October 15, 201015 yr Nem, állítólag csónakokat hajtogattam a WC papírból :D, de már nem emlékszem.:P
October 15, 201015 yr :D Én biztos bepánikoltam volna :D. Nem bírom a bezártságot. Bár mostanában a lépcsőn legurulásban / megbotlásban jeleskedem a legjobban. :D
October 15, 201015 yr :DÉn általában rendszeresen Szeptember elsején botlok meg rendszeresen a suliban az első lépcsőfokon.:P Olyan tél meg nincs hogy ne dobnék egy hátast valahol Tiszaújvárosban, általában a buszmegállóban szokodt megtörténni.:D
October 15, 201015 yr :D Suliban én is estem már el... pont a büfé előtt :D Az is jó :D Mondjuk engem nem zavar a kinevetnek, nem tudom te, hogy vagy vele :)
October 15, 201015 yr Az igazság az hogy én vagyok az osztály női bohóca.:D Mokor beteg vagyok mindig hiányolnak. Az eddig legnagyobb beszólásom az volt hogy fantasztikus helyett azt mondtam hogy fasztantikus.:P:rolleyes: meg egyszer dogát írtunk angolul és nem azt mondtam hogy oh shit hanem sheet és így ugye két értelmű, még a tanár is nevetett.:laugh3::cool:
October 15, 201015 yr :D A sheet-el mi is szoktunk viccelődni :D Egyszer jött hozzánk helyettesíteni egy amerikai tanár aki Soaplake-ben lakott. És eléggé érdekesen ejtette ki... az egész osztály fetrengett a nevetéstől :D. Barátnőm meg elakarta csitítani az osztályt és elkezdett shh-zni . A tanár meg félrehallotta :D
October 15, 201015 yr Az jó, nekem volt egy perverz angol tanárom, amerikai volt a pasi, fiatal volt, egyszer Activitiztünk és kitalálta hogy elmutogatja egy fiú osztálytársammal az AIDS terjedését.:shocked2::shocked2: Rögtön kirúgták.:cool:
October 17, 201015 yr Szia! ma nem tudunk sokat beszálni mert mág kell tanulnom nem baj? Meg olyan régen varrtam, már hiányzik ma meg lenne később időm.:confused:
October 17, 201015 yr Szia! Nagyon fáradt vagyok nem baj ha később folytatjuk?:confused: Holnap nekem nem jó este mert Kedden is jó sok TZ írunk, de kedd este megbróbálok elszabadulni.:)
October 17, 201015 yr Ezt még majd meg kell nézned csúcs.:laugh3:;) Meg kell zabálni a srácot. A mozgása valami hihetetlen!! Na kedden folytatjuk szia!;) [ame=http://www.youtube.com/watch?v=RMRd7QQ7S0U]YouTube - X-Faktor: Király L. Norbert (5.éneklés)[/ame]
October 18, 201015 yr Úgy alakult hogy lebeszáltük a tanárt hogy ne holnap írjunk hanem csütörtökön.:) Így holnap már biztos fent leszek de szerdán nem nem.:confused: Szia majd dumálunk!
October 19, 201015 yr Jónak indult, úgy volt hogy kitaláltam hogy a rokonoktól kapottpénzből amit a nyelvvizsgáért kaptam, veszek valamit Budapesten még a színházi előadás előtt, de sajnos baleset volt az M3-ason és semmi se lett belőle. Fél órát vártunk mire letereltek minket, utána még egy felet kóvályogtunk mire visszajutottunk a pályához. A színházba úgy értünk be hogy 5 perc volt kezdésig.:D De sikerült!;) és a tiéd milyen volt?
October 19, 201015 yr Akkor kalandos volt :) . Voltam jég korcsolyázni, találkoztam néhány régi barátommal. Vasárnap meg kötelezőt olvastam... amit jövőhétre kitoltak =/.
October 19, 201015 yr Hm "egzotikus" lehetett.:P Holnap Írok fizikából.:angry: Utálom. Korizni egyébként én is szeretek de csak jégen.
October 19, 201015 yr Részvétem :D A fizikát én se nagyon csípem... sőt. Én is csak jégen szeretek :D
Create an account or sign in to comment