Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I'm going to have a new kitty on sunday, i think. And it's really hard to choose the name. My sister once suggest Omega, but i think there are too much relations with Möller's Omega-3 :laugh3: so, i thought the another name, today. it's Bona. What do you think? Btw, my last cat's name was Fina :)

Link to comment
Share on other sites

No! Bob Dylan is the greatest!!! :awesome: :laugh3:

hehe :awesome:

Nu gerai Laura :D

 

i'll remember ur name i promise :D

it's ok :nice:

I'm going to have a new kitty on sunday, i think. And it's really hard to choose the name. My sister once suggest Omega, but i think there are too much relations with Möller's Omega-3 :laugh3: so, i thought the another name, today. it's Bona. What do you think? Btw, my last cat's name was Fina :)

thats so awesome! :bomb:

hahah, moller's omega :laugh: i never though of that, but now when you said it, that name does associate with it xD

i had a cat named Garfield (haha how original, i know :lol:) and now i have Vanilla :wacky:

it's a girl right?

Bona sounds cool :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Ir va, dar vieną bėdą turiu, gal gali ką patart. Kaip jau visiems aišku, artėja šimtadienis, ir aš norėčiau ten dainuot, bet nelabai gaunasi, nes mūsų matematikos mokytoja susirgus, ir su kita, kur pavaduoja, mums kai kurios pamokos nesutampa, todėl vietoj dviejų muzikų turim vieną muziką ir vieną matematiką. O repeticijos kaip tik ir vyksta per antrą muziką. Neit į matę būtų blogai, nors ir nelaikau egzo, ir mokytojai tai nelabai patiktų. O dalyvaut programoj noriu. Ką daryt? :embarrassed:

Link to comment
Share on other sites

Aj, čia šiaip bus tokia balta su raina uodega ir juoda nosim ir ausim. Kiek mačiau per kompą, tai atrodo, kaip balsis tigras panašiai :D bet dar yra problema, nes sesė nori pavadint Sparta. Tipo nuo nuo to Graikų poliaus, bet man labiau kojines primena :dozey:

haha, kiek daug asociaciju su viskuo :lol: nors sparta visai gražiai skamba, taip karingai :P

Ir va, dar vieną bėdą turiu, gal gali ką patart. Kaip jau visiems aišku, artėja šimtadienis, ir aš norėčiau ten dainuot, bet nelabai gaunasi, nes mūsų matematikos mokytoja susirgus, ir su kita, kur pavaduoja, mums kai kurios pamokos nesutampa, todėl vietoj dviejų muzikų turim vieną muziką ir vieną matematiką. O repeticijos kaip tik ir vyksta per antrą muziką. Neit į matę būtų blogai, nors ir nelaikau egzo, ir mokytojai tai nelabai patiktų. O dalyvaut programoj noriu. Ką daryt? :embarrassed:

neik į tą matkę, dėl vienos pamokos tikrai nieko nenutiks, o ypač, kad egzo nelaikai :thinking:

dar neaišku ar tai, kad mokytoja serga yra privalumas, nes dažniausiai pavaduojančios mokytojos būna raganos.

o su pačia mokytoja nebandei tartis?

jeigu n raidę parašys tai manau mama turėtų suprast, kodėl praleidai. gi nepabėgai iš pamokos, nes parūkyt norėjai :P

taip kad, vietoj tavęs aš laisvai eičiau repetuot :nice:

Link to comment
Share on other sites

Nu, aš dar su mokytoja nekalbėjau, ryt pabandysiu. Šiaip dabar pavaduoja mokytoja, kuri seniau man irgi dėstė, bet tai dar nieko nereiškia :dozey: sakiau mamai kokia situacija, bet nieko man nepatarė. Nors sakė, kad galima ir nedalyvaut šimtadienį... nu nžn, kaip čia bus...

o dėl vardo, tai irgi nežinia, kaip bus, reiks kiba burtus traukt :D beje, man taip irgi vardą išrinko: sudėjo visus siūlymus į kepurę ir mano sesė traukė. O aš taip norėjau būt kokia Viktorija :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...