Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne,nu coldplayerio nužudyt tai ne... Bet jeigu coldplayeris "negrynakraujis" , tai tada visko gali atsitikt :p

Šiaip tai nužudyt tai tikrai nieko nežudyčiau,nebent muzikos parduotuvės pardavėjai per galvą užvožčiau. . .

Kaaaip aš noriu trijų dalykų...

1. Koncerto

2. Prospekt'o

3. Pachatint su coldplayeriais xD

*miršta*

Link to comment
Share on other sites

Dar vienas naujas žmogus :}

Malonu :>

Propekt`s March gali užsisakyti parveža,žinoma,reikia palaukt,bet svarbiausia,kad parveža :>

Aš jau savąjį gavus esu,sakiau gal,nepamenu.

 

Man jūsų abiejų tokie pasakymai "o jeigu tau nepatiksiu" labai primena,kai aš norėjau su drauge iš Kauno susitikt ir labai bijojau,nes tokia pati baimė buvo:o jeigu aš tau nepatiksiu,bet per skype mes ištisas valandas savaitgaliais kalbėdavom,tik gaila,kad jau nebebendraujam ;}

Link to comment
Share on other sites

Ai,pažiūrėsiu kokioj kitoj parduotuvėj, kokiam Kaune ar panašiai... tik gal kur pigiau,nes 75 litų tai nemokėsiu :stunned: ... Ai,gal patiksim viena kitai xD Tikiuos...

Sakei sakei,tą dieną,kai sužinojom,kad CP gavo tris grammius ;)

Link to comment
Share on other sites

Hey guys!

 

Did you know that there are many Lithuanians living in my country Colombia?

 

The previous major of our city, Antanas Mockus Šivickas is from Lithuanian ancestry.

 

Oh,that is great! I actually didin`t know that,but I do think that it is very good :}

And how about you?Do you know anything about us Lithuanians?

If not than you can ask us whatever you like and of course we will answer you.

By the way it is so nice to see people from other countries in this thread!

Welcome :>

Link to comment
Share on other sites

Ai,pažiūrėsiu kokioj kitoj parduotuvėj, kokiam Kaune ar panašiai... tik gal kur pigiau,nes 75 litų tai nemokėsiu :stunned: ... Ai,gal patiksim viena kitai xD Tikiuos...

Sakei sakei,tą dieną,kai sužinojom,kad CP gavo tris grammius ;)

\

 

 

Aišku,kad patiksit,tik svarbiausia nebijoti :}

Nes aš bijojau su ja susitikt nes grynai galvojau kad nepatiksiu,tai galima sakyt vien dėl to ir nesusitikom aišku ir ji bijojo,bet bijoti yra normalu :}

Tikrai geriau Kaune arba Vilniuje pabandyk aš Kaune užsisakiau tai ir parvežė,o Vilnius dar kaip sostinė dar manau greičiau parvežtų.Dėl kainos tai iš tiesų nžn,nes tėvai nesako kiek mokėjo ;D

Link to comment
Share on other sites

Už Coldplay albumą galima bet kokią kainą sumokėt,nes visada žinai,kad tai yra ir bus labai geras ir nepakartojamas albumas su nepakartojama muzika :}

Žinoma,kad jei yra tavo gyvenamoje vietoje jis pirkt tai ten ir nusipirk,kam važiuot kitur jei tam pačiam mieste yra ;DD

Laukiu pirmadienio U2 turo datas paskelbs :>

Link to comment
Share on other sites

Aš irgi laukiu rytojaus,nes bus baisi diena,o aš noriu,kad ji greičiau praeitų...

AŠ tai ir mokėčiau tą kainą, pasitaupyčiau ir tiek, tik kad tėvai neleis,sakys "nemesk pinigų į balą, geriau atsisiųsk ar nusipirk kur pigiau..." . O aš slapta nusipirksiu :p

Ech,kaip smagu.. :dance:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...