Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man tai kažkodėl labai gaila,kad tik tiek nedaug lietuvių yra šitam oficialiam forume.

Juk užsiregistruot nėra taip sunku ir beto nieko nekainuoja,kaip sakykim kitų grupių norint prisijungt į oficialų forumą reikia kažkiek dolerių sumokėt :>

Tai va,bet šiaip džiugu ir smagu girdėt,kad ir Lietuvoje fanai buriasi,kad ir į mažus forumus ir nlb žinomus,bet svarbu,kad buriasi :}

Dabar mes esam 3 iš lietuvių pusės,bet gal su laiku ir daugiau prisijungus :rolleyes:

 

Ir dbr derėtų palinkėt:

linksmų švenčių ir gerų artėjančių naujųjų metų

Reikia tikėtis,kad per kitus metus pamatysim Coldplay performing live!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pastebėjau,kad ilgokai tavęs nebuvo :(

Ačiū už sveikinimą :>

Kažkaip aš dbr irgi net nelabai to laiko turiu,bet kai atrandu tai visuomet stengiuosi apsilankyti čia.

O dėl lietuvių tai aš kažkodėl vis dar tikiuosi,kad su laiku jų vis daugiau čia atsiras ir mes nebūsim vienintelės,nors kartais tai gali praverst :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne,man visada patiko ir patiks Coldplay, ypatingai dabar,kai yra naujų dainų... Tu įsivaizduoji,nueinu aš į muzikos bombą ir klausiu ar neturit naujo Coldplay albumo.. Sako turim,paduoda originalą tokį su kosmine kainele... 74.95 Lt... Ai,galvoju tiek to,pabūsiu pirate, parsisiųsiu arba nusipirksiu kopiją... O Viva La Vida 61 litą kainuoja... Man dar reikėjo ir Y&Y ,ten jau šiek tiek pigiau,bet irgi 40 litų. Žiauriai brangu yra nepirataut pagalvojau....

Link to comment
Share on other sites

Aš turiu jų X&Y du diskus orginalus,dar Viva La Vida,Live 2003 kur du diskai yra ir dar tėvai užsakė man Prospekt`s March EP taip pat Muzikos Bomboj,tik kažkaip ilgokai neparveža arba tiesiog pamiršo paskambint.. :>

Link to comment
Share on other sites

Pavydžiu... Man davė šendien 100 litų ir sakė daryt ką noriu :D Tiktai gaila,kad nėra iš kur to Prospect's Marc alytuj gaut... Bet geriausia tai vakar buvo, nuėjau į Coldplay puslapį ir pamačiau koncertą stokholme rugpjūčio 22... Tai tėvai sakė važiuosim... Arba su pramogų fortu arba patys. tik su pramogų fortu žiauriai brangu,tai matyt patys savo mašina važiuosim...

Link to comment
Share on other sites

O pramogų fortas ir vėl veža? :stunned:

Dbr jau ir aš užsinorėjau dar kartą pamatyt Coldplay :>

 

O šiaip žnai dėl Prospekt`s March sakė tėvam,kad parveš po naujų metų ir paskambins dvd gavau bet dėl Prospekt`s March kaip neskambina taip neskambina,keisti jie...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ajaaa pagaliau atrašei :dance:

Woohoo, žinok taip laukiau kol atrašysi ;) Man vėl užėjo "coldplaymanizmas" . Pasitariau su tėvais,važiuosim arba į Hanoverį arba į Stokholmą :dance: Knisu internetą,ieškau bilietų... Pramogų forutas neatrašė, matyt pagalvojo,kad aš kažkokia psichė.. Nu iš šalies pažiūrėjus tikrai, ant kuprinės ir penalo prirašinėta didžiausiom raidėm "Coldplay" ir t.t. ... O penktadienį nueinu į muzikos parduotuvę,pasiteirauju ar neturi Prospect'o ,tai sakė turėjo,bet pardavė :dunce: liepė skambint į sandėlius,bet aš sandėlio numerį kažkur nukišau ir nebežinau ką daryt. Ai,kad ir iš po žemių,visviena ištrauksiu aš "Prospect's March" ...

P.S. Šeštadienį klausiau Chriso per BBC2. Laaabai faina buvo

Link to comment
Share on other sites

Netikėjau,kad taip laukei kol atrašysiu,bet vis dėlto smagu :cool:

Aš irgi labai norėčiau į jų koncertą,bet žinai mano tėvai sako jau kartą matei tai ir užteks,kai išleis naują albumą tada vėl galėsim važiuot :rolleyes:

Aš neapsirašinėjus savo daiktų,bet užtai visi kas mane pažįsta žino,kad man nesveikai patinka Coldplay :D Tai man to ir pakanka šiaip :laugh3:

O dėl to telefono numerio tai bandyk http://www.bomba.lt gal ten bus parašyta kas nors :>

Link to comment
Share on other sites

AAaaiijajai, jeigu pradėsiu rašyti nesamones,tai žinok čia iš džiaugsmo,nes Coldplay gavo tris grammy'us... alalajsylkkskaahas...

Ai,mes tai dar niekaip nenusprendžiam ką daryt su tais koncertais,nes pinigų kaip ir nėra. .. :(

Man dabar vis labiau ir labiau patinka Coldplay... Tu nepatikėsi,bet kai aš neklausau šiaip tų ramių dainų ( man širdis krypsta labiau prie "triukšmelio" ) tai vakar nusprendžiau išklausyt visas dainas,kurių šiaip jau neklausau ( labiausiai nustebau,kai pamačiau,jog šiaip Rush Of Blood To The Head turėjo būt ir "Amsterdam" bet mano diske kažko jo nebuvo) ... Ir kai paklausiau "Message" tai man toks šokas buvo... Nu nors užmušk nežinau kodėl,bet rimtai man buvo šokas. Ne dėl to,kad daina graži,bet dėl KAŽKO gulėjau tokia ir negalėjau nieko padaryti... Vat čia tai mokslininkai nepaaiškins nieko.

Tą numeriuką jau radau :) Kišenėj striukės buvo.

Tai va, tikiuosi ateisi dažniau,kad man nereikėtų vėl 2 savaičių laukti,kol atrašysi :dance:

Pašėlau vėl iš džiaugsmo gyggsggsgllalaalalala :dance: :dance:

Link to comment
Share on other sites

Prižadu,kad pasistengsiu kuo galima dažniau apsilankyt :>

O va mano pagaliau"Prospekt`s March" parvežė.

Taip mama pranešė dvi puikias naujienas vienu metu:

1.Coldplay laimėjo tris Grammy apdovanojimus

2.Parvežė mano taip labai labai ilgai lauktą diską :>

O šiaip tai žinai mane visada kažkuo užkeri dainos "Green Eyes" ir "A Message".

Visada,man šitos va jų dainos vienos iš mėgstamiausių,dar labai labai patinka "Lovers In Japan".Nu ir savaime suprantama,kad ir visos kitos laabai geros.Nu dar "Clocks" man labai tokia irgi stebuklinga daina :cool:

Link to comment
Share on other sites

Stenkis stenkis :cool:

Pavydas ima... Aš nedrįstu rodytis tai pardavėjai "bombinei" nes ji mane nervina :veryangry2:

Atsimenu kažkada vasarą "Viva La Vida" išklausydavau po 30 kartų ir neatsibosdavo kažkaip :thinking: O dabar tai jau taip į atmintį ta daina įsirežė,kad pažadinta TIKRAI padainuočiau... Neseniai mėgiamiausia buvo "Yes" , po to "Strawberry Swing" , vėliau " Lovers in Japan" o dabar galbūt "Whisper" , tik kad aš turiu dvi tas dainas, bet viena iš disko blogai įsirašė (diskas jau pagadintas,nes brolis diskų nesaugo) o kita ,atsisiųsta tai kažkokia irgi negera.. Tai kai mano grotuvas "daužtas" (ekranas suskilęs, ne šiaip sau brūkšnys o kapitališkai sudaužytas) aš visa peršikau, dar kai gulėjau sau ramiai lovoj su ausinėm tai kai pradėjo tokie kažkokia "sisteminiai" garsai ausis raižyt aš visa tik strykt iš lovos su visais daiktais... Grotuvą kuo toliau padėjau,nes aš dėl kiekvieno elektroninio prietaiso gedimo iškart dedu į kelnes... Tai va,tokie nuotykiai su Coldplay dainom buvo. O taip tai ryt ir poryt matyt neprisijungsiu,nes kompą tvarkys, perinstaliuos, nes jau visiškai nieko nepadaro,įsijungia per 10 min...

:dance: tėtis vėl atnaujino kalbas apie koncertą!! Liepė pasidomėti, nes atseit turi būti dar arčiau. Nesuprantu,tai jis gal nori,kad išvis kieme jie koncertuotų??

Link to comment
Share on other sites

Manau ir aš atvažiuočiau jeigu pas tave Coldplay kieme koncertuotų ;DD

O dėl to artumo tai kažkaip nžn.Na į Čekiją jie tikrai neatvažiuoja.

Arčiausiai Vokietija gal net ir pigiausia šiuo atveju :>

Man tai reikės dbr laukti kol jie kitą turą darys nes jau į to apčio turo koncertą tėvai tikraaai neišleis,kaip visada pasakytų tu jau matei tai kam dar reikia.Bet jie juk nesupranta ką man reiškia pamatyt Coldplay.Dar ir dbr pamenu kai baigėsi jų koncertas Prahoj tai gal dar kokią 15 min negalėjau nustot verkt nes taip suvokt,kad viskas baigėsi dbr važiuosiu atgal į tą Lietuvą ir gal daugiau jų nebepamatysiu.Sunku buvo,bet kažkaip ištvėriau ;>

O dėl kompiuterio,taiu mano ne ką geresnis

Pamenu vieną kartą tai iš vis nei neįsijungė,ir dbr jaučiu dar pilna virusų jame :>

Link to comment
Share on other sites

Tėvai liepė knistis ir ieškot kitų šalių,nes Vokietijoj per brangu. Radau Italijoj,pigiau,be to mes ir taip norėjom važiuot į Italiją, tai Rugpjūčio 31 koncertas :D Mes visvien mokslo metų pradžioj visada varom į kokią šalį, buvom Graikijoj, Turkijoj ir Tunise. Aš jau ir taip tėvus ėdžiau,kad į Italiją skristumėm.. Whoa,kaip kompas greit veikia,net gražu žiūrėti... Tik kad vaizdas debiliškai sukonfigūruotas,kažkaip viskas sumažinta ir šonai juodi.. Reikės paprašyt,kad suderintų. Aš atsimenu kai buvau maža Lietuvoj A-HA koncertavo,tai aš sugebėjau vidury koncerto užmigt...

Manau,kad visi CP fanai suvažiuotų pas mane į kiemą xD

Ech,vėl džiaugsmas begalinis užėjo. Kompas yra,jis labai gerai veikia, dar trys dienos laisvos, penktadienį pamokų nebuvo... Dar gal su drauge kokia susitiksiu... Ir dar tu atrašinėji :D noriu šokt :dance:

Link to comment
Share on other sites

Penktadienį pamokų nebuvo?

Smagu tada tau :>

Aš tai nžn mane tuoj depresija apims nes išprotėsiu kiek viskokių darbų ir dar visi kontroliniai,žodžiu,viskas į vieną vietą kaip visada susideda....

Keista,kad Italijoj pigiau negu Vokietijoj,bet visko gali būti :>

Mes ir su tėvais labai daug keliaujam,bet kai Lietuvoj dabar tokia situacija,tai tuputį reikia pralaukt kol viskas čia žinai Lietuvoj stabilizuosis :dozey:

Dabar jaučiu vėl rečiau čia ateisiu,bet kiek įmanona stengsiuosi dažniau :}

Link to comment
Share on other sites

Joo... Kažkokie durni renginiai..

Mane jau irgi ima bloga nuotaika. Ypatingai dėl muzikos mokyklos,nes jau taip nesiseka, kad šakės. Man ji niekad nepatiko ir matyt nepatiks... Išmokau tiek,kiek reikia,galiu toliau savarankiškai, tuo labiau,kad pianinu jau krūvą kūrinių savarankiškai išmokau. Bet ne,nūtinai reikia mokytos toliau... Va šiandien kraustausi iš proto,nes rytoj vokiečių kalba,kuri taip gerai sekėsi susišiks,nes nepapasakosiu teksto ir klausimai bus blogai parašyti. Ir šiaip nebesiseka...

Gerai,kad turiu Coldplay. Paklausius muzikos geriau pasidaro... Va pažiūrėjau kaip jie skaito Postcard'us ,tai šiek tiek prašviesėjo galva. Brolis bilietus jau nupirko, tikrai varysim :dance:

Tikiuosi viskas išsitaisys... Be blogio nėra gėrio xD

Aš suprasiu,jeigu rečiau ateisi. Palauksiu :)

Link to comment
Share on other sites

Man tai kažkaip viskas susitvarkė,greitai labai,bet svarbu,kad susitvarkė.

O tau tai labai smagu,kad važiuosi į Coldplay koncertą.Tai čia Italijoje ane?

 

Kažkaip keista,kad kažkam vokiečių kalba gali nesisekt

Man tai kažkaip aš jau kiek laiko mokausi tai dar nė karto 9 nebuvau gavus.Visada tik 10 ;DD

Link to comment
Share on other sites

Man irgi.. Jo,Udine yra Italijoj... Aš visada taip troškau į Italiją, ir štai xD

Vokiečių man visada sekėsi. Vieną kart esu gavus 9 nes mokytoja pagalvojo,kad ne taip raidę parašiau... Man šiaip su klausimais nesąmonės gaunasi.

Va draugė parašė karaoke puslapį xDD Tai dainuoju dabar coldplay :dance:

Link to comment
Share on other sites

Aš ir tokį kažkokį vieną žinau.

Bet ten tik viena Coldplay daina Speed Of Sound :>

Pravertė vis tiek dainavau,kol nusibodo ;DDD

Kažkaip dabar jei įsijungčiau karaoke tai manau tikrai smagu būtų padainuot.

Bijau užkimt,nes kai chore sopranu dainuoju,svarbu neužkimt :>

Link to comment
Share on other sites

http://www.karaokeparty.com Ten ne tik Speed Of Sound xDD

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bF087LV-CkA&feature=related]YouTube - Coldplay Live 2009 - 2/14 Kobe, Japan (GPASUYF, Talk, Hardest Part, Postcards) ???????[/ame] ^ Šitą klipą jau milijardą kartų peržiūrėjau,bet vistiek nenusibosta :D

Aš tai jau sergu gerkline liga kažkokia.. Šiaip tai aš jau kokias dvi savaites vaikščiojau atsilapojus gerklę,susirgt norėjau (nu nors užmušk,nepasakysiu kodėl,bet norėjau) ir susirgau. Ir būtent taip,kaip norėjau- be temperatūros,kokia lengva liga.

Chore aš norėjau dainuot,bet kažkaip apsigalvojau paskutinę akimirką, tai nuėjau į violončelę.

 

2009-02-26 (redagavau xD )

Šiandien gala tv prijungė :dance: ir internetą greitesnį... Tai žinai,įsijungiu patį pirmą kartą MTV Baltic ir rodo Coldplay. Tėtė perjungė,tai aš visa gerkle "Palik,palik!!!" , jis perjungė atgal ,tai vat rytoj žiūrėsiu vienuoliktą vakaro koncertą :wacky:

Link to comment
Share on other sites

Atsiprašau,kad tik dabar atrašau,bet žinai čia ta istorijos olimpiada buvo,tai kažkaip turėjau labai intensyviai ruoštis tai vis laiko nerasdavau,kada prie pc prieit.

Kaip man tas video priminė koncertą ;DD atrodo taip seniai viskas buvo prieš kokius 5 metus,nors tik rudenį iš tiesų.

O dėl MTV tai aš irgi būtinai žiūrėsiu tą koncertą.

Man tėtis sakė,kad aš užmigsiu,bet aš tikrai nieku gyvu neužmigsiu,nes kitaip sau atleisti negalėčiau :} Tokį gerą koncertą ir reginį pražiopsot!Tiesiog neįmanoma! :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...