November 2, 201114 yr De jó, látom beindult itt az élet :) Egyébként nem tudom, hogy tudtok e róla de Facebookon van egy magyar Coldplay klub ahol éjjel nappal pörögnek az infók a zenekarról :) Szoktak Coldplay találkozókat is csinálni, és nagyon jó fej mindenki :) (mondjuk nem ismerek olyan CP-st aki nem lenne az :P) Nem tudom, hogy mennyire lehet reklámozni, úgyhogy akit érdekel a dolog annak PM-be elküldöm a linket :) amúgy kedvenc dal? hmm jó kérdés :) talán a Hurts like Heaven
November 2, 201114 yr Szerintem tuti,h jonnek Magyarorszagra....sot elvileg most tovabb is szeretnenek menni (keletebbre tolunk) az uj turneval,ugyh biztos,nem hagynak ki minket ;) Andi,atkuldod nekem a linket? Megcsekkolnam ezt a facebook oldalt :) Koszi elore is!
November 3, 201114 yr Méghozzá a legeslegeslegesleges...legjobb:laugh3: Na ugye ugye hogy a COLDPLAY A LEGJOBB! :D;) ------- Tetszik az ötlet, én is benne vagyok. :nice: Orulok,h vegre az otthoni csatornakon is toljak oket :smug: Alig varom mar,h megint turnezni menjenek,es kideruljon,mikor lesznek Magyaro-n. Remelem,haza tudok menni. Jo lenne Veletek is talalkozni a koncert elott/utan/-en,hha van kedvedetek :) ------- Átküldöd nekem is az oldalt? De jó, látom beindult itt az élet :) Egyébként nem tudom, hogy tudtok e róla de Facebookon van egy magyar Coldplay klub ahol éjjel nappal pörögnek az infók a zenekarról :) Szoktak Coldplay találkozókat is csinálni, és nagyon jó fej mindenki :) (mondjuk nem ismerek olyan CP-st aki nem lenne az :P) Nem tudom, hogy mennyire lehet reklámozni, úgyhogy akit érdekel a dolog annak PM-be elküldöm a linket :) amúgy kedvenc dal? hmm jó kérdés :) talán a Hurts like Heaven
November 3, 201114 yr Hi people, I found this http://www.hungarybudapestguide.com/coldplay-budapest-2012 and I was wondering do any of you know anything more?
November 3, 201114 yr Hi people, I found this http://www.hungarybudapestguide.com/coldplay-budapest-2012 and I was wondering do any of you know anything more? I don't think that's true,I wouldn't worry too much about that. Probably-whoever wrote that article-got the idea from a post a few months back when someone claimed to know all the EU dates (but wasn't correct anyway).
November 4, 201114 yr A januári koncertet sajnos cáfolták :/ http://mymusic.hu/20111027_coldplay_koncert habár nem tudom mennyire lehet hinni ennek a forrásnak, de szerintem már elkezdték volna árusítani a jegyeket, ha lenne koncert. De szerintem tuti fognak jönni jövőre, ha nem is januárban valamikor biztosan :) A leveleket pedig elküldtem azoknak akik kérték :)
November 5, 201114 yr Koszi,megkaptam a linket :) Igen,tuti nem igaz a januari datum.Szerintem innen jott az otlet annak,aki irta azt a cikket,mert volt egy forum par honapja,ahol vlki tudni velte az EU datumokat. En akkor is azt mondtam,h nem hiszem,h rendben van,mert eleg kaosz egy utvonalat irtak volna be:P Szerintem leghamarabb tavasszal fog toretenni vlmi,ha fog,de olyan pletyka is jarja,h januartol majusig az USA-ban lesznek...ugyh lehet csak osszel jutnak el felenk megint. ;) 3eve nem voltak felenk,az a par honap mar mind1 vegulis :) Kaptam jegyet a november vegi Chris+Jonny Little noise session koncertre...majd csinalok kepeket,remelem jo helyre tudunk majd allni. (aztan egy idore ennyi volt,mert teljesen csodbe visznek mar :P)
November 5, 201114 yr Méghozzá a legeslegeslegesleges...legjobb:laugh3: ------- Tetszik az ötlet, én is benne vagyok. :nice: ------- Átküldöd nekem is az oldalt? Nekem is Kérlek! ;)
December 1, 201114 yr Üdvözlet minden kedves magyar Coldplayernek! :laugh3: Új "pletykák" szerint egy június-júliusi koncert várható! :)
January 15, 201214 yr Hey guys :) I'm Tomas from Bratislava, Slovakia :) Is there anyone of you going to the Prague concert? :)
January 17, 201214 yr Hey Tomas from Bratislava :) I'm not going either,will wait for the Hungarian one ;)
June 12, 201214 yr En meg itt vok,csak mikor utoljara felneztem,az en posztom volt az uccso januarrol :P Akkor dobjunk fel egy temat,hatha beindul: velemenyek a PoC videorol?
June 27, 201213 yr Szerintem okés, csak sok a Rihanna benne! :rolleyes::dozey::D Haha,egyetertek. Tortenet az nem sok van benne,de Chris jol nez ki benne,ugyh ez egy :thumbsup:
June 28, 201213 yr Sztem most kezd Chris mint pasi beérni! ;) Amúgy megnéztem a videó forgatásáról készült videót és nagyon profin van megcsinálva az egész, technikailag remek! ;):P:D:lol:
June 29, 201213 yr Sztem most kezd Chris mint pasi beérni! ;) Amúgy megnéztem a videó forgatásáról készült videót és nagyon profin van megcsinálva az egész, technikailag remek! ;):P:D:lol: Haha,egyet ertek :D Technikailag nekem is tetszik,csak a sztorin dolgozhattak volna egy kicsit tobbet,mert olyan semmilyen.:\ A magyarorszagi koncertrol egyelore semmi hir nincs,sot Phil (Harvey) utalt arra,mikor talalkozott Ian-nel (akie ez az oldal),h ha a turnenak vege,akkor egy ideig valoszinu nem fognak koncertezni,hanem dolgoznak az uj albumon,amirol pedig azt mondta,h vissza akarnak menni az eredeti hangzasukhoz. En ennek csak orulni tudok,de Phil is mondott mar sok mindent,ugyh majd latjuk,mi lesz belole... A turne meg biztos azert ki fog bovulni koncertdatumokkal,csak a kerdes az az,h mikor. Remelhetoleg jovo ev elejere meg egy par eurpoai datumot betolnak a masodik amerikai turnus ele. :wink3: Mondjuk azt valoszinunek tartom,h a xyloband-eket nem fogjak mar jovore hasznalni,tul sokba van nekik...:\
Create an account or sign in to comment