Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

Sziasztok!

 

nekem is nagyon bejön az új video,bár a vége egy kicsit fura,mindig jót mosolygok rajta.

 

Múlt hétvégén láttam őket fellépni Arras-ban a Mainsquare fesztiválon,de sajnos nem voltak túl jók. Nagyon fáradtnak néztek ki (ez volt az 5. koncertjük 1 hét alatt 5 különböző országban,uh nem csoda),többször rontottak,Will headsetje bedöglött,ugyh semmit nem hallott magából,és beledobolt Jonny szólójába,ugyh ujra kellett kezdeiük az In my Place-t . Jó volt őket újra látni,de ez a koncert elég felejthetőre sikerült :( Remélem,azóta kipihenték magukat ;)

 

Ezt nem jó hallani :( de biztos nagyon fáradtak lehettek, bakik meg előfordulhatnak a legjobb körülmények között is sajnos :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gyakorlatilag London minden nevezetességét, Oxfordot, Salisbury-t, és Stonehenge!:D Nagyon jó volt, hiába volt fárasztó az öt napos gyaloglás, teljesen feltöltődtem! Azt viszont sajnálom hogy nem sikerült gyakorolnom a nyelvet mert gyakorlatilag náluk mindenhol bevándorló akcentusos emberek dolgoznak!:P Nem mintha nekem nem lenne!:lol: Szóval nem mindig értettem őket!:\

Link to comment
Share on other sites

Hu,5 nap alatt azért jó sok mindent bejártál :) Mi tetszett a legjobban? Camden townban voltál? Nekem az a kedvenc helyem :)

 

Én pénteken voltam az iTunes fesztivál koncerten. Vért izzadtam,mire sikerült jegyet kapni,mert ide nem lehet vásárolni,hanem csakis nyerni. 8féle versenyen indultunk egy másik cping-es ismerősömmel, neki sikerült nyerni egy pár jegyet,és engem vitt +1 főnek,amiért nagyon hálás vok :)

Baromi jó koncertet adtak,kárpótolt Arrasért ez a koncert,az tuti. Az egyetlen baj az volt,h iszonyatosan meleg volt benn (kicsi 3000főt befogadó épület a Roundhouse),és szegényeken láttam,h annyira melegük volt. Chris egy folyót izzadt,de ugyanugy ugrált tovább :) Ha gondoljátok,youtubeon nézzetek utána a koncertnek. Aminek különösképp örültem,h élőben debütált a Moving to Mars.

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PXTsJZOvAAM]‪Coldplay - Moving To Mars - Live @ iTunes Festival 2011 (HD)‬‏ - YouTube[/ame]

 

 

Koncert után pedig pár ismerősünkkel hátramentünk a backstage ajtóhoz,hátha találkozunk velük. Akkor derült ki,h mennyi celeb volt ott a koncerten,láttuk Noel Gallaghert meg Jamie Olivert is (meg még pár itteni celebet):) Aztán pedig kigördült egy kocsi,Chris ült benne,már épp kezdtünk letörni,h ááá kocsival megy,mire megállítatta a kocsit,kiszállt belőle és odajött hozzánk,h szeretnénk-e fényképet csinálni vagy autogramot kérni,meg egy pár szót dumáltunk is vele :)

 

Nagyon nagyon jó kis este volt,találkoztam pár új cpinges emberkével is :) Szívesen visszamennék :)

Link to comment
Share on other sites

Nem, Camden townban nem voltam! :)

de jó lehetett neked!:shocked2::D:lol:

én a 2008-as magyarországi koncerten voltam a legközelebb hozzájuk úgy 10 méterre!:laugh3::cool:;), de az akkor felért nekem mindennel, meg hogy hallhattam a Yes másodikfelét élőben!;):smug: Na meg Willt énekelni!:D

Link to comment
Share on other sites

Nem, Camden townban nem voltam! :)

de jó lehetett neked!:shocked2::D:lol:

én a 2008-as magyarországi koncerten voltam a legközelebb hozzájuk úgy 10 méterre!:laugh3::cool:;), de az akkor felért nekem mindennel, meg hogy hallhattam a Yes másodikfelét élőben!;):smug: Na meg Willt énekelni!:D

 

 

Én is ott voltam :) Lehet egymás mellett álltunk pont hehe :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

A múltkori belga interjúban és a KROQ Rádióban is említették, hogy hallgattak magyar népzenét is az album készítésekor.:surprised::D

 

Az egyik cikkben ezt írták: Drummer Champion says that Coldplay is influenced by a wide variety of music, from Martin's buddy Jay-Z to "Hungarian folk music and balalaika orchestras. We're constantly listening to music in the studio, to inspire and provoke and create perspective."

 

Kíváncsi vagyok, hogy mi lehetett az a bizar zene, amit hallottak:lol:

 

Amikor meghallom valamelyiküktől, hogy 'Hungary', hihetetlenül boldog leszek. Remélem visszatalálnak hozzánk.:nice:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Meghallgattatok mar az uj albumot?Kinek hogy tetszik? Mik a kedvencek?

Nekem Us against the world a legnagyobb kedvenc,ill Charlie Brown eloben,de Up in flames meg az Up with the birds is nagyon bejovos.

 

Csutortokon voltam Norwichban a koncertjukon,ami eletem legjobb koncertje volt. Ha barkit erdekelnek a beszamoloink,ill. kepek,ezen az oldalon megtalaljatok ;) http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=89079&page=96

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Meghallgattatok mar az uj albumot?Kinek hogy tetszik? Mik a kedvencek?

Nekem Us against the world a legnagyobb kedvenc,ill Charlie Brown eloben,de Up in flames meg az Up with the birds is nagyon bejovos.

 

Csutortokon voltam Norwichban a koncertjukon,ami eletem legjobb koncertje volt. Ha barkit erdekelnek a beszamoloink,ill. kepek,ezen az oldalon megtalaljatok ;) http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=89079&page=96

 

Köszi szépen! :D

Nekem az egész album tetszik!

:lol: !

Link to comment
Share on other sites

Ismét itthon.

Szívesen! Köszi a képeket!:)

 

Én is remélem!:D

Köszi hogy megosztottad ! ;)

Ihletet kaptam az új lemeztől!

 

MX Damaged Wall 2

 

-------

 

Szia! Köszi! Irigykedem rendesen. :lol: Nekem is tetszik a lemez, elégedett vagyok vele; mostanában inkább a pörgősebb számokra álltam rá, HLH, CB, MM, DLIBYH és a Paradise a nagy kedvencek most és sikerült megbarátkoznom az ETIAW első fél percével is. :laugh3: Nagy meglepetés nekem az U.F.O és az UWTB. Szívesen meghallgatnám élőben a teljes lemezt.

 

Sziasztok!

 

Meghallgattatok mar az uj albumot?Kinek hogy tetszik? Mik a kedvencek?

Nekem Us against the world a legnagyobb kedvenc,ill Charlie Brown eloben,de Up in flames meg az Up with the birds is nagyon bejovos.

 

Csutortokon voltam Norwichban a koncertjukon,ami eletem legjobb koncertje volt. Ha barkit erdekelnek a beszamoloink,ill. kepek,ezen az oldalon megtalaljatok ;) http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=89079&page=96

 

-------

 

Ma sikerült elcsípnem egy reklámot a viasaton, amiben a lemezt reklámozták. :stunned:

A vicces az volt, amikor a barátomnál kapcsolgattuk a tévét és az egyik x-faktorban a the scientist ment a kisfilm alatt, a másik műsorban a fix you, másnap az animal planeten az egyik reklám alatt az etiaw-ot adták, a rádióban a trouble-t, paradise-t és még a klippet is gyakran adják.:laugh3: Az a féltékeny arc...:laugh3:... de a Paradise-t már ő is szereti.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ma sikerült elcsípnem egy reklámot a viasaton, amiben a lemezt reklámozták. :stunned:

A vicces az volt, amikor a barátomnál kapcsolgattuk a tévét és az egyik x-faktorban a the scientist ment a kisfilm alatt, a másik műsorban a fix you, másnap az animal planeten az egyik reklám alatt az etiaw-ot adták, a rádióban a trouble-t, paradise-t és még a klippet is gyakran adják.:laugh3: Az a féltékeny arc...:laugh3:... de a Paradise-t már ő is szereti.:lol:

 

Orulok,h vegre az otthoni csatornakon is toljak oket :smug:

 

Alig varom mar,h megint turnezni menjenek,es kideruljon,mikor lesznek Magyaro-n. Remelem,haza tudok menni. Jo lenne Veletek is talalkozni a koncert elott/utan/-en,hha van kedvedetek :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...