Jump to content
🌙 COLDPLAY ANNOUNCE MOON MUSIC OUT OCTOBER 4TH 🎵

Czech Fans


janula

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sněželo celý den, na večer začalo pršet... takže ráno bude nepříjemná "břečka" :veryangry2: /Zlín/ :)

 

Nam to tady pres noc zmrzlo, takze jeste lepsi... sundavala jsem snih ze skleniku, aby to pod tim nanosem neprasklo, a mam neprijemnou predtuchu, ze se mi podarilo sundat i kus skleniku...

Link to comment
Share on other sites

Nam to tady pres noc zmrzlo, takze jeste lepsi... sundavala jsem snih ze skleniku, aby to pod tim nanosem neprasklo, a mam neprijemnou predtuchu, ze se mi podarilo sundat i kus skleniku...

 

:D :D jesteze nemame sklenik :D to ja se dneska k ranu vracela domu a malem jsem ani netrefila spravnej vchod, jak chumelilo :P fuj, uz aby bylo leto! :thinking:

Link to comment
Share on other sites

:D :D ... máš většinu v "dobrém" rozlišení ?:)

 

No, ukladam vsechno (pro jistotu), takze je tam i par cvaku rozmazanych, a pri takovem mnozstvi uz nestiham kontrolovat, co uz mam a co ne, takze je jich tam asi hodne dvakrat (pro jistotu) :D nektere i trikrat, pokazde v jine kvalite :D

Link to comment
Share on other sites

Zrovna od tebe jsem ocekavala nejakou peprnou poznamku :D

 

518 :P

 

:D nooo..to by me teda zajimalo, co si predstavujes pod pojmem "peprna poznamka" :D ..ale dobra, musela jsem se trochu mirnit, to vis, ze jsem se trochu cukala :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

:D nooo..to by me teda zajimalo, co si predstavujes pod pojmem "peprna poznamka" :D ..ale dobra, musela jsem se trochu mirnit, to vis, ze jsem se trochu cukala :laugh3:

 

Neco o zavislosti nebo tak :D nevadi... kdy dame berryfilni dychanek? :D Mam chut pokorit ctyrhodinovy rekord :D

Link to comment
Share on other sites

Neco o zavislosti nebo tak :D nevadi... kdy dame berryfilni dychanek? :D Mam chut pokorit ctyrhodinovy rekord :D

 

jak jsem rekla, trosku to se mnou cukalo, ale nepodlehla jsem :D vsak neboj, dockas se :D .... berryfilni dychanek? :D ja bych to videla na vikend, kdy k prekonani rekordu bude potrebny cas.... :D v tydnu ho moc neni :\ ... ale je to vyzva! :P

Link to comment
Share on other sites

No, ukladam vsechno (pro jistotu), takze je tam i par cvaku rozmazanych, a pri takovem mnozstvi uz nestiham kontrolovat, co uz mam a co ne, takze je jich tam asi hodne dvakrat (pro jistotu) :D nektere i trikrat, pokazde v jine kvalite :D

 

Potřeboval bych nějaké kvalitní na plakáty :) ... neposkytla by jsi mi nějaké ? :P ... ovšem za nějakou odměnu... ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Čtyřhodinový ? ... a to jako fakt ? :D :D :D ... to nedají ani Chrisomaniaci :P :D

 

Aaano... nebylo to na tema Coldplay, ale ctyri hodiny to byly... ja jak zacnu, tak uz me nikdo nezastavi :D pretahlo se to tenkrat pres pulnoc, bylo utery a ja mela na sedm dvouhodinovku chemie... malem to se mnou svihlo, jak jsem se nevyspana dopotacela do nevyvetrane laboratore... od te doby to radsi nechavam na patecni vecery a vikendy :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...