July 29, 200916 yr Gal girdėjot naują Jazzu dainą? [ame=http://www.youtube.com/watch?v=eW44GzZXQMo]http://www.youtube.com/watch?v=eW44GzZXQMo[/ame] Graži :nice: ir yra vaizdų iš Klaipėdos :smug: :wink3:
July 29, 200916 yr hm..įdomi daina..čia lietuvių atlikėja? kažkaip seniai naujienas žiūrėjau, tai biskį viduramžiai pas mane :rolleyes:
July 29, 200916 yr Na, kad jau postinam dainas, tai man šita patinka [ame=http://www.youtube.com/watch?v=bylN_lwOQ3g]YouTube - gilmour - pink floyd - high hopes - IITM[/ame]
July 29, 200916 yr Taip, lietuvių atlikėja. ;) Aš dievinu šitą dainą High Hopes. Žiaaauuuriai graži. :nice:
July 29, 200916 yr gal dar ir šita patinka? [ame=http://www.youtube.com/watch?v=oM5i94X5488]YouTube - Europe - Memories - Unplugged[/ame]
July 30, 200916 yr Šiaip pirmą kartą girdžiu. Bet graži. ;) Beje, dar tiksliai nežinau, bet planuoju kitą savaitę važiuot į kaimą. Tai tokiu atveju manęs čia nebus tada. :)
July 30, 200916 yr hm..gerai, kad panešei,o tai paskui gali infarktas ištikt, kai matysiu, kad neprisijungi kelinta diena :D
July 30, 200916 yr haha :lol: neduok tu Dieve! Ką gi aš po to čia veikčiau sugrįžusi be tavęs?? :sweatdrop:
Create an account or sign in to comment