Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ačiū, tik dabar pastebėjau ;DDD

Nu pas mane ta zoom jaunimo kortele, tai turbūt netinka....;// pas mama gal ta mandresnė bus...rašiau aš dėl mokėsčių, bet ten irgi ne ką susigaudžiau, va:

 

dėkojame už Jūsų laišką.

 

Jeigu iš banko sąskaitos atliktumėte pavedimo operaciją, būtų taikomi banke nustatyti mokesčiai. Informacija apie įkainius pateikiama nuorodoje http://www.swedbank.lt/lt/pages/privatiems/mokejimo_pervedimai_ir_atsiskaitymo_operacijos_negrynaisiais_pinigais

Jeigu atsiskaitymo operaciją atliktumėte naudojantis kredito kortele paslaugos teikėjo interneto puslapyje, mokestis nebūtų taikomas.

 

Jei turėtumėte daugiau klausimų dėl "Swedbank" teikiamų paslaugų, skambinkite mums tel. 1884 (skambinant iš užsienio +37052684444) arba rašykite [email protected] .

 

Geros Jums dienos!

 

Pagarbiai

Link to comment
Share on other sites

Na, kiek supratau, su ZOOM kortelėm neišeina apsipirkinėt (man tėtis ką tik užsimanė įtaisyt, tai irgi domėjaus), tik su ta Visa WEB, kuri yra J18 planu duodama. Nors nesu tikra...man irgi bankininkystė toks miškas.

P.S. nusprendžiau, ryt 10:00 einu "pas dantistą" :D

Link to comment
Share on other sites

Nu blyyn, nu žiūrėsim...

Ot kur, man tai ryt būtų labai gerai pirkt, nes egzas tik 14:40, o 11h tikrai būsiu dar namie, nu bet jei ką, tai manau aš iš pirmo užsirezervuosiu bilietą ( ten 3 dienom leidžia) ir bandysiu visais būdais normaliai nusipirkt ;DD

Link to comment
Share on other sites

Nu blyyn, nu žiūrėsim...

Ot kur, man tai ryt būtų labai gerai pirkt, nes egzas tik 14:40, o 11h tikrai būsiu dar namie, nu bet jei ką, tai manau aš iš pirmo užsirezervuosiu bilietą ( ten 3 dienom leidžia) ir bandysiu visais būdais normaliai nusipirkt ;DD

 

o tikrai galima is pradziu tik užsirezervuot 3 dienom? :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Manau tikrai atsirastų mūsų neblogas kiekis, kad užsisakyti autobusą ir bandyti važiuoti :)

 

EDIT: net ir mikriukas būtų variantas, jei mūsų ir ne tiek daug būtų.

 

Beje, kas kokius bilietus planuoja pirkt? Ar tuos pigiausius (prie kurių prirašyta 'for disabled people') ar tribūninius? ar net brangesnius?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Manau tikrai atsirastų mūsų neblogas kiekis, kad užsisakyti autobusą ir bandyti važiuoti :)

 

EDIT: net ir mikriukas būtų variantas, jei mūsų ir ne tiek daug būtų.

 

Beje, kas kokius bilietus planuoja pirkt? Ar tuos pigiausius (prie kurių prirašyta 'for disabled people') ar tribūninius? ar net brangesnius?

 

Taip, galetu visi Lietuvos Coldplayeriai susimest ir nuvaziuot! As tai apie stovimus galvoju :)

Link to comment
Share on other sites

Taip, galetu visi Lietuvos Coldplayeriai susimest ir nuvaziuot! As tai apie stovimus galvoju :)

 

Būtent. Vienykimės! beje, kurie čia stovimi? nes aš matau tik 'tribune' 'tribune' 'tribune'

Link to comment
Share on other sites

Arminai, buvau skaičius, kad taip, bet kaip paskaitau lenkišką forumą, tai mane depresija apima, nieko nesuprantu....ten jiem patiem sunkumai pirkti tuos bilietus..o ką jau apie mus šnekėt....žodžiu, labai pergyvenu..;)

 

Dėl mikriuko, autobusų...jum neatrodo, kad paprastai važiuot būtų pigiau? kad ir traukiniu, visi kartu perkam bilietus, tai gal ir nuolaidą padarytų, na nežinau, šitas klausimas labiau į ateitį;))

Link to comment
Share on other sites

Arminai, buvau skaičius, kad taip, bet kaip paskaitau lenkišką forumą, tai mane depresija apima, nieko nesuprantu....ten jiem patiem sunkumai pirkti tuos bilietus..o ką jau apie mus šnekėt....žodžiu, labai pergyvenu..;)

 

Dėl mikriuko, autobusų...jum neatrodo, kad paprastai važiuot būtų pigiau? kad ir traukiniu, visi kartu perkam bilietus, tai gal ir nuolaidą padarytų, na nežinau, šitas klausimas labiau į ateitį;))

 

Be abejonės ir taip galima! Manau, pirmiausia - bilietai, vėliau žiūrėsim kaip geriau :cool: ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu blyyn, nu žiūrėsim...

Ot kur, man tai ryt būtų labai gerai pirkt, nes egzas tik 14:40, o 11h tikrai būsiu dar namie, nu bet jei ką, tai manau aš iš pirmo užsirezervuosiu bilietą ( ten 3 dienom leidžia) ir bandysiu visais būdais normaliai nusipirkt ;DD

 

Kaip suprast normaliai nusipirkt?

Va kas dabar mane suglumino, tai kad rodos, nėr elektroninių bilietų (kur pats atsispausdini), o tik paštu siunčia...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...