December 5, 201114 yr Aš tai labai įtariai į žmones, iš tikro, žiūriu, bet jei koks žmogus labai patinka, tai aklai pasitikiu. Aišku taip nėra gerai, bet tikriausiai labiau savim pasitikiu, kad man negalėtų patikt koks 'blogas' žmogus :D
December 6, 201114 yr ai kazinau, kazkaip ;DD sunkiai gauna mano pasitikejima zmones;D bet jei jau pasitikiu, tai visu 100 procentu, kaip minejot cia ;D o jei draugu dabar ieskotis uzsieny, tai per intika niekada gyvenime :DDD
December 6, 201114 yr Hm, nežinau, dar toli, mačiau, kad visi labai dėl to džiaugiasi :) o kur tiksliai? semens arenoj?
December 6, 201114 yr a, tai visai man čia pat :D nežinau, aš šiaip nesu jų labai didelė fanė, bet reiks pagalvot :)
December 7, 201114 yr As ir nesu didele fane, bet tokie stebuklai lietuvoj buna tik karta ;D bet jau turiu kitu planu vasarai ;D nors labai noreciau juos pamatyt ;)
December 7, 201114 yr aš irgi nežinau kur būsiu šią vasarą, bet vistiek pirksiu. jei kas bandysiu parduoti. bet manes niekas negali sustabdyti :dance:
December 7, 201114 yr Aš tai kažkaip galvojau vasarą važiuot, kur nors padirbt ar šiaip :) bet dar toli, tai nežinau :D tai tu pirk, jei ką - aš perpirksiu ;)
December 7, 201114 yr aš praeitą vasarą užsieny dirbt norėjau, bet taip ir neišėjo :| tikiuosi šia vasarą geriau pasiseks. gal ką Belgijoj geresnio surasiu
December 12, 201114 yr Šiandien akropolio maximoj, tai belekokia per visą parduotuvę buvo eilė nusipirkt bilietų į Red Hot Chilli Pepers :D
December 12, 201114 yr joa, pradėjo pardavinėt 10h., o 12h jau pigiųjų nebebuvo. išpradžių labai nustebau, bet dabar perskaičiau, kad 500 tebuvo tokių. eilėj gal valandą prastovėjau bet turiu bilietą ir esu laiminga! :nice:
December 14, 201114 yr 200LT. :O bet ne kiek nesigailiu :P stovima arba sedima. sake su brangesniais bilietais galima ir stovet ir sedet, tik atvirksciai negalima (su pigesniais eit sestis)
December 16, 201114 yr Paneles, girdejot? rugsejo menesi Coldplay Lenkijoj koncertuos, gal yra noro vaziuoti?;)))
December 16, 201114 yr rugsejo 19d, dar kainu nera, nes bilietai tik nuo sausio 10 dienos parsidavines ;)
December 17, 201114 yr toloka?;D arciau ir but negali...as tai taip noreciau nuvaryt, nes i lietuva manau jie niekada neatvarys ;/
December 17, 201114 yr Iš tikro, tai jei labai norėtum, tai ir dar toliau nuvažiuotum. O kaip man, tai Coldplay koncertas tikrai nėra tas renginys, dėl kurio galėčiau išleist kokius 500lt
Create an account or sign in to comment