Jump to content
🌙 COLDPLAY ANNOUNCE MOON MUSIC OUT OCTOBER 4TH 🎵

Czech Fans


janula

Recommended Posts

V textech mám velký mezery, moc je nestuduju i když bych měla :D jenže nejsem nějak excelentní angličtinářka, nemám zase až takovou slovní zásobu a překlad to kolikrát úplně zkazí, tak co mám dělat :D

No, diskantský songy... záleží na tom, kam až ses prokousala... vypadá to, že až do osmdesátejch :D ale jo, máš pravdu, je to hodně synthový a jestli někdy nahráli nějakou hrůzu, tak to bude z tohohle období :D ono se to neposlouchá lehce, taky jsem se toho napoprvé dost lekla :D

A ještě k VLV, nevím jak u ostatních, ale mě se zdá, že to dost zavání U2...

 

hele, to je v pohodě, ty texty přijdou časem...;)

a i v tomhle jsou Coldplay úžasný, že si díky nim, no třeba zrovna tady na fóru, člověk docela procvičí anglinu....ani bych neřekla, jak mi to pomáhá...;)

jo..dostala jsem se až k začátkům...a úplně mi to stačilo jednou...ono úplně stačí ta jejich "největší hitovka" Take On Me....:P ......nevím, jak moc to zavání U2, ale je fakt, že Brian Eno dřív hodně s U2 dělal, takže na tom asi něco bude....:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hele, to je v pohodě, ty texty přijdou časem...;)

a i v tomhle jsou Coldplay úžasný, že si díky nim, no třeba zrovna tady na fóru, člověk docela procvičí anglinu....ani bych neřekla, jak mi to pomáhá...;)

jo..dostala jsem se až k začátkům...a úplně mi to stačilo jednou...ono úplně stačí ta jejich "největší hitovka" Take On Me....:P ......nevím, jak moc to zavání U2, ale je fakt, že Brian Eno dřív hodně s U2 dělal, takže na tom asi něco bude....:P

 

Nevím teda, jestli zrovna Eno v tom má prsty :D ale článků na téma "Coldplay kradou" jsem přečetla už hodně, pořád dokola omílají Viva la Vidu, ke které se teda "hlásí" tři další interpreti, hlavně že všichni obvinili CP, ale že sami mají dost podobný písničky (údajně), to jim divný nepřijde :D

No já nevím, u mě ty texty furt nepřicházejí a nepřicházejí :D ale je fakt, že net mě naučil víc než hodiny AJ ve škole... ani bych neřekla, jak se může člověk zlepšit jen tím, že čte a snaží se o komunikaci :)

Link to comment
Share on other sites

noo..já bych řekla, že tam ten jeho rukopis je docela znát, takový to rychlý střídání melodií, nálad, motivů....to je celej Brian :D .....jo a články na téma "Coldplay" kradou je nejlepší ignorovat, jak píšeš, sami je mají dost podobný, tak ať nedělaj...a zrovna Satriani k tomu z těch všech má důvodů nejmíň obviňovat Coldplay....:angry: ..ale to je prostě pořád dokola....

Link to comment
Share on other sites

Ale aspoň ve všeobecném přehledu jsem se polepšila :D jen tak ze srandy jsem si udělala pár testů na Facebooku, jak dobře je znám, a všude mi vyšlo, že jsem "die-hard, true fan, Coldplay fanatic" :D stejně toho ale zatím vím dost málo, těch informací je strašně moc a já to všechno nestíhám sledovat...

Link to comment
Share on other sites

Ale aspoň ve všeobecném přehledu jsem se polepšila :D jen tak ze srandy jsem si udělala pár testů na Facebooku, jak dobře je znám, a všude mi vyšlo, že jsem "die-hard, true fan, Coldplay fanatic" :D stejně toho ale zatím vím dost málo, těch informací je strašně moc a já to všechno nestíhám sledovat...

 

no vidíš, když už ti to říká i facebook...:D ale to chce klid, všechno nemůže přijít najednou...i ty nejposedlejší fanoušci se k tomu museli nějak prokousat a přes noc noc to taky nebylo....:P :D

Link to comment
Share on other sites

no vidíš, když už ti to říká i facebook...:D ale to chce klid, všechno nemůže přijít najednou...i ty nejposedlejší fanoušci se k tomu museli nějak prokousat a přes noc noc to taky nebylo....:P :D

 

Dokonce jsem začala i číst texty, když takhle po nocích nemám co dělat :D je možný, že Angličani, tedy rodilí mluvčí, píšou texty jednodušší angličtinou než Norové? :D

Link to comment
Share on other sites

dobrá otázka :D fakt do povědomí se mi dostali až někde kolem třetího alba, pamatuju si, jak jsem tenkrát valila oči na ten videoklip k Hardest Part:D no..a pak, když jsem poprvé slyšela Viva la Vida, tak mě tak chytla, že jsem si stáhla všechny jejich CD, když jsem si poprvé pustila ROBTTH a slyšela hned na začátku Politik, v ten okamžik to prostě byla jasná láska na celej život :) :D ...takže ta posedlost netrvá zase tak dlouho....:)

Link to comment
Share on other sites

Hardest Part je jeden z klipů, které jsem zrovna nepobrala :D možná kdybych nebyla líná prostudovat si text, tak bych tam nějakou souvislost našla :D

 

:D víš co, já myslím, že to ani nemá cenu...já ho taky nepobírám, ale ta paní mě po celý ty roky pořád dostává.. :D :D ..podle mě to ani nějakou "vyšší" souvislost nemá...:)

Link to comment
Share on other sites

:D víš co, já myslím, že to ani nemá cenu...já ho taky nepobírám, ale ta paní mě po celý ty roky pořád dostává.. :D :D ..podle mě to ani nějakou "vyšší" souvislost nemá...:)

 

Na tu jsem taky hleděla :D vůbec v klipech mám taky velkou mezeru... zatím se jen kochám videama z koncertů :D

Link to comment
Share on other sites

Na tu jsem taky hleděla :D vůbec v klipech mám taky velkou mezeru... zatím se jen kochám videama z koncertů :D

 

to přijde..máš na to celej život....:P ..jo a mimochodem, víš, že Moonová je teď s Guyem v NY? prej tam spolu nakupujou nábytek....:D :D taková nehoráznost...:laugh3::P

Link to comment
Share on other sites

:D :D četla:D :D a fakt jsem se vztekala....:D taky že to bylo pěkně propíraný......fanoušci toho chlapa, co to psal, fakt nemají rádi.....:D prostě je to idiot, to se jinak říct nedá. ...vzhledem k vlastním zkušenostem musím říct, že pravdou je naprostej opak toho, co tam píše...:) ..naštěstí..:P

Link to comment
Share on other sites

Já jich četla několik a tahle tvrdí naprostý opak než všechny ostatní :D prej "skladatelská impotence" :lol:

A co se týče Muse... do Česka prý měli přijet už letosv říjnu, ale nakonec se rozhodli předskakovat U2 na jejich turné v Severní Americe... ne že bych se jim divila, bohužel... ono je snad všude líp než v Česku, po hudební stránce...

A tak trochu uvažuju, že jestli do ČR dorazí (a příští rok by mohli, když před 2 týdny vydali novou desku, tak bude určitě turné) tak na ně půjdu... když jsem viděla na YT, jak vypadají jejich live vystoupení... áách :D

Link to comment
Share on other sites

:D ..jako ten chlápek je naprosto mimo..taky to od fanoušků pěkně schytal...dobře mu tak!!!!! :D

tak Muse se teda fakt nedivím, že si místo ČR vybrali U2 :P ...máš pravdu, ČR nic moc pro takovýhle koncerty no....asi budeme muset chodit my a pořádně jim to tam rozhejbat...:P :D ....

ty vystoupení jsou fakt....no to nejde popsat prostě...teď si představ, že stojíš v první řadě...:rolleyes3:

Link to comment
Share on other sites

Dostal vynadáno? :D Škoda, že už nefunguje ta diskuze pod tím článkem :( :D

A co teprv ti šťastlivci v první řadě ve Wembley :rolleyes: když jsem viděla videa z živáku HAARP... :bomb: Muse jsou skvělí, ale díky Stmívání je teď už poslouchají fakt všichni... přitom spousta z těch lidí (hlavně holek) od nich zná jen tu písničku ze soudtracku (Supermassive Black Hole), maximálně jednu, dvě další, ví, jak se jmenuje zpěvák a tím to hasne a už se hlásí k jejich fanouškům... ach jo...

Link to comment
Share on other sites

Dost hodně :D Chápu, že tam tu diskuzi už radši zrušili :D .....

Stmívání ani pořádně neznám, vůbec nevím, že k tomu je nějakej soundtrack a že tam jsou dokonce i oni :D ..budu muset doplnit znalosti... :D

...to máš tak vždycky, že někdo zná pár písniček a už se hned dělá za fanouška....a přitom bejt pořádnej fanoušek stojí hodně sil (a peněz někdy taky) :D :D ale zase je to kráásný..:P

Link to comment
Share on other sites

Hodně sprostých slov? :D No, ony se ty diskuze ruší u všech starých zpráv... což mi někdy vadí... kdyby ji jen uzavřeli, ale rovnou ji rušit...

Ono lze v dnešní době neznat Stmívání? Vždyť je to všude :D Já jsem se na ten film teda taky nakonec podívala, když o něm všichni mluvili v superlativech... a popravdě, nic moc :D pohádka o upírech, jejímž vlivem se všichni (totiž všechny) zamilovaly do Roberta Pattisona (hlavní role) a všichni začali fandit Muse. Já se do Pattinsona nezamilovala, ale Muse jsem poslouchat začala (holt jsem vždycky měla větší slabost pro ty hudebníky :D ), i když toho mám naposlouchaného jenom zlomek a za fanouška se ještě považovat netroufám :D

Link to comment
Share on other sites

možná tam nic jinýho kromě sprostých slov ani nebylo...:D ne, ono se přece říká, že Coldplay je hudba inteligentní lidi (takže nechápu, jak jsem se k nim mohla dostat :D), takže mu to napsali slušně, ale tak, aby pochopil, že fakt nechápe :D ...ani nevím, jak to s ním dopadlo, třeba to nebylo poprvé, když přestřelil ...nakonec i opustil řady tamních zaměstnanců....:P

Stmívání fakt jde neznat :D .. u nás to teda hlavně všichni čtou, ale nějak se to nechytá... potom, co jsem překonala závislost na Harry Potterovi jsem si řekla, že už nic podobnýho....:P .. a ještě k tomu je to o upírech...:D ..... tak aspoň, že ti pomohlo k těm MUSE.... :D

Link to comment
Share on other sites

Fakt? :D dobře mu tak :P no jo, fandové CP jsou podle Chrise ti nejúžasnější lidi na světě, ale co vyjímky? :D

Tak to jste celkem dobře "izolovaní" :D tady se díky Stmívání zrodila jedna velká rodina Cullenových... a Pattinson, četla jsem taky v Novinkách, zvítězil v nějaké anketě o nejpřitažlivějšího muže na světě, nechápu vůbec, jak k tomu přišel... :D

K Muse mi to pomohlo, ale zároveň mě mrzí, že tomu propůjčili svoji písničku... teď z nich bude "ta kapela ze Stmívání"...

Link to comment
Share on other sites

A navíc, "staří" fanoušci Muse mají vůči takhle získaným "fanouškům" silnou averzi... a já se ani nedivím... je škoda, že jsem je (a vůbec, všechny moje oblíbené kapely) neobjevila dřív. Zhruba do čtrnácti jsem vůbec neznala jinou hudbu než tu, která hrála doma - U2, na kterých jsem vyrostla, Red Hot Chilli Peppers a Pink Floyd...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...