Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hoppá :D mik derülnek ki :P

nekem sincs sok dolgom, elhiheted, de én ilyenkor leülök és bambulok, 5 perc rá és el is alszom :D vagy ha valahogy ébren maradok akkor elmegyek a tékába vagy kajáért :)

Link to comment
Share on other sites

Szia Gábor!

Holnap április elseje..:D Mi ma próbáltuk a tanárainkat szivatni, de semelyiknek sem tetszett, mert az egyik irtózik a víztől, a másik meg egy karót nyelt banya. :)

 

 

Szia Juli!! :)

Igen holnap elseje:lol: Mi is csináltunk hasonlókat régebben de most fősulin valahogy nem díjaznák a dolgot :laugh3:

Amúgy hogy vagy? :)

Link to comment
Share on other sites

Szia Juli!! :)

Igen holnap elseje:lol: Mi is csináltunk hasonlókat régebben de most fősulin valahogy nem díjaznák a dolgot :laugh3:

Amúgy hogy vagy? :)

 

Kösz jól. Van egy kis arcüreggyulladásom is, de megvagyok vele. :) Te?

Link to comment
Share on other sites

Ó arcüreggyulladás:( Az nem túl jó:(

Nekem még a hála a jó égnek még nem volt soha :) Remélem nem is lesz.

 

Amúgy jól vagyok köszi. Közeledik a suli vége:lol: Aztán meg vizsgák:sick:

Na de nem bánom azért annyira nem olyan nehezek....szóval megoldható;)

 

És te mit csinálsz mostanában?

Link to comment
Share on other sites

Én már megszoktam, észre se vettem volna, ha nem fáj folyton a fejem, meg a többi, de nem részletezem, mert elmegy az étvágyad..:D

A klórra érzékeny vagyok, így az alsós kötelező úszásaim után folyton kórházba jártam, mert kijött az arcüreggyulladás :)

Mostanában elkezdtem járni kosarazni! Eddig lusta voltam, de végül rászántam magamat erre a döntő lépésre :D Pénteken és hétfőn járok, másfél óra. Szerintem egész jó. :) Te mit csinálsz mostanában?

Link to comment
Share on other sites

Szia Juli!:)

 

A kosárlabda az jóó:lol: Én focizni jártam de abbahagytam mert már nem volt kedvem csinálni....sok edzés....meg új edzőt kaptunk akit hát hogy is mondjam nem igazán kedvelek :D

 

Most maradt a suli. Mellette elkezdtem járni egy tanfolyamra is.

Kereskedő-Boltvezető:cool:

Egész jó bár néha kissé uncsi:) Heti kétszer van úgyhogy nem olyan vészes. Most nemrég értem haza róla:) Nem tervezem hogy boltot nyitok de később még jól jöhet :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...