April 8, 200620 yr Ez egy elég hülye kérdés volt :sick: "Ide nem járnak magyarok csak ti? " Miért, mi talán nem azok vagyunk?:thinking:
April 9, 200620 yr :D Nem tudom, hogyan vagy ilyen türelmes ezzel a seggfejjel..Én már rég elküldtem volna a hülye kérdéseivel a picsába..
April 9, 200620 yr Ja most már nekem is ideje lenne :D De ne beszélj ilyen csúnyán:) El lehet őt lazábban is küldeni;) Persze mellesleg igazad van :D Szó szerint megerőszakolja a mi szép nyelvünket :angry: Csak azért irogat hogy minél több kommentje legyen. Figyeld csak meg;) Amúgy hogy vagy? :)
April 9, 200620 yr Jól vagyok köszi. :) Ez a hülyegyerek nagyon fárasztó mindek irogat ide..Tökre igazad van. :)
April 9, 200620 yr úgy tűnik az MSZP megint megnyeri a parlamenti választásokat nem gondoltam volna, azután, hogy egyértelmű favorit volt a Fidesz (legalább is amikor Mo-n voltam). A négypárti parlament marad ezek szerint
April 10, 200620 yr Te vagy az a férfi akire mindig is vágytam, Gábor!!!!!!!!! :rolleyes: sorry again..
April 10, 200620 yr úgy tűnik az MSZP megint megnyeri a parlamenti választásokat nem gondoltam volna, azután, hogy egyértelmű favorit volt a Fidesz (legalább is amikor Mo-n voltam). A négypárti parlament marad ezek szerint Igen nekem is úgy tűnik. Még halvány esélye van a Fidesznek de ez már a veszett fejsze nyele:) Én személy szerint az MSZP-re szavaztam. Jó lenne már megnézni milyen az amikor egy kormány végig visz legalább két ciklust. Persze lehet semmi sem fog változni de soha nem is tudjuk meg ha nem kapnak esélyt. Ha most a Fidesz lett volna az utóbbi 4 évben "hatalmon" akkor valószínűleg rájuk szavaztam volna Reméljük a legjobbakat:)
April 10, 200620 yr Te vagy az a férfi akire mindig is vágytam, Gábor!!!!!!!!! :rolleyes: sorry again.. :blush: Édes vagy
April 10, 200620 yr úgy tűnik az MSZP megint megnyeri a parlamenti választásokat nem gondoltam volna, azután, hogy egyértelmű favorit volt a Fidesz (legalább is amikor Mo-n voltam). A négypárti parlament marad ezek szerint Te figyeled a választásokat? Egyébként most a MSZP győzött, de ez még nem a végleges.. Bár nem tudom.
April 10, 200620 yr :thinking: mi bajon volna vele,tudom hogy nem magyar azért mondom hogy a magyarja nagyon jó,de itt nagyon buták vagytok,nem is értetek szókot csak áaaaaaaaaaaaaah
Create an account or sign in to comment