Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol:

aj, aš nieko kažkaip ypatingo: senelius aplankiau vakar, dar važiuodama sankryžoj vos į kitą mašiną nesimūrinau, jau galvojau, kad bus šakės :\ o paskui, tai namie buvau, Krikštatėvį žiūrėjau...

šiandien eisiu balsuot, nes pas mus rinkimai į seimą, kadangi vienas seimo narys iš mūsų miesto numirė, tai dabar reikia išrinkt kitą į jo vietą.

Link to comment
Share on other sites

tai adrenalino "apturėjai" :lol:

 

aš dar nesu balsavus :|

 

wooohoo ryt į Kauną varau :awesome:

Nu jo, dabar tokia nusipelniusi jaučiuosi :D

ką ryt Kaune veiksi?

Mano du klasiokai rytoj varo į Tūkstantmečio vaikus ;)

My name is Karen, and I would like to hear from people from Lithuania in English. You can send it to my inbox.

Hi Karen, I'm Karolina ;)

what do you mean 'to hear from ppl from lithuania?'

Link to comment
Share on other sites

My name is Karen, and I would like to hear from people from Lithuania in English. You can send it to my inbox.

hello there :nice:

I think you should ask us something first if you wanna know something :wacky:

Nu jo, dabar tokia nusipelniusi jaučiuosi :D

ką ryt Kaune veiksi?

Mano du klasiokai rytoj varo į Tūkstantmečio vaikus ;)

 

:lol:

mes tai važiuojam aplankyt nabagėlių draugų kauniškių :awesome:

Link to comment
Share on other sites

O, aš irgi noriu jau savaitgalio, nes šiandien sunki diena buvo: pasirodo, rusų mok buvo atsiuntus namų darbų padaryt, kurių aš nemačiau, tai nelabai buvo patenkinta, kad nepadariau. Tai šnd kokias 3 ar 4 val vien rusų dariau. Man, kadangi, ji sunkiai sekasi, nors niekaip nesuprantu, kodėl aš jos nemoku, nes juk, atrodo, normaliai nuo 6 klasės mokiausi... :embarrassed:

kaip Kaune sekėsi?

Link to comment
Share on other sites

ugh rusų :| niekada nemokėjau ir nemokėsiu. man tai mama visada padėdavo. tu neprašai jos? :)

 

nieko, smagiai pavakarojom. antradienį su greituoju traukiniu nulėkėm, pernakvojom, trečiadienį bandėm po laisvės alėją pavaikščiot, bet buvo per šalta :lol: vakare su paprastu grįžom. šiandien keltis septiną, trys pirmos paskaitos algebros, tai vakar 11 miegot nuėjau :stunned: bet šiandien vistiek dvasios nėr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

o, kaip šimtadienis? gerai atšventėt?? :awesome:

 

aš tai nieko, toliau tinginiauju. Buvau savaitgaly plungėj, ten mama gripu pakankama smarkiai serga. šiandien brolis susirgo, tai pasiruošusi psichologiškai artimiausiu laiku kristi. bet kovosiu iki galo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Į antrą nėjau, nes ten daug žmonių turėjo būt ir vietos mažai. Aišku, dabar gailiuosi...

Pas mus jau praėjo sirgimas. Užjaučiu tave, aš jaučiu, kad ir man jau kažkoks virusas prikibo: gerklę ir galvą skauda. Bus blogai... :cry:

Beje, su moters diena ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...