnéval jönnek pestre.

Link to comment
Share on other sites

Csáó. A spell a rebel yell megvan, viszont a Lost-ot nem hallottam még. Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy féltem egy kicsit h milyen lesz, mert nagyon mondták, hogy beújítanak. De mégis imádom.

Érettségi...hát a magyar nehéz volt:(...nagggyon. A többi nem annyira. Majd meglátjuk. Csütörtökön föci emelt:S

 

Remélem, hogy jönnek Pestre. :)

Link to comment
Share on other sites

^ egy kicsit = a bit

nagyon = much, a lot

hogy = that

magyar = hungarian

nehéz = hard

csütörtökön = in Thursday

Remélem = I hope

Pestre = to Pest

 

 

That's all I can understand ):

 

LOL :D

 

She said:

Hi. I've got Spell a rebel yell, but I havent heared Lost. BTW I was a bit afraid too, because they said, they will re-invent themselfs. But I love it.

The graduation... Well, Hungarian was hard... very hard. The others were not. We'll see it... I have geography on thursday :S

 

I hope they will come to (Buda)pest.

Link to comment
Share on other sites

Csáó. A spell a rebel yell megvan, viszont a Lost-ot nem hallottam még. Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy féltem egy kicsit h milyen lesz, mert nagyon mondták, hogy beújítanak. De mégis imádom.

Érettségi...hát a magyar nehéz volt:(...nagggyon. A többi nem annyira. Majd meglátjuk. Csütörtökön föci emelt:S

 

Remélem, hogy jönnek Pestre. :)

 

magyar közepet raktál?

én idén csak angolt tettem le, jövőre jön az igazi érettségi, bár már az infot is letettem tavaly, szóval csak három maradt

Link to comment
Share on other sites

Persze közép...de sztem nehéz volt.

csak 3..hm akkor könnyű dolgod lesz.

 

Most azonb gondolkozom, hogy leteszem a matekot is jövő év elején, mert annyira utálom, hogy gyorsan túl akarok lenni rajta...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...