Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ohoho, tai čia tau kaip reikiant :D

man irgi buvo linksma, nuėjau miegot po 8 val ryte :D balsą irgi buvau praradus, vakar grįžau namo, tai dar žiauriai miego norėjau :D eglutės Vilniuj net nemačiau, o kai iš Vilniaus į Kauną važiavom, tai pirmam golfe trise gale sėdėjom, tiksliau - miegojom :D

dabar laukiu foto, viena turi būt labai gera, tai jei gražiai atrodau aš joje, tai į fb įsidėsiu ;)

Link to comment
Share on other sites

hehe mes irgi apie 8 ryto baigėm bet taip ir nenuejau miegot :lol:

 

tu bent jau fejerverkų tikriausiai vilniuj matei...mes tik tuos kur patys turėjom....ir vieną padegtą šluota xD

buvom 28 žmonės, bet 10 lovų teturėjom...

Link to comment
Share on other sites

Aš iš Kauno ;)

Va, DNB man atrašė "Informuojame, kad atsiskaitant kortele internetu tiesiogiai, t.y. įvedant CVV kodą, tarptautinio pavedimo mokesčio mokėti nereikia.

Tarptautinio pavedimo mokestis yra mokamas tuo atveju, jei yra atliekamas pavedimas nurodant gavėjo duomenis, sąskaitos numerį, banko rekvizitus." Tai... kaip ir nėra? :awesome:

 

Tai va, jei perkat kreditine, įvesdami tuos tris skaičiukus, mokesčio nėr.

Aš lauksiu pernakt :anxious: neįsivaizduoju, ką mokykloj darysiu, bet nesvarbu. Ir tikiuos, kad lenkai punktualūs ir atidarys prekybą 01:00, o ne vėliau. :D

 

EDIT: yay, šiandien Simpsonai su Coldplay buvo :D šiaip niekad nežiūriu grįžus, o šiandien kaip tik įsijungiau :happy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...