Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm.:thinking: Érdekesen hagzik.:)

Még visszatérve a kedvenceinkre. A linkelt videó az eggyik kedvencem.:D A R.E.M. egyik legismertebb számát játsza egy jótékonysági koncerten, és Chris Martin belép a felénél és énekel pár sort. A szám a Man On The Moon. majd nézd meg. Chris olyan aranyos benne, úgy néz Michael Stipe-ra mint egy kisgyerek az édességboltban.:P:D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yFN-VMLDlfI&feature=related]YouTube - REM & Chris Martin - Man on the Moon[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Velem úgy kezdődött hogy 2005 nyarán apám levette a boltban a polcról az X&Y-t mondván ők nagyon jók.:) Én elősször meg se akartam hallgatni, de valahogy rászántam magam és azóta kábulatba élek az osztálytársaim meg utálják. Szerintuk Lady Gaga meg Katy Perry a jó.:angry: Ha hallgatod valamelyiküket ne vedd magadra.:)

Link to comment
Share on other sites

Nekem is... :( Csak az egy osztálytársam szerette/ szereti :D. Sőt barátnőm nagyon utálja őket, ami számomra eléggé furcsa, mert szinte ugyanolyan zenét hallgatunk :)... Aztán lehet, hogy csak rájátszik egy picit :P :D

Nekem unokatestvérem mutatta, és az első pillanatban beleszerettem a zenéjükbe. :)

Utána pedig osztálytársam megmutatta a kevésbé ismert számaikat, és attól kezdve azt hiszem menthetetlen voltam. :D

Melyik szám fogott meg a legjobban? : )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...