October 15, 201015 yr Jó tudni, hogy akkor mások is így vannak ezzel. :P Már csak koncertre kellene eljutni valahogyan. :D Remélem nemsokára kijön az új albumuk. :)
October 15, 201015 yr Én is.;) Idén karácsonyra igérték, de valami problémája volt a kiadójuknak a gazdasági válság miatt és késnek vele.:confused: nem tudom nézed-e a Megasztárt de a Liptai Claudiának volt egy olyan beszólása, hogy majdnem szétvertem egy széket. Azt meret kijelenteni hogy az egyik versenyben lévő zenekar, simán lekoncertezné szeretett zenekarunkat. Azt hittem felrobbanok.:veryangry2: tessék akkor virítsanak 8 Grammyt meg világszerte milliónyi rajongót!:P
October 15, 201015 yr Igen ezt hallottam :( . Hát remélem azért túl sokat nem kell várni vele. Komolyan?! :O Hát ez... uh. Nem láttam. De ezek után nem is fogom nézni azt a szennyműsort :D... Pontosan ;)!
October 15, 201015 yr :lol: én inkább az X-faktort nézem. Sokkal jobb a szerkeztése a műsornak és nem a reklámra megy az egész műsoridő.:dozey:
October 15, 201015 yr Én csak az előválogatókat néztem, mert azokon jót lehetett nevetni :D. Meg talán majd a döntőket megnézem :) A TV már csak ilyen... :rolleyes: :(
October 15, 201015 yr Ja, de képzeld el hogy az egyik lány a Fanni aki bekerült a 12-be abba a suliba járt ahova én járok.:lol: Mindig tudtuk hogy jól énekel. Televan plakátolva a suli vele.:cool:
October 15, 201015 yr :D:D Nekem a Palcsó Tomi járt a sulimba :D Tényleg? :D és mit reklámoznak rajta? :D
October 15, 201015 yr Tényleg? Az jó, őt szerettem.;) Na, a plakáton egy mosojgós kép van róla és a fekirat: SZAVAZZ FANNIRA!!;)
October 15, 201015 yr :lol: Van még benne egy olyan aranyos srác, sajna nem tudom a nevét, de olyasmi hangja van mint Gary Lightbodynak, na meg szerény meg minden, meg cuki:embarrassed::rolleyes:
October 15, 201015 yr Nézz bele holnap lessz, nem vesztesz vele semmit. Megtaláltam a videót róla.;) van még mit fejlődnie, de jó alapanyag.:D [ame=http://www.youtube.com/watch?v=VODYfChmUfA]YouTube - X-Faktor Hungary - Vastag Tamás 2010.09.04.[/ame]
October 15, 201015 yr Ezt még meg kell nézned, zseniális figura, ő is bejutott, mint pasi nekem nem lön be, de olyan figura:shocked2:: [ame=http://www.youtube.com/watch?v=CRMWmcV6Hss]YouTube - X-Faktor Hungary - Király L. Norbert - You can leave your hat on[/ame]
October 15, 201015 yr Ez tetszik :). Majd megnézem, de szerintem csak YouTube-on. Este nem leszek itthon. Jó a hangja, és helyes is :P :D
October 15, 201015 yr Na megtaláltam Fannit is.:) Picit nyálasnak tűnik de amúgy nagyon jó fej.;) [ame=http://www.youtube.com/watch?v=-gcPVLP1_RE&feature=related]YouTube - X-Faktor Hungary - Domokos Fanni - Mercy[/ame]
October 15, 201015 yr Töröm a fejem :P. :D Az kellemetlen lehet. Szerencsére velem még nem fordult ilyesmi elő :D. Pedig szoktam bénázni eleget :embarrassed:
October 15, 201015 yr Miután bezártam az ajtót a kezemben maradt a gomb, a zár meg be volt fordulva az ajtónak anyílásába, és nem tudtam visszarakni.:D 5 percet vártam mire feltűnt a szüleimnek hogy nem vagyok sehol se, asszem 6 éves voltam.:P
Create an account or sign in to comment