Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

De jó, látom beindult itt az élet :)

Egyébként nem tudom, hogy tudtok e róla de Facebookon van egy magyar Coldplay klub ahol éjjel nappal pörögnek az infók a zenekarról :) Szoktak Coldplay találkozókat is csinálni, és nagyon jó fej mindenki :) (mondjuk nem ismerek olyan CP-st aki nem lenne az :P)

Nem tudom, hogy mennyire lehet reklámozni, úgyhogy akit érdekel a dolog annak PM-be elküldöm a linket :)

 

amúgy kedvenc dal? hmm jó kérdés :) talán a Hurts like Heaven

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Méghozzá a legeslegeslegesleges...legjobb:laugh3:

 

Na ugye ugye hogy a COLDPLAY A LEGJOBB! :D;)

 

-------

Tetszik az ötlet, én is benne vagyok. :nice:

 

Orulok,h vegre az otthoni csatornakon is toljak oket :smug:

 

Alig varom mar,h megint turnezni menjenek,es kideruljon,mikor lesznek Magyaro-n. Remelem,haza tudok menni. Jo lenne Veletek is talalkozni a koncert elott/utan/-en,hha van kedvedetek :)

 

-------

 

Átküldöd nekem is az oldalt?

 

De jó, látom beindult itt az élet :)

Egyébként nem tudom, hogy tudtok e róla de Facebookon van egy magyar Coldplay klub ahol éjjel nappal pörögnek az infók a zenekarról :) Szoktak Coldplay találkozókat is csinálni, és nagyon jó fej mindenki :) (mondjuk nem ismerek olyan CP-st aki nem lenne az :P)

Nem tudom, hogy mennyire lehet reklámozni, úgyhogy akit érdekel a dolog annak PM-be elküldöm a linket :)

 

amúgy kedvenc dal? hmm jó kérdés :) talán a Hurts like Heaven

Link to comment
Share on other sites

Hi people,

 

I found this http://www.hungarybudapestguide.com/coldplay-budapest-2012 and I was wondering do any of you know anything more?

 

 

I don't think that's true,I wouldn't worry too much about that. Probably-whoever wrote that article-got the idea from a post a few months back when someone claimed to know all the EU dates (but wasn't correct anyway).

Link to comment
Share on other sites

A januári koncertet sajnos cáfolták :/ http://mymusic.hu/20111027_coldplay_koncert habár nem tudom mennyire lehet hinni ennek a forrásnak, de szerintem már elkezdték volna árusítani a jegyeket, ha lenne koncert.

De szerintem tuti fognak jönni jövőre, ha nem is januárban valamikor biztosan :)

A leveleket pedig elküldtem azoknak akik kérték :)

Link to comment
Share on other sites

Koszi,megkaptam a linket :)

 

Igen,tuti nem igaz a januari datum.Szerintem innen jott az otlet annak,aki irta azt a cikket,mert volt egy forum par honapja,ahol vlki tudni velte az EU datumokat. En akkor is azt mondtam,h nem hiszem,h rendben van,mert eleg kaosz egy utvonalat irtak volna be:P Szerintem leghamarabb tavasszal fog toretenni vlmi,ha fog,de olyan pletyka is jarja,h januartol majusig az USA-ban lesznek...ugyh lehet csak osszel jutnak el felenk megint. ;) 3eve nem voltak felenk,az a par honap mar mind1 vegulis :)

 

Kaptam jegyet a november vegi Chris+Jonny Little noise session koncertre...majd csinalok kepeket,remelem jo helyre tudunk majd allni. (aztan egy idore ennyi volt,mert teljesen csodbe visznek mar :P)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Sztem most kezd Chris mint pasi beérni! ;) Amúgy megnéztem a videó forgatásáról készült videót és nagyon profin van megcsinálva az egész, technikailag remek! ;):P:D:lol:

 

Haha,egyet ertek :D Technikailag nekem is tetszik,csak a sztorin dolgozhattak volna egy kicsit tobbet,mert olyan semmilyen.:\

 

A magyarorszagi koncertrol egyelore semmi hir nincs,sot Phil (Harvey) utalt arra,mikor talalkozott Ian-nel (akie ez az oldal),h ha a turnenak vege,akkor egy ideig valoszinu nem fognak koncertezni,hanem dolgoznak az uj albumon,amirol pedig azt mondta,h vissza akarnak menni az eredeti hangzasukhoz. En ennek csak orulni tudok,de Phil is mondott mar sok mindent,ugyh majd latjuk,mi lesz belole... A turne meg biztos azert ki fog bovulni koncertdatumokkal,csak a kerdes az az,h mikor. Remelhetoleg jovo ev elejere meg egy par eurpoai datumot betolnak a masodik amerikai turnus ele. :wink3:

Mondjuk azt valoszinunek tartom,h a xyloband-eket nem fogjak mar jovore hasznalni,tul sokba van nekik...:\

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...