Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sziasztok! Nekem is tetszik a fejléc. Megvártam hogy hivatalosan megjelenjen a lemez. Persze röktön megvettem. Állati, nagyon jó. Befejeztem a Violet Hill keresztszemes képét. Majd felrakom.:)

Link to comment
Share on other sites

Mi ez a nagy csend errefelé? Hogy vagytok? Mindenki a lemezt hallgatja megállás nélkül? :nice:

 

(Hogyan kell a képet beszúrni a gépről? Eltűnt az a gomb, amivel eddig lehetett.. )

 

csend a vihar elott :)

en mar nemtudom kibirni,de nekem meg van egy koncert az elott es most juniusba harmon is voltam

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nem tudom szeretitek-e a U2-t, de ha igen örömmel ajánlom a U23D koncertet Budapesten az Arénaplázában, állati. Életemben én még csak egyszer voltam koncerten, most szombaton a T-mobil kapcsolat koncerten. Sanatanát láttam. Nekem ő nem nagy favoritom, a szüleim szeretik, de azért jó volt.

Link to comment
Share on other sites

Szia! :)

 

Olyan ritkán látni Téged errefelé! Bár másokat is... Zsebi például eltűnt... :disappointed:

 

 

Hűha, én összesen nem voltam ennyi koncerten, mint te most. :lol:

 

ritkan?? pedig legnyagyobb spammernak neveznek:lol:

 

Gabinak sok a suli ev alatt,nemtom most merefelle van,de mintegy en Coldplay koncertet akarom

 

u23d-t nagyon akarom latni,mert a kedvenc zenekarom es sporolok is toluk sokat,de itt lecsuktak a 3d mozit,szoval nincs hol megneznem ha csak jonne valaki velem pestre!

Link to comment
Share on other sites

Halihóóó!!! Itt vagyok:D

Iringó, a U2 +D-t még vetítik pesten???? Hmmm én azt nagyon akartam látni, de amikor kezdték vetíteni, pont nem értem rá, és azt hittem már nem adják. De ha igen, uuh elrángatom a barátnőmet!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Igen vetítik, de asszem csak este 9 vagy 10 körül.:) Nem tudom meddig, de ebben a hónapban még biztos. Egyébként láttam egy plakátot a koncertről nem messze a Sportarénától:D, nem tudom pontosan hol mert kocsiban ültem.

Link to comment
Share on other sites

9 vagy 10??? :( Az nem jó. :((((

Chuck kottke! Thats "Szeged" . Szeged is a beautiful town is Hungary:) Nice to meet you. Hmm somebody from the USA who understands some Hungarian words..very nice. Do you have Hungarian relatives in the USA? Or how you meet Hungarian language?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...