Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:DÉn általában rendszeresen Szeptember elsején botlok meg rendszeresen a suliban az első lépcsőfokon.:P Olyan tél meg nincs hogy ne dobnék egy hátast valahol Tiszaújvárosban, általában a buszmegállóban szokodt megtörténni.:D

Link to comment
Share on other sites

Az igazság az hogy én vagyok az osztály női bohóca.:D Mokor beteg vagyok mindig hiányolnak. Az eddig legnagyobb beszólásom az volt hogy fantasztikus helyett azt mondtam hogy fasztantikus.:P:rolleyes: meg egyszer dogát írtunk angolul és nem azt mondtam hogy oh shit hanem sheet és így ugye két értelmű, még a tanár is nevetett.:laugh3::cool:

Link to comment
Share on other sites

:D A sheet-el mi is szoktunk viccelődni :D

Egyszer jött hozzánk helyettesíteni egy amerikai tanár aki Soaplake-ben lakott. És eléggé érdekesen ejtette ki... az egész osztály fetrengett a nevetéstől :D.

Barátnőm meg elakarta csitítani az osztályt és elkezdett shh-zni . A tanár meg félrehallotta :D

Link to comment
Share on other sites

Az jó, nekem volt egy perverz angol tanárom, amerikai volt a pasi, fiatal volt, egyszer Activitiztünk és kitalálta hogy elmutogatja egy fiú osztálytársammal az AIDS terjedését.:shocked2::shocked2: Rögtön kirúgták.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ezt még majd meg kell nézned csúcs.:laugh3:;) Meg kell zabálni a srácot. A mozgása valami hihetetlen!! Na kedden folytatjuk szia!;)

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RMRd7QQ7S0U]YouTube - X-Faktor: Király L. Norbert (5.éneklés)[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Jónak indult, úgy volt hogy kitaláltam hogy a rokonoktól kapottpénzből amit a nyelvvizsgáért kaptam, veszek valamit Budapesten még a színházi előadás előtt, de sajnos baleset volt az M3-ason és semmi se lett belőle. Fél órát vártunk mire letereltek minket, utána még egy felet kóvályogtunk mire visszajutottunk a pályához. A színházba úgy értünk be hogy 5 perc volt kezdésig.:D De sikerült!;) és a tiéd milyen volt?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...