March 19, 200620 yr Én jól vagyok. :) Nem tudom nálatok milyen az idő, de itt úgy néz ki elérkezett a tavasz. 10-12 fok van, és süt a nap!!
March 19, 200620 yr Már itt is hála a jó égnek :) Sándor, József, Benedek meghozta a meleget ;) Jobb később mint soha :D
March 22, 200620 yr Megyek és eltöröm én azt a rossz ágyat Ellita :sneaky: De mehetünk a szaunába is ha gondolod :laugh3: :laugh3: :laugh3:
March 22, 200620 yr Már itt is hála a jó égnek :) Sándor, József, Benedek meghozta a meleget ;) Jobb később mint soha :D Ja. :D Én ma majdnem megsültem. Nálatok mi volt a helyzet? Ahhoz képest, hogy múlt héten még mi volt.. Hogy vagy?
March 22, 200620 yr Itt is jó idő volt ma :D Én jól vagyok:) Írogattam ide egy kicsit :D mert nagyon kevesen írnak ebbe a topicba :(
March 24, 200620 yr :D Örülök Te is ritkán vagy itt ami azt illeti :P Ez a kis szolid szemrehányás :D :D
Create an account or sign in to comment