Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a savo namuose... Va,elektra dingo,puikumėis. Aš dar viena namie,tai su nešiojamu kompu kažkaip susisiekiau su pasauliu :D šiaip šiandien rodo ,kad veikia viskas lyg ir normaliai,tik ryšys silpnas,toks silpnas,kad net skypas neveikia ;( Kai elektra prapuolė o aš namie viena,tai negakiu tų saugiklių atstatyti, tai ir sėdžiu tamsoj. Net tuoletan nueiti negaliu... FUIIII.

Link to comment
Share on other sites

a savo namuose... Va,elektra dingo,puikumėis. Aš dar viena namie,tai su nešiojamu kompu kažkaip susisiekiau su pasauliu :D šiaip šiandien rodo ,kad veikia viskas lyg ir normaliai,tik ryšys silpnas,toks silpnas,kad net skypas neveikia ;( Kai elektra prapuolė o aš namie viena,tai negakiu tų saugiklių atstatyti, tai ir sėdžiu tamsoj. Net tuoletan nueiti negaliu... FUIIII.

 

Man irgi vakar vakare buvo dingusi elektra... Bet neilgam... Gal tik kokiom penkiolikai minučių :D

Link to comment
Share on other sites

Hello lithuanians!!! :) what's up? :laugh3: gal kas buvot Coldplay koncerte? kaip noriu i ji.... negaliu.... :thinking:

 

Labas :} Aš buvau,rugsėjo mėnesį Čekijoj,kai buvo koncertas :cool:

Niekada nepamiršiu :>

Dar vienas naujas žmogus,smagu! :)

Link to comment
Share on other sites

Pagaliau namie ... Ten su ta elektra nesąmonės, brolis atėjo,padaužė mediniu šaukštu per laidą ir atsirado elektra.

Smagu,dar vienas naujas žmogutis :) Į koncertą dar tik važiuosiu... Į Udine,Italiją. Iki jo liko 171 diena :D

Link to comment
Share on other sites

Kaip tiksliai dienas suskaičiavus ;D

Aš tai dbr į jų koncertą norėčiau nuvažiuot vien dėl to,nes į salę paleidžia dideliu geltonus kamuolius ar balionus tiksliai nžn,o juose pilna blizgučių,ir dar dėl to,kad pamatyčiau dar kartą drugelius per Lovers In Japan :cool:

Rugpjūtį buvo tik 1 fanas Coldplay forume,o dbr jau net 5 :}

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...