Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Persze! :) Szóval:

 

-post reply gomb

-felül a gemkapocs figura

-tallózás

-upload

-submit reply gomb

 

Remélem érthető. :D

 

-------

 

Ha pedig elrontasz valamit, akkor nyomj az Edit gombra a hozzászólásodban, úgy ki tudod javítani. Aztán csak mentsd el a Save-vel. :)

Link to comment
Share on other sites

Persze hogy megcsinálom, de megvárom hogy megjelenjen az új CD, majd akkor elkezdem. Év végéig, de inkább nyár végéig biztos kész lesz. Majd azt is felrakom.:)Van még több kép is más munkáimról azokat is felrakom ha érdekel, azok Forma1-ről meg Volkswagen bogárról készültek. Van egy a Keaneről és egy Talmácsi Gábor motorversenyzőről.:)Egyébként a munkámon lévő betűket én terveztem csináltam egy egész ábécét. Erről jut eszembe megvan az X&Y lemezboritója alapján készült angol ábécé. Felrakjam?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nem is tudtam h létezik ilyen topic ezen az oldalon. Minden esetre, aki lemaradt volna róla, kiszivárgott az új album, megtalálható a Justin Timberlake fórumon (justintimberlakeforum.net)., illetve a u2.hu-ra is feltettem a 'COLDPLAY BUDAPESTEN' topicba. Kinek hogy tetszik?

Link to comment
Share on other sites

Persze hogy megcsinálom, de megvárom hogy megjelenjen az új CD, majd akkor elkezdem. Év végéig, de inkább nyár végéig biztos kész lesz. Majd azt is felrakom.:)Van még több kép is más munkáimról azokat is felrakom ha érdekel, azok Forma1-ről meg Volkswagen bogárról készültek. Van egy a Keaneről és egy Talmácsi Gábor motorversenyzőről.:)Egyébként a munkámon lévő betűket én terveztem csináltam egy egész ábécét. Erről jut eszembe megvan az X&Y lemezboritója alapján készült angol ábécé. Felrakjam?

 

Persze, tedd csak fel, kíváncsi vagyok azokra is. :)

 

Szia m1chael! :) Én éppen itt voltam amikor elindult a kavarodás. :D Belehallgattam, kíváncsi voltam a Yes-re

és a Lovers In Japan eredeti verziójára. Nagyon tetszenek, de majd jobban elmerülök bennük, ha meglesz a lemez. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...