Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

Hmmm... Matyt buvo keičiamas dizainas forumo tai parašyt anksčiau negalėjau, BET:

 

Naujas Coldplay albumas: Ghost stories, kuris pasirodys gegužės 19 dienąąą!!! Puiku. Dainų sąrašas:

 

 

1. Always in My Head


2. Magic


3. Ink


4. True Love


5. Midnight


6. Another’s Arms


7. Oceans


8. A Sky Full of Stars


9. O

 

Jau dabar galima pasiklausyti Magic:

 

 

ir Midnight:

 

 

Ką gi, Coldplay toliau keičiasi ir stebina!

Link to comment
Share on other sites

Aš jau maniau, kad iš lietuvių čia nieks nebeužsuks :D

Ką galiu pasakyt, man asmeniškai patinka jų nauja kryptis. Midnight man tik nepatiko padirbtas Chris'o balsas ir per daug gal tos elektronikos. Na, o Magic išties nebloga, tik va kai kam nepatinka, kad per daug paprasti dainos žodžiai, bet man tai nekliudo. :)

Beje, gegužės 19-tą mano gimtadienis! Vos neapsižliumbiau, kai pamačiau tą datą. :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Kol kas iš to ką girdėjau, įspudis susidaro laaabai teigiamas. Su Midnight Coldplay į jiems visiškai naują teritoriją, kas yra sveikintina. O Magic man puikiai įprasmina visą jų karjera. Toks viduriukas tarp old ir new Coldplay.

P.S. Sveikinu sulaukus naujos eros!

Link to comment
Share on other sites

Hm, nežinau ar jūs žinot tai, bet administratoriai ruošiasi šį forumą uždaryti. Jeigu taip nutiks, tai greičiausiai daugelis forumiečių pereis į šį puslapį - http://coldplayers.boards.net/

 

Matyt, reiks ten keltis.

 

Coldplay surengė gig'ą ir atliko dvi naujas albumo Ghost Stories dainas: Always In My Head ir Another’s Arms.

 

Pačiam pasirodyme pirmą kartą skambėjo Magic ir Midnight.

 

Pats koncertas buvo įkeltas į youtube:

 

[video=youtube;fg_r6pL1Q0k]http://www.youtube.com/watch?v=fg_r6pL1Q0k

Link to comment
Share on other sites

Ei, viskas gerai, atsirado naujas administratorius, taigi niekur keltis nereikės :nice:

Always in my head laaabai faina daina, Another's arms irgi nebloga, bet reiktų sulaukti šių dainų studijos versijų. O jums kaip? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sutinku su tavim, Šarūnai. Bet tai tik viena daina, vistiek manau, kad Ghost Stories bus stiprus albumas. Gal nėra taip jau blogai turėti vieną Coldplay dainą, pagal kurią galima patūsinti :lol: Nors šiaip manau ne jiems kurti tokio stiliaus dainas.

 

Ar jau esat girdėję Oceans? "Parašiutiški" Coldplay dar gyvi :D

[video=youtube;axWQoA1Psh0]

 

Beje, gal žinot, gal ne, bet Chris'as išsiskyrė su Gwyneth Paltrow prieš porą mėnesių. Ir štai ką radau "Žmonėse":

 

 

2kiwx0.jpg

dnkcqu.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pritariu. Man dainos kažkaip per paprastos, ir žodžiai dar tokie.. Nors aš esu iš tų, kurie dievina senuosius klasikinius Coldplay, dabar pradedu pasiilgti tos MyloXylot'iškos energijos. Toks jausmas, kad jie bando kurti kažką tokio kaip anksčiau, bet jiems nelabai pavyksta. Na, vis dėlto, tai juk buvo prieš 9 metus.

Bet tikrai galiu pagirt "Ghost Story" iš deluxe edition, daina - 10 balų.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sveiki, jei čia dar yra gyvų :)) Tikriausiai jau visi girdėjot, kad kitais metais bus naujas Coldplay albumas 'A Head Full of Dreams' ir pasaulinis turas. Kaip manot, gal pagaliau pamatysim savo dievukus Lietuvoj ? :) Manau šansų yra. Bet kuriuo atveju nesvarbu, šį kartą tikrai važiuosiu :D

P.S. Kaip jums nauja daina ? :) [video=youtube;FYogZ1KER_k]

Link to comment
Share on other sites

Jėėė, aš kaip visada čia apsilankau, džiugu kad po tiek laiko kažkas pabudo :nice:

Kažkur skaičiau, kad jie planuoja didelį turą, na tipo aplankyt šalis, kuriose dar nebuvo. Taigi šansas Lietuvai yra. Įdomu ar vėl naudos xylobands koncertuose :wideeyed:

O daina visai nieko tokia, nors Atlas, kurią irgi kūrė filmui, labiau patinka. : )

Link to comment
Share on other sites

Vakar per BBC Music Awards xylobands buvo sugražinti, žmonių džiaugsmui :D Tai tikiuosi, kad per turą bus taip pat.

Galbūt Atlas ir truputį geresnė, bet ši taip pat 'baisiai kabina'. Norėčiau, kad ir kitas albumas būtų kažkas panašaus į šią dainą :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...