Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

Čia Coldplayeriui nuodemė užmigt per Coldplay koncertą (net ir rodomą per TV) !!!!

Ir koncertas jau rytoj :dance:

Man visi live video primena koncertą į kurį važiuosiu, ir mane apima kažkoks nepaaiškinamas jaustas,kad tik greičiau tie 6 mėnesiai (blem,visas pusmetis dar :cry: ) prabėgtų.

Istorijos olimpiada? Kurią vietą užėmei?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taip istorijos,kurią vietą nžn,bus matyt,bet nieko gero nesitikiu,kažkaip labai blogai parašiau,bet svarbu,kad man patinka ir įdomu istorija.

Tik kitą savaitę bus aiškūs rezultatai.

Duosiu patarimą,nelauk,nes kai lauksi viskas per daug grietai praeis ir atrdodys,kad to nė nebuvo.

Man pačiai taip atsitiko.Grįžau namo ir atrodė,kad viskas buvo tik toks pasakiškas sapnas :}

Link to comment
Share on other sites

Visą koncertą aš vakar peržiūrėjau :}

Nežinau kaip apibūdint nuostabu,nepakartojama :smug:

Coldplay visuomet išliks Coldplay.

Aš žinai vakar kai pasižiūrėjau jų koncertą iš Japonijos tai dar kartą ir labai labai užsinorėjau dar kartą nuvažiuoti ir pamatyti juos grojant gyvai kur nors Europoje,na nes iš tiesų tai tokio reginio niekada nebus per daug :}

O dar kaip Chris Martin nuostabiai ant scenos atrodo ir labai taip šiltai elgiasi,net nežinau kaip apibūdint visa tai,trūksta žodžių :cool:

Link to comment
Share on other sites

Mano mama žinai sako aš niekaip nesuprantu iš kur pas jį tiek energijos.

Iš tiesų tai aš irgi nesuprantu kaip jis taip sugeba

Bėgioja,šokinėja ir šoka per visą koncertą,bet dainuoja idealiai be trūkumų.

Apdovanotas žmogus :}

Link to comment
Share on other sites

Visi jie apdovanoti :lol:

Ech,aš dabar vis save kaltinu,kad nepaprašiau tėvų ,kad leistų pabandyt įsirašyt koncertą.. Kaip pas mus tą "gala" dabar,tai yra funkcija,kad įsirašyt galėtum. Tai aš rezgiau planus,kad reikia įsirašyti tą koncertą... Noriu prisimušt save :D

Šiaip ant galo tai "padūsta" ir aju nebe taip gerai dainuoja jisai,bet jeigu esi Coldplay gerbėjas,tai daina gali būti dainuojama visiškai prastai,svarbu kad ją dainuotų Chrisas Martinas :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Pas mane irgi gala,bet aš kažkaip net neplanauvau įsirašyti koncerto,nes žinojau,kad anksčiau ar vėliau jis bus parsisiųst arba dar geriau bus išleistas DVD. :}

O šiaip ko dar klausai neskaitant Coldplay? :>

Jau istorijos olimpiados rezultatai paaiškėjo,Marijampolėje užėmiau 4 vietą :cool:

Link to comment
Share on other sites

Visoje Marijampolėje??? O kiek dar dalyvavo žmogeliukų?

Aš norėjau atsisiųst koncertą,bet kai tą kompą taisė išsitrynė winrar'as ,tai negaliu pažiūrėt :(

Ai,man šiaip antri yra Pink Floyd'ai xDD Šiaip man visai nieko Oasis dar, o šiaip tai gana daug turiu patinkančių dainų,tik pavadinimų nežinau :lol: Šiaip prikalbinau draugę prisiregistruoti, turi parašyt čia :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...