Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Kaip čia vėl tylu...

 

Aš tai vakar buvau pusseserės gimtadienyje, tai ten vienas toks panašus į Guy buvo ir veidas, ir sudėjimas, net šypsena:awesome:. Taip sunku buvo nespoksot į jį:wideeyed:.O dar visai neseniai galvojau, kodėl man nesiseka pamatyti žmones, panašius į Coldplay narius.

Link to comment
Share on other sites

Atšvenčiau repetuodama : )

 

Mūsų mokykloj kiek kitaip, nei įprasta, vienuoliktokai nieko nedaro, o dvyliktokai daro 2 valandų trukmės beveik profesionalaus lygio pasirodymą :lol:

 

Coldplay negrįš į senas vėžes, nes niekur iš jų neišėjo. Jie juda į priekį, ir zirzimas, kaip gerai būtų dar vienas AROBTTH, mano nuomone, yra beviltiškas.

Link to comment
Share on other sites

Man irgi, pavyzdžiui, labiau patinka senesnės jų dainos. Aišku nuostabu, kad Coldplay nestovi vietoje ir juda toliau bandydami kažką naujo, bet ne tokius aš juos pamilau, kokie jie yra dabar:rolleyes:. Tiesa sakant, MX yra vienintelis jų albumas, kuriame yra kekios dainos, kurių nepernešu ir negaliu klausytis:\.

Link to comment
Share on other sites

Labai kvailai jaučiuos. Aš juos labai mėgt pradėjau nuo Paradise (nesmerkit :laugh3:), bet dabar suprantu, kad čia tik paprastutė pop daina, palyginus su senesnėm jų dainom. Ir šiaip labai pykstu ant savęs, kad anksčiau nebuvau jų pastebėjus :angry:

Link to comment
Share on other sites

Aš tai net nežinau, kokią pirmą jų dainą girdėjau, bet prisimenu, kad tada, kai klausiaus įvairiausių stilių dainų, tarp jų buvo Clocks ir The Scientist. Net nepajutau, kaip mėgstamų Coldplay dainų skaičius didėjo ir nuo tada pradėjau labiau jais domėtis:)

Link to comment
Share on other sites

Ei, Paradise nėra paprastutė - nemanau, kad Coldplay apskritai turi paprastų dainų - tad nėra ir ko gėdytis :nice:

 

Sutinku, kad MX kažko lyg ir trūko, ar to daugiasluoksniškumo buvo per daug, ir jis silpnas konkurentas Rushui ir Vivai. Tik dėl tų vėžių prisikabinau, nes jų vėžės - judėjimas ir kitimas, o tai jie akivaizdžiai daro iki šiol.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...