June 12, 201313 yr Hey, žiūriu forumas vėl mūsų liūdi... kaip sekasi? kaip sesijos? :) kokie vasaros planai?
June 13, 201313 yr Neblogai. Liepą ruošiuos varyti į Depeche Mode koncertą. Gal kas nors iš jūsų irgi varo? O tau kaip sekas? :)
June 13, 201313 yr Šaunu :) aš šią vasarą dar jokio koncerto nesuplanavus, bet kadangi mano draugas dirba prie renginių organizavimo, tai kur nors gal ir nueisiu :) baigiau antrą kursą ir šeštadienį išvarau į Norvegiją padirbėt keliom savaitėm :)
June 19, 201313 yr Kitą savaitę pas killerių kažkaip reikia nusigauti, o nuo liepos išvykstu į nyderlandus praktikos atlikti ^^
June 20, 201313 yr Heh, baigiau mokyklą. Planuoju rugsėjį į Londoną skrist pas Swim Deep. O nebandysi prie studijos pagauti Coldplay, jei jie dar rugsėjį bus ten? :P
June 20, 201313 yr Tai čia savaime akivaizdus faktas :D labai tikiuos, kad bus, nors viltis nedidelė, kai jie dabar dirba (arba tiesiog labinasi su žmonėm) visą laiką
June 22, 201313 yr Kitą savaitę pas killerių kažkaip reikia nusigauti, o nuo liepos išvykstu į nyderlandus praktikos atlikti ^^ Kokia praktika bus? :rolleyes:
June 23, 201313 yr Valio tema pabudo:D kaip jums gerai, dauguma kažkur važiuoja, o aš vis Lietuvoj ir Lietuvoj. Nesijuokit, bet rudenį pirmą kartą buvau išvažiavus į kitą šalį - Lenkija:laugh3: Dabar taip laukiu matkės pupp'o rezultatų :smart:
June 23, 201313 yr ^ Heh, suprantu tave, aš tai vėl susiplanavau visą smagumą rudeniui, o vasarą užsispaudus sėdėsiu. Egzaminų rezultatų irgi laukiu. Pasirodo, pirmadinienį NECas paskelbė datą, kada paskelbs, kada bus pranešti anglų rezultatai. Makes sense, ane? :lol:
June 25, 201312 yr Jei klausi manęs, tai per lietuvių kalbėjimą bijojau, bet gavau maksimumą, rašinys normaliai, teksto suvokimas,kaip visada, pievos:laugh3:, gramatiką gerai moku, tai lengva. Matematikos, tai atrodė žiauriai lengvas, bet jaučiu žioplų klaidų padariau (nors tikrinausi 6 kartus:rolleyes:), tai gavau 9
September 7, 201312 yr Taigi taigi, ką gi ką gi Coldplay išleido naują dainą pavadinimu Atlas Paklausyt jos galit čia [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Lh3TokLzzmw]Coldplay - Atlas (Hunger Games: Catching Fire)(Lyric) - YouTube[/ame] Ši daina, mano nuomone, mišinys tarp albumo Parachutes ir MX. Kadangi labiau mėgstu tokias dainas kaip Violet Hill, Politik, Clocks ši daina man nelabai patiko. Dažniausiai į klipus klausydamas muzikos nežiūrių, bet jis neblogas, tokiai dainai kitokio ir neįsivaizduoju. Nepaisant mano nuomonės Coldplay atgijo ir sukūrė naują šedevrą. :) 8+/10. Ką manote jūs? P.S. Nepykit, kad ilgai nebuvau prisijungęs :rolleyes:
September 7, 201312 yr Kuo daugiau kartų jos klausau, tuo labiau man ji patinka :lol: Šiaip tikrai nesitikėjau, kad jie vis dar moka sukurti kažką panašaus į senesnį "klasikinį" Coldplay. Mano nuomone daina išties puiki, 9/10. :) Beje - https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/1176130_10153232633680253_1809538543_n.jpg Lietuva ketvirta :wacky:
September 11, 201312 yr Aš tai per BBC klausiau, kai pirmą kartą paleido, tai kaifavau nuo minties, kad tuoj išgirsiu nauja dainą per 2 metus:cool: O daina tai labai patinka, bijojau, kad bus kažkas panašesnio į MX, bet CD, tikriausiai, išgirdo mano norus:wink3::laugh3:
September 13, 201312 yr Na jo, kai sužinojau ką Atlasas reiškia graikų mituose (Titanas kuris laiko dangų virš žemės, astronomijos titanas) visiškai pakeičiau požiūrį į dainą. Kiekvienoj Coldplay dainoj yra kažkas savito, neįprasto. Kam įdomu paskaityt va: http://en.wikipedia.org/wiki/Atlas_(mythology)
October 9, 201312 yr Bent man kolkas gerai. Šiais metais perėjau į naują mokyklą ir labai džiaugiuosi. Daug draugiškesnė klasė, mokytojai geresni ir šiaip aplinka malonesnė. Pagaliau į mokyklą einu, tiksliau važiuoju su noru:laugh3: O kaip tau ir kitiems sekas?;)
October 9, 201312 yr Normaliai, po truputį ruošiuos dešimtos klasės egzams, nors nėra ten ką labai ruoštis. Jau spėjau peršalti :laugh3: Gal dalyvausit SecretSanta? Aš pernai dalyvavau, tai taip faina netikėtai gauti iš užsienio pasveikinimą :wacky:
October 10, 201312 yr Aš tai 10kl egzaminus jau praeitais metais laikiau. Dėl peršalimo, tai antrą savaitę vos prakalbėjau:embarrassed: Dar vienas klasiokas atsisėdo šalia per matkę ir sako, kad nereikia rūkyt, nors aš nerūkau:laugh3:
November 1, 201312 yr [ame=http://www.youtube.com/watch?v=BMQ65vMGF2c]Coldplay - Cemeteries Of London (Halloween 2008) - YouTube[/ame] Su Helovinu :D
Create an account or sign in to comment