August 23, 200916 yr Ne? :D Čekala bych právě, že se zájemci jen pohrnou :D No, znám... už jsem jí i řekla, ale zatím neví... to jsem čekala taky, ale je to prostě ve špatnou chvíli, no...:D super, kdyby se rozhodla, ráda jí je dám, dneska odjíždím, takže až ve čtvrtek, aspon bude mít hodně času na přemejšlení....:D
August 27, 200916 yr Takže nakonec jí to nevyjde... :( A co ty? Jak bylo na koncertě? Až se vrátíš, musíš to všechno do detailů popsat :D
August 28, 200916 yr Takže nakonec jí to nevyjde... :( A co ty? Jak bylo na koncertě? Až se vrátíš, musíš to všechno do detailů popsat :D To nevadí...ale i tak díky:) Koncert super, ale nemám moc času, protože musím zařídit jízdenky apod. na zítřejší koncert v Mnichově :D ..takže pak budu mít dvojitý zážitky.... jinak pár postřehů jsem zatím stihla namastit sem: http://coldplay.webnode.cz/products/coldplay-v-hannoveru/ ... :D
August 28, 200916 yr To nevadí...ale i tak díky:) Koncert super, ale nemám moc času, protože musím zařídit jízdenky apod. na zítřejší koncert v Mnichově :D ..takže pak budu mít dvojitý zážitky.... jinak pár postřehů jsem zatím stihla namastit sem: http://coldplay.webnode.cz/products/coldplay-v-hannoveru/ ... :D Četla jsem, pěkný :D pak nezapomeň na report z Mnichova :D a řvalas pořádně, zpívalas s Chrisem? :D
September 1, 200916 yr Četla jsem, pěkný :D pak nezapomeň na report z Mnichova :D a řvalas pořádně, zpívalas s Chrisem? :D zpívala..no spíš řvala, že jsem ještě druhej den nemohla mluvit...:D ten večer jsem ji věnovala svoje hlasivky...:D
September 1, 200916 yr zpívala..no spíš řvala, že jsem ještě druhej den nemohla mluvit...:D ten večer jsem ji věnovala svoje hlasivky...:D Tak je to správně... :D
September 1, 200916 yr Ještě mám takovou otázku "mimo téma", jak je vůbec Guy vysoký? :D protože na těch společných fotech vypadá oproti ostatním docela maličce... :D
September 2, 200916 yr Ještě mám takovou otázku "mimo téma", jak je vůbec Guy vysoký? :D protože na těch společných fotech vypadá oproti ostatním docela maličce... :D :D no..já myslím, že Guy je docela prcek....:D podle mě nemá víc než 170 cm... a to je asi ještě moc....ale i když se to nezdá, Will měří podobně jako on....akorát to není tak moc vidět, protože většinou jenom sedí...:D ..ale zkusím to zjistit přesně, taky by mě to zajímalo...:D
September 2, 200916 yr :D no..já myslím, že Guy je docela prcek....:D podle mě nemá víc než 170 cm... a to je asi ještě moc....ale i když se to nezdá, Will měří podobně jako on....akorát to není tak moc vidět, protože většinou jenom sedí...:D ..ale zkusím to zjistit přesně, taky by mě to zajímalo...:D Tak jsem našla, že 178 cm... což se mi sice nezdá, ale když jsem se ptala lidí tady na foru, odpověděli, že má 5' 10''... což je podle přepočtu 1,778 m... takže ten údaj, kterej jsem našla, je správný :D se mi ulevilo, že je vyšší než já, i když těsně :D
September 3, 200916 yr Tak jsem našla, že 178 cm... což se mi sice nezdá, ale když jsem se ptala lidí tady na foru, odpověděli, že má 5' 10''... což je podle přepočtu 1,778 m... takže ten údaj, kterej jsem našla, je správný :D se mi ulevilo, že je vyšší než já, i když těsně :D šikula :) ...až se mi tomu nechce věřit....mně přijde mnohem menší..kolik potom musí měřit Chris...:D ale na druhou stranu...měřím stejně jako Guy Berryman...jsem v sedmým nebi...:D :D
September 3, 200916 yr Kdo toho vůbec pro Coldplay složil nejvíc? Tak dobře je zase neznám, i když... tohle je základní věc *stydí se* :D
September 3, 200916 yr Zaujimava otazka ako to myslis ze kto zlozil najviac? Inak prepacte ze som sa tak vterigala do vasej konverzacie, dlho sa tu nic nedialo a odrazu pozeram :) :) A k predoslej teme co sa spominalo ze v radiach pocut len Viva La Vidu, no neviem ake radia pocuvate vy ale v tom co pocuvam ja hravaju Talk, Fix You aj LIT II
September 4, 200916 yr Zaujimava otazka ako to myslis ze kto zlozil najviac? Inak prepacte ze som sa tak vterigala do vasej konverzacie, dlho sa tu nic nedialo a odrazu pozeram :) :) A k predoslej teme co sa spominalo ze v radiach pocut len Viva La Vidu, no neviem ake radia pocuvate vy ale v tom co pocuvam ja hravaju Talk, Fix You aj LIT II Ahoj :) Jo, přeně tak to myslím :D Viva la Vidu jsem slyšela myslím na Orionu...
September 4, 200916 yr Kdo toho vůbec pro Coldplay složil nejvíc? Tak dobře je zase neznám, i když... tohle je základní věc *stydí se* :D nevím přesně jak to myslíš, ale jestli to chápu správně:D tak nejvíc si toho složili sami..všechno teda vlastně...:D většinu napsal Chris...a pak občas někdo další..jakože třeba Will Marianne a tak.. Zaujimava otazka ako to myslis ze kto zlozil najviac? Inak prepacte ze som sa tak vterigala do vasej konverzacie, dlho sa tu nic nedialo a odrazu pozeram :) :) A k predoslej teme co sa spominalo ze v radiach pocut len Viva La Vidu, no neviem ake radia pocuvate vy ale v tom co pocuvam ja hravaju Talk, Fix You aj LIT II zdravím :) u nás už ani tu VLV ne..:D taková ostuda:D
September 4, 200916 yr nevím přesně jak to myslíš, ale jestli to chápu správně:D tak nejvíc si toho složili sami..všechno teda vlastně...:D většinu napsal Chris...a pak občas někdo další..jakože třeba Will Marianne a tak.. Myslela jsem, kdo z členů se nejvíc podílí na skládání :) Chris? Tak to je naprosto ukázkovej frontman :D
September 5, 200916 yr Myslela jsem, kdo z členů se nejvíc podílí na skládání :) Chris? Tak to je naprosto ukázkovej frontman :D to teda je:D ale víš co, já mám někdy takovej pocit, že Coldplay=Chris Martin, protože když se to tak vezme, on dokáže všechno. Složí si texty, hudbu, zahraje si to na téměř jakýkoliv nástroj.....je to prostě hudební génius...:D
September 5, 200916 yr to teda je:D ale víš co, já mám někdy takovej pocit, že Coldplay=Chris Martin, protože když se to tak vezme, on dokáže všechno. Složí si texty, hudbu, zahraje si to na téměř jakýkoliv nástroj.....je to prostě hudební génius...:D Tak to tím tuplem nechápu Gwyn :D Chris je základ celý kapely, a ona chce (nebo se psalo, že chce) aby se vydal na sólovou dráhu. Nepochybuju o tom, že by se tím uživil, ALE... žádný Chris, žádní Coldplay...
September 5, 200916 yr Tak to tím tuplem nechápu Gwyn :D Chris je základ celý kapely, a ona chce (nebo se psalo, že chce) aby se vydal na sólovou dráhu. Nepochybuju o tom, že by se tím uživil, ALE... žádný Chris, žádní Coldplay... přesně!:D takže buď je Gwyn blbá, nebo nesmíme věřit všemu, co se píše (osobně jsem pro druhý důvod;))...a co by byl život bez Coldplay, že jo...:D chápu, že A-ha to pro tebe asi nejsou, ale jsou to kámoši, tak to vyjde nastejno...:D ..jednou se rozpadnou, třeba to nebude dlouho trvat, kdo ví, Chris určitě bude pokračovat...byla by ho škoda.....ale teď prostě nic takovýho...:P
September 5, 200916 yr ...a co by byl život bez Coldplay, že jo...:D chápu, že A-ha to pro tebe asi nejsou, ale jsou to kámoši, tak to vyjde nastejno...:D Teď zase já úplně nechápu, jak to myslíš... ?
September 5, 200916 yr Teď zase já úplně nechápu, jak to myslíš... ? to jsem nenapsala moc šikovně..:D ..jakože co bysme dělali bez Coldplay, kdyby už nebyli, ale vím, že ty máš nejraději A-ha (teda myslím:D), takže by to pro tebe nebyla asi taková rána, ale protože jsou si s A-ha blízcí, tak možná jo...jak to teď píšu, tak mi to připadá jako kravina, takže neřeš, co jsem v posledních dvou příspěvcích napsala, už jsem asi dost mimo...:laugh3:
September 5, 200916 yr to jsem nenapsala moc šikovně..:D ..jakože co bysme dělali bez Coldplay, kdyby už nebyli, ale vím, že ty máš nejraději A-ha (teda myslím:D), takže by to pro tebe nebyla asi taková rána, ale protože jsou si s A-ha blízcí, tak možná jo...jak to teď píšu, tak mi to připadá jako kravina, takže neřeš, co jsem v posledních dvou příspěvcích napsala, už jsem asi dost mimo...:laugh3: No, mám je nejradši, ale Coldplay mám skoro stejně ráda :) takže by to byla dost velká rána i pro mě... nějak mi víc přirostli k srdci, když a-ha vydali FOTM, byla jsem zklamaná a vůbec se mi to nelíbilo, jelikož synthpop není zrovna můj styl... tehdy jsem jaksi "utekla" k Coldplay, kteří pořád hráli na svoje kytáry a klavíry... :D a já miluju kytarovky... navíc mám velkou slabost pro Guye, takže když to všechno dám dohromady, je z toho další hudební láska jako trám :D
September 5, 200916 yr Mimochodem, nevíte někdo, jak je to s Guym a jeho přítelkyní? Prý je těhotná... mně teda uniklo i to, že momentálně nějakou má. Vůbec nevím, o koho jde, ale když jsem se šla tenkrát zeptat na tu jeho výšku a dneska se na to forum koukla zase, pár stránek dozadu se tam o tom mluvilo... já se samozřejmě hned začla vyptávat, ale nechtěj mi nic říct... :D Myslím tohle forum http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=96&page=3934 První forum o něm, na který jsem narazila...
September 6, 200916 yr to teda je:D ale víš co, já mám někdy takovej pocit, že Coldplay=Chris Martin, protože když se to tak vezme, on dokáže všechno. Složí si texty, hudbu, zahraje si to na téměř jakýkoliv nástroj.....je to prostě hudební génius...:D Pozor pozor, Will vie hrat na kazdom nastroji :)
September 6, 200916 yr Pozor pozor, Will vie hrat na kazdom nastroji :) :D já vím :D ale víš co, Chris je prostě Chris...:P Mimochodem, nevíte někdo, jak je to s Guym a jeho přítelkyní? Prý je těhotná... mně teda uniklo i to, že momentálně nějakou má. Vůbec nevím, o koho jde, ale když jsem se šla tenkrát zeptat na tu jeho výšku a dneska se na to forum koukla zase, pár stránek dozadu se tam o tom mluvilo... já se samozřejmě hned začla vyptávat, ale nechtěj mi nic říct... :D Myslím tohle forum http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=96&page=3934 První forum o něm, na který jsem narazila... cooo?? já jsem se tam nějakou dobu nepodívala a pak přijde takovejhle šok!:o:D ..že se rozvedl s Joannou, to jsem věděla, že po něm jede Arlene Moonová, to jsem taky věděla, ale že má holku a že s ní čeká prcka, to jsem teda fakt nevěděla :D ...ale projela jsem tu diskuzi a DOUFÁM, že je to jen nějakej výmysl nebo sranda...to by se mi zhroutil svět..:shocked2: No, mám je nejradši, ale Coldplay mám skoro stejně ráda :) takže by to byla dost velká rána i pro mě... nějak mi víc přirostli k srdci, když a-ha vydali FOTM, byla jsem zklamaná a vůbec se mi to nelíbilo, jelikož synthpop není zrovna můj styl... tehdy jsem jaksi "utekla" k Coldplay, kteří pořád hráli na svoje kytáry a klavíry... :D a já miluju kytarovky... navíc mám velkou slabost pro Guye, takže když to všechno dám dohromady, je z toho další hudební láska jako trám :D tak se mi to líbí:D naprosto tě chápu :) musím říct, že Mr. Berryman stojí za to..:D
September 6, 200916 yr já jsem se tam nějakou dobu nepodívala a pak přijde takovejhle šok!:o:D ..že se rozvedl s Joannou, to jsem věděla, že po něm jede Arlene Moonová, to jsem taky věděla, ale že má holku a že s ní čeká prcka, to jsem teda fakt nevěděla :D ...ale projela jsem tu diskuzi a DOUFÁM, že je to jen nějakej výmysl nebo sranda...to by se mi zhroutil svět..:shocked2: tak se mi to líbí:D naprosto tě chápu :) musím říct, že Mr. Berryman stojí za to..:D Samozřejmě, Mr. Berryman je terno, jenže je zadanej a ještě nejspíš bude podruhý otcem, takže mám zase smůlu :( :D Která to je, ta Arlene? Viděla jsem pár fotek chlapců z letiště, každej odcházej se svojí rodinkou a na křenícím se Guyovi tam visela taková nesympatická blondýna :D to je ona? Asi bude lepší, když sem tu fotku hodím, až ji najdu :D Ale stejně... bylo mi divný že by chlap jako je Guy byl tak dlouho single :D
Create an account or sign in to comment