Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

Valio tema pabudo:D kaip jums gerai, dauguma kažkur važiuoja, o aš vis Lietuvoj ir Lietuvoj. Nesijuokit, bet rudenį pirmą kartą buvau išvažiavus į kitą šalį - Lenkija:laugh3: Dabar taip laukiu matkės pupp'o rezultatų :smart:

Link to comment
Share on other sites

^ Heh, suprantu tave, aš tai vėl susiplanavau visą smagumą rudeniui, o vasarą užsispaudus sėdėsiu.

 

Egzaminų rezultatų irgi laukiu. Pasirodo, pirmadinienį NECas paskelbė datą, kada paskelbs, kada bus pranešti anglų rezultatai. Makes sense, ane? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jei klausi manęs, tai per lietuvių kalbėjimą bijojau, bet gavau maksimumą, rašinys normaliai, teksto suvokimas,kaip visada, pievos:laugh3:, gramatiką gerai moku, tai lengva. Matematikos, tai atrodė žiauriai lengvas, bet jaučiu žioplų klaidų padariau (nors tikrinausi 6 kartus:rolleyes:), tai gavau 9

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Taigi taigi, ką gi ką gi Coldplay išleido naują dainą pavadinimu Atlas

 

Paklausyt jos galit čia [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Lh3TokLzzmw]Coldplay - Atlas (Hunger Games: Catching Fire)(Lyric) - YouTube[/ame]

 

Ši daina, mano nuomone, mišinys tarp albumo Parachutes ir MX. Kadangi labiau mėgstu tokias dainas kaip Violet Hill, Politik, Clocks ši daina man nelabai patiko. Dažniausiai į klipus klausydamas muzikos nežiūrių, bet jis neblogas, tokiai dainai kitokio ir neįsivaizduoju. Nepaisant mano nuomonės Coldplay atgijo ir sukūrė naują šedevrą. :)

 

8+/10. Ką manote jūs?

 

P.S. Nepykit, kad ilgai nebuvau prisijungęs :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bent man kolkas gerai. Šiais metais perėjau į naują mokyklą ir labai džiaugiuosi. Daug draugiškesnė klasė, mokytojai geresni ir šiaip aplinka malonesnė. Pagaliau į mokyklą einu, tiksliau važiuoju su noru:laugh3: O kaip tau ir kitiems sekas?;)

Link to comment
Share on other sites

Normaliai, po truputį ruošiuos dešimtos klasės egzams, nors nėra ten ką labai ruoštis. Jau spėjau peršalti :laugh3: Gal dalyvausit SecretSanta? Aš pernai dalyvavau, tai taip faina netikėtai gauti iš užsienio pasveikinimą :wacky:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...