Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wow,tök jó ez a háttér:)

 

Nekem a másik nagy kedvenc a Foo Fighters,most februárban láttam őket először a Wembleyben játszani,nagyon jó volt,de ott aztán küzdeni kellett ahhoz,h talpon maradjon az ember a tömegben elöl :)

Emelett pedig The Killers,Blur,Mumford and sons (most erre pályáznék legközelebb,de nem nagyon játszanak mostanában),ill az új felfeldezett a The Vaccines. Őket áprilisban láttam Camdenben fellépni.

 

Láttad,h indult egy uj verseny coldplayingen? http://coldplaying.com/forum/showthread.php?p=4785972#post4785972

Link to comment
Share on other sites

Nekem a Politik az abszolút kedvenc (élőben a legeslegjobb),de ezenkívül a másik nagy kedvenc a The Scientist.

Ezt hallgasd meg,ezt a felvételt az a srác készitette,aki mellettem állt :) Utána derült ki,h ő is coldplayinges :)

[ame=

]
[/ame]

 

 

Közben új pletyka terjeng. Ezt írta vlki:

I think that the new single will be released very soon and radio stations know something about it. I had a conversation with one of polish DJs.

- He: New single from Coldplay will be very surprising and it will be sooner than you expect.

- Me: Where do you know it from? 1. From fans 2. From Johny and his "sooner than expected"? 3. Do you know something we don't know?

- He: 3.

 

Akárhonnan is szedte,remélem,igaz van ;)

Link to comment
Share on other sites

láttad az új videót? reméljük nem etetés!

Appropó találtam egy videót amin Chris Martin a másik kedvenc bandámmal énekel!:D

Remélem tetszik!;)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yFN-VMLDlfI]YouTube - ‪REM & Chris Martin - Man on the Moon‬‏[/ame]

Asszem 2004-es régi de jó!

Link to comment
Share on other sites

Lehet hogy annyira nem érdekel de találtam a Goo Goo Dolls-tól ami a másik kedvenc bandám:rolleyes: egy tök jó videót amit úgy érzem meg kell m utatnom. remélem tetszik!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=M_BR6EGpygE]YouTube - ‪Goo Goo Dolls - 5 - Black Balloon - Live at Red Rocks‬‏[/ame]

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Igen,ezt az REM-es verziot ismerem,fenn van az iPodomon,kár,h olyan kis halkan énekel benne Chris :) Ezt a másik dalt nem ismertem,de tök jó!!!

 

Olvastad a híreket? Pénteken kinn lesz az uj single->Every Teardrop is a Waterfall,még 2és fél nap :) Van fenn 2 uj fotó is róluk,jól néznek ki nagyon,menő az uj szerelésük nagyon.-Neked hogy tetszik?

Link to comment
Share on other sites

Igen,ezt az REM-es verziot ismerem,fenn van az iPodomon,kár,h olyan kis halkan énekel benne Chris :) Ezt a másik dalt nem ismertem,de tök jó!!!

 

Olvastad a híreket? Pénteken kinn lesz az uj single->Every Teardrop is a Waterfall,még 2és fél nap :) Van fenn 2 uj fotó is róluk,jól néznek ki nagyon,menő az uj szerelésük nagyon.-Neked hogy tetszik?

Link to comment
Share on other sites

Örülök hogy tetszett! Ők a szívem 4. csücske!:smug:

Igen láttam várom már nagyon pénteket!

A Két új fotó meg szuper! Majd próbálok belőle alkotni valamit!

Ha sikerült felrakom!:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...